Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

lol hai sa iti zic p romana nu te mai da mare englez))

vad ca tu vrei conturi doar p mercury deci tu joci pe mercuri si acu incerci sa faci oleca de scamuri

sa stii ca nimika nu se face p gratis dar daca esti asa englez cu.m de ai gasit un forum romanesc ehehhhe ce imi plac astia asa ca tine bravo ma . Ai mai multe clase ca trenu ?

Link to comment
Guest Naruto1996

e am incercat si eu pe alt forum prosti spuneau cu chilu si am zis ca poate merge

ma ajuta si pe mine cineva la llvl sunt lvl 13 srv venus

Link to comment

Typic huh ? Stii inainte sa ceri ceva dupa ce ai facut niste scuze k ai vrut sa scammezi ..Anywho ... mai tine minte cineva (60+) cat timp va luat sa faceti inventory questu k ... well nam avut timp sa-l fac si am uitat de el , dar trebuie facut daca vreau sa fac pe cel de 90 ... so some help please , doar cu estimatie . Tyt

Link to comment

Typic huh ? Stii inainte sa ceri ceva dupa ce ai facut niste scuze k ai vrut sa scammezi ..Anywho ... mai tine minte cineva (60+) cat timp va luat sa faceti inventory questu k ... well nam avut timp sa-l fac si am uitat de el , dar trebuie facut daca vreau sa fac pe cel de 90 ... so some help please , doar cu estimatie . Tyt

eu lam facut tot la 81 si mia luat 2 zile :(( cam 3 ore pe zi am stat doar la quest (bine juca varmiu da tot aia)

ciupilan he he he inca 10 lvl bv

Link to comment
Guest Bankay

cineva pe redseea ? repede .. sa aibe rescue de lvl 45..am un wizzard 64 murder 140 k de muder .. need rescue la greu.. va rog .. :D zsnadu jite ;)

daca vrei iti dau eu res intruna ma gasesti cu numele Bankay intre orele 16-18 si 22-12 sunt sigur intre orele astea .Asa ca astept pm pe numele Bankay in joc daca vrei :bananadance2:

Link to comment

i have hacked a paypal account, and i can give anyone GOLD AND SILK FOR FREE on server mercury.......... send me you ID and PW to uzumaki_naruto_shadow@yahoo.com :hello: :beer:

e am incercat si eu pe alt forum prosti spuneau cu chilu si am zis ca poate merge

ma ajuta si pe mine cineva la llvl sunt lvl 13 srv venus

Tot ce pot spune e un mare LOL :)) . Nu pot crede ca inca mai sunt creduli care ar putea musca chestia asta si destui prosti care sa o incerce. Oricum ... un mare ban pt domnul Naruto1996 ar fi bine venit

Link to comment

Tot ce pot spune e un mare LOL :)) . Nu pot crede ca inca mai sunt creduli care ar putea musca chestia asta si destui prosti care sa o incerce. Oricum ... un mare ban pt domnul Naruto1996 ar fi bine venit

Dati ban la idiot.....Gz grois!!!!!te ajung la lvl hehe...lvl 71 pe gaia ^^

Primu pe pagina..ziceti gz :)))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...