Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

gz atentat

PleasePhunkOff cam scump ;) io dau 1 leu si-o soseta :nanana:

kiddn`

hmm am o intrebare .. de unde pot lua cel mai ieftin gold .. si sa nu fie scamm sau bla bla

pana acu mi-a zis cineva ca powerlevel.com bla bla ... e bun? daca aveti si altele cu preturi mai mici si sa fie de incredere va rog sa-mi ziceti ..

apropo ma intereseaza sume de 100-200kk

Link to comment

imi explica si mie cnv..dak la summer festival primesti xp ticketsuri sau ce...de iti da ceva xp in plus..ceva detalii??? ca eu doar recovery grain potions am luat...am auzit k doar in unele zile se dau xp ticketurile .. deci cnv daca stie sa imi raspunda cand se dau ticketurile si daca se dau..ms..

Link to comment

Trane, am si eu o intrebare, ca wizard puteai sa bati mobi party/giants singur?

Daca da explica-mi si mie tehnica ^^.

L.E: Nuke-urile de la bard sunt mia puternice decat cele de la warlock?

eu pot ca-s wizard/cleric ma bat cu gianti fara nici o problema folosesc bless , recovery division daca imi iau critical ma schimbi pe cleric si folosesc heal-uri :)

Link to comment

imi explica si mie cnv..dak la summer festival primesti xp ticketsuri sau ce...de iti da ceva xp in plus..ceva detalii??? ca eu doar recovery grain potions am luat...am auzit k doar in unele zile se dau xp ticketurile .. deci cnv daca stie sa imi raspunda cand se dau ticketurile si daca se dau..ms..

nam auzit de xp ticket de la event :-?? eu stiam ca da doar sp ticket .... si prostiile obisnuite, ex. retur... :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...