Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

dau la skimb acc pe ISRO sv AEGE lvl 57 rogue-bow....full farm....+30 mil +wolf lvl 56.....niste itemes pe acolo....un clock de inviat pet.

vreau un acc pe RF Online lvl 50 orce rasa...sau lvl 45+ Gunner care e interesat dati add la.../ debil_dead

Link to comment

cipi pwlvl e mocca daca farmezi cu gap 9 ?

Intreb ca asa este pe RedSea , cel putin asa se laudau aia ^_^ max lvl 22 si gap 9 , de stiam eu ma opream la lvl 22 si ma duceam si eu la farm

Imi fac singur plvl,cu nukerul de 88,sau ma mai ajuta un prieten uneori cand nu am timp sa ma loghez.

Tin charul in lvl 20-25,masteryes la lvl 12. zilnic,fac delevel. ^^

E plictisitor,dar merita efortul. Am facut 350 k SP in 12 zile,la lvl mare nu ai cum sa le faci asa repede.

Bafta all ! :>

imi zice cnv cum fac sa imi pun la sig img cu charu meu....ce lvl are cat la suta si cate sp?

Cipi ink mai farmezi?cate sp ai pana acum?:D

tocmai ce am postat pe aici... Da,inca la farm,mi-a luat mai mult,pentru ca am fost in concediu,am luat pauza mai bine de 1 luna.

am 600 k sp. planuiam sa fac 1 mil sp,dar prin noiembrie s-ar putea sa intervina ceva schimbari,asa ca ma gandesc sa farmez decat 700 k,oricum mai fac de la 30 la 90, in gap 0, inca 220 k sp (plus ce fac din premium si ticket), deci in jur de 920 k sp, suficient pentru full farm.

o sa vad,zilele urmatoare,ca mai am 10 zile din premium...

Link to comment

dap.

DaSkillz pentru resser.

si pe nub,cu loader pentru auto-accept la ress sau infigi o scobitoare in tasta enter,stai pe screen-ul ala cat faci delevel =))

bafta !

imi dai si mie DaSkillz???

chestia cu loaderul o stiam

tiam dat PM cu id meu de mess sau skype care vrei

si zimi de la ce lvl incepi u sa fac dwlvl si pana la cat

Link to comment

dau la skimb acc pe ISRO sv AEGE lvl 57 rogue-bow....full farm....+30 mil +wolf lvl 56.....niste itemes pe acolo....un clock de inviat pet.

vreau un acc pe RF Online lvl 50 orce rasa...sau lvl 45+ Gunner care e interesat dati add la.../ debil_dead

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...