Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

asta e ,exista si partea asta nasoala a jocului....

am pierdut si eu ca multi altii, de 2 ori cate 3 miliarde,ceva de genul, in SUN-uri sau seturi de ultim degree...

pacat ca joymax sunt de rahat si nu le prea pasa.

dar asta este,suntem aici,jucam pentru gameplay comun,cu prieteni,cunostinte. asta face placerea jocului,nu neaparat sa fii max lvl,full sun sau stiu eu. cel putin pentru asta joc eu.

bafta all,have fun !

Link to comment

edit: nu stiu de ce dar eu cred ca marius_truckerfan este jucator de wow. defapt pun pariu pe oricat ca asa este.

daaa?

no hai scoate ceva milioane

omule

nu sunt jucator de wow

habar nu am cum se joaca(in primu rand,nu imi plac jocurile de strategie),SilkRoad cam tot asta e,dar totusi,e o diferenta mare,in plus,e un joc vechi,abia acum observ :))

daca primul post era prin 2005

e clar :))

Link to comment

edit: nu stiu de ce dar eu cred ca marius_truckerfan este jucator de wow. defapt pun pariu pe oricat ca asa este.

daaa?

no hai scoate ceva milioane

omule

nu sunt jucator de wow

habar nu am cum se joaca(in primu rand,nu imi plac jocurile de strategie),SilkRoad cam tot asta e,dar totusi,e o diferenta mare,in plus,e un joc vechi,abia acum observ :))

daca primul post era prin 2005

e clar :))

Ai zis ca : ,,in primu rand,nu imi plac jocurile de strategie''....silkroad nu e joc de strategie :))...wow nu e joc de strategie.Jocuri de strategie pot fi considera age of empires,starcraft,warcraft3...

Daca un joc este vechi nu se poate spune ca e prost...exista updaturi..in cazul silkroad updaturile se numesc legends...isro a ajuns la legend 3 momentan.Daca vrei sa-ti dau alt exemplu iti zic cazul jocului warcraft.Warcraft a aparut in anul 1994 si pe parcurs s-au facut updaturi respectiv warcraft2,warcraft3,warcraft3 the frozen throne si nu cred ca poate zice cineva ca datorita faptului ca a aparut in 1994(prima versiune) e clar(asta e joc de strategie).

Link to comment
Guest Bankay

nare cum sati dea ban ca nu mai intri pe cont, eu am un bow de 48 si nam mai intrat pe el de 6 luni si saptamana trecuta am intrat pe el asa ca nai cum sa iei ban, numai daca nu ai bagat silk si folosesti si loader si bot .Asa ca nai cum sa iei ban din cauza ca nu esti activ :-j

Link to comment

Warcraft a aparut in anul 1994 si pe parcurs s-au facut updaturi respectiv warcraft2,warcraft3,warcraft3 the frozen throne si nu cred ca poate zice cineva ca datorita faptului ca a aparut in 1994(prima versiune) e clar(asta e joc de strategie).

alea sunt jocuri noi, cu grafica noua, sunet, efecte si ce mai vrei. povestea le leaga. pe cand in sro nu o sa vezi alta grafica si poveste...

Link to comment

nare cum sati dea ban ca nu mai intri pe cont, eu am un bow de 48 si nam mai intrat pe el de 6 luni si saptamana trecuta am intrat pe el asa ca nai cum sa iei ban, numai daca nu ai bagat silk si folosesti si loader si bot .Asa ca nai cum sa iei ban din cauza ca nu esti activ :-j

nu cred ca e vorba ca nu au fost activi...au folosit no-dc client cu luni in urma si de aceea

cred ca daca nu mai intri un timp poti lua ban daca foloseai bot inainte si nu ai mai bagat silk :blink:

Link to comment

alea sunt jocuri noi, cu grafica noua, sunet, efecte si ce mai vrei. povestea le leaga. pe cand in sro nu o sa vezi alta grafica si poveste...

#-o si Sro are o poveste ff frumoasa ceva ce multi de aici nu au citito si 90% nu isi dau seama care e scopul jocului ... Joc din ian 2006. si grafica.. este chiar tare pe langa WoW si L2 .. 9dragons [atat am incercat sa joc sau mai bine zis sa vad ce e dincolo de nume] si ... DESENE animate.

Propria mea opinie

Respect koila :crazy:

Link to comment

#-o si Sro are o poveste ff frumoasa ceva ce multi de aici nu au citito si 90% nu isi dau seama care e scopul jocului ... Joc din ian 2006. si grafica.. este chiar tare pe langa WoW si L2 .. 9dragons [atat am incercat sa joc sau mai bine zis sa vad ce e dincolo de nume] si ... DESENE animate.

Propria mea opinie

Respect koila :crazy:

Nah ... grafica L2 este mai buna mate.

Link to comment

#-o si Sro are o poveste ff frumoasa ceva ce multi de aici nu au citito si 90% nu isi dau seama care e scopul jocului ... Joc din ian 2006. si grafica.. este chiar tare pe langa WoW si L2 .. 9dragons [atat am incercat sa joc sau mai bine zis sa vad ce e dincolo de nume] si ... DESENE animate.

Propria mea opinie

Respect koila :crazy:

ff frumoasa in opinia ta care nu ai jucat un joc cu POVESTE.

nu vad ce e frumos cand iei un quest si zice ala omoara 1431 de x mobi sau aduna 50000k de dinti de y mobi.

si in general mmo-urile nu au o poveste buna. ca de altfel si jocurile astea mai noi facute doar ca sa mai iasa niste $.

Link to comment

salut ..am si yo o rugaminte mare de tot la voi joc pe serverul NEPTUNE si am avut lv 29 iar un prieten deal meu ori mia sters contul ori mia schimbat parola (((((((( de 1 an am stat si m-am chinuit sa fac level 29:(((( acuma mi-am facut altul si daca are cineva timp sa mil creasca si peal meu pana il level 29 as fi recunoscator pe serverul NEPTUNE. va rog mult de tot sunt un amre fan Silk 4 ever

Link to comment

daca ii cineva pe netpune poate ma ajuta si pe mine:D

sau daca nu si pe alt server imi pot face cHar dar numai sa ma ajute cineva pana cel fac lv 29 si de acolo ma descurc yo pls

lool 29 faci in 3 zile maxim mergi pe noul server si stai in pt de 8 si sa vezi ce rpd faci lvl 20 in prima zi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...