Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Salut

Cam pe cate conturi poti baga Silk cu accelasi card?

Pentru ca am auzit ca daca bagi mai mult de 2 iau ban ambele conturi pe care a fost bagat silk de pe acel card,e adevarat?

:down:

nu exista asa ceva. atat timp cat ai bani pe card,poti cumpara silk pe oricate conturi vrei. toata treaba e sa il cumperi in mod legal,nu cu paypal furate sau mai stiu eu ce.

exista doar limita de cantitate. adica 1000 silk / zi, respectiv 3000 silk / luna.

dar daca vrei,poti cumpara pe 100 de conturi cate 1000 de silk :P

-------

Referitor la forum,misto ca si-a revenit.

Pe sro,nu prea mari noutati,am facut 65 pe n00bi.

Spor la lvl,bafta la dropuri, cheers all !

Link to comment

Off topic :)

Fiecare razboi il ducem cu fruntea sus

Avem 11 eroi multi adversari de rapus

Avem un nume vestit

Rosu`- albastru` culori

Avem sange latin suntem invingatori

In fiecare minut suntem alaturi de voi

Cu Steaua pana la moarte

Castigati pentru noi

Avem peluza ce striga "Bine ati venit in infern!"

Iar adversarii de frica nu se mai vad pe teren

Campionii din Ghencea

Mai sunt lupte de dus

Avem traditie in spate si numele Lacatus

Avem blazonul in suflet si cantam pana murim

Steaua te iubim B)

Forta Steaua

Link to comment

Aveau dreptate baietzii de la topicul w.o.w. Cum sa nu aibe acest topic atatea posturi cand tu(Trane) ai postat imnul stelei sau ce o fi ala(nu, nu sunt suporter). Parerea mea ar fi sa te abti de la asemenea posturi. Poate ca ai vechime sau esti profesor in silkroad(bla bla sa imi arati si cartea de munca daca vrei sa te lauzi). Subiectele acestea poti sa le discuti altundeva. Criticati-ma !

Link to comment

Aveau dreptate baietzii de la topicul w.o.w. Cum sa nu aibe acest topic atatea posturi cand tu(Trane) ai postat imnul stelei sau ce o fi ala(nu, nu sunt suporter). Parerea mea ar fi sa te abti de la asemenea posturi. Poate ca ai vechime sau esti profesor in silkroad(bla bla sa imi arati si cartea de munca daca vrei sa te lauzi). Subiectele acestea poti sa le discuti altundeva. Criticati-ma !

Nu te pot critica. Ai dreptate. :photo:

Link to comment

care ma ajutatzi si pe mine , vreau sa ma joc si eu SilkRoad , am auzit k e fain jocu , si de unde il downladez si sa pot sa ma joc pe srv acesta wowinterface.com dak e servarz , k ma vazut k multi dintre voi va jucatzi aici . . . imi putezi explica si mie cum si in ce fel . ..

site dat de tine nu are legatura cu jocul...incearca aici pt cont si download: www.silkroadonline.net

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...