Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@Albert1994 pentru screenu cu sox-uri este concursul acela mondial care a fost anu asta pentru egipteni. prima etapa este prelimunarie si dupa ce ajung in semifinala si finala trebuie sa se bata cu unici si sa adune de pe joc sox-uri sa isi faca echipamentul. dupa in finala se bat cu echipamentul luat atuncea in echipe de 3vs3 sau 4vs4.

cu ala cu skilluri nu ia ban daca a cumparat silk. si s-a pus un tutorial undeva dar am o sila acuma sa caut :P

Link to comment

Are cineva vreun Bower full int sau un Spear hibrid de lvl 32-50 si vrea sal vanda ??

sa lase mesaj nu conteaza serveru

Bow-ul nu merge pe full int...pe full int merge sword/shild si pear pt ca au cel mai mare mag atack.Bow merge full str sau hybrid...Iti recomand sa-ti faci bow pe full str pt inceput ca e greu pe full int ca mori de multe ori daca nu le ai :P

Link to comment

Hehe ... am facut si eu lvl 71 intr`un final ... greu sa ma *** sper ca in 2 luni sa ajung la lvl 80 ... dar e greu pt ca de la lvl 74 am sa merg pe gap 9. Am 90k sp`uri la momentul asta si sper ca la lvl 80 sa am macar vreo 350k. Om trai si om vedea (ma gandesc din ce in ce mai serios sa imi iau bot =)) )

PRIMUUUUUUUUU` pe pagina .... sa ma bucur!?!?!?

P.S. (cam cate sp`uri iti trebuie de la lvl 80-90?)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...