Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pt Albert1994 , da mane iti da sos la lvl 1,8,16 etc, de la NPC, stiu ca nu-ti vine a crede ,ceea ce nici mie nu mi-a venit asta dupa ce dupa lungi askinguri: do u speak english?:)) pana am dat de unu care a fost game master la RAGNAROCK ( pt cine nu stie are cei mai multi useri inregistrati ,cca 25 de milioane, mai multi decat WoWul:P,iar grafica nu-i 3D ci 2,5D izometrica si tot joaca pe el :P) si mi-a spus ca se pot lua de la npc, si poti farma in voie chiar si cu gap 9 in continuu, daca iti da moca sos nu-ti mai trebuie bot sau premium sau alte chestii:) faci grinding de placere,

app:) ca sa ma laud si yo:PP dupa luni intregi de omorat mobi in continuu , mi-a picat si mie un amarat de somoon , cleric de lvl 32 , nu-i weaponul de care aveam nevoie dar nu strica acolo sa-l vand:P

acum sper la un sosun=)),cred ca va trebui sa mai omor vreun an pana la sosun

well bafta la toti

Link to comment

Realy , nu mai fi tu asa al dracu' ;) alti stiu engleza , nu e prima data cand dai dovada de 'above all' :-j

nu incepetzi iarasi...aici se discuta despre silk din kte stiu...chiar asa usor va sare tandara mah... :)) chill :-j :happy1:

8:1 int/str bow, ce ziceti?

slabutz..incearca full str sau hybrid 80:80...dar totusi full str se descurca cel mai bn ;)

Link to comment

Am o problema.. cand vreau sa instalez jocu, imi zice asta:

"This is a client file that can be used after the Legend3 update."

Oare de ce? Stie careva? :)

Daca e nevoie, vin si cu o poza :)

L.E: Am mai incercat de cateva ori si am reusit :P Pe ce servere jucati? si pe care ma sfatuiti sa joc si eu?

Link to comment

WTBeg for gold on troy. Trading arrows for gold ^_^

Back to silkroad ?!

Awww ce copilas ofticos simpatic.

Macar daca postezi baga comentarii care sa arate ca ideile noastre nu sunt intemeiate, nu comentari de pustan ofticat. Si invata naibii gramatica limbii romane(stiu ca nu prea am ce sa le cer celor care posteaza in sectiunea silkroad/mu, dar totusi, faceti si voi un efort....nu e chiar atat de greu).

Asta ca sa iti demonstrez ca nu toti care posteaza pe aici sunt agramati.

@ Keltzy

Ce semnatura Emo :lol:

Link to comment

Jocul e de la ei de pe site.. in fine :) am reusit sa il instalez.. am dat un edit la postul de mai sus :P am dat de vreo cateva ori click pe installer si a mers :)

pai iti recomand uranus (pe ala sunt shi yo :D ) se intra fff usor!! btw dak vrei sa intri intr-o guilda de romani ne intalnim.

scz de intrebarik :D ;;) de unde ati descarcat agbot? :D asta ar fi ultima intrebare in leg cu botu'. poate vretzi o poza cu mn (nu prea avetzi ce vedea :X lvl 18 :X )

Link to comment

pai iti recomand uranus (pe ala sunt shi yo :D ) se intra fff usor!! btw dak vrei sa intri intr-o guilda de romani ne intalnim.

Ce level ii guilda? si ce level ai tu? :P si ce nume are guilda?

L.E: Ce nume ai in joc? Si ce imi propuneti? Sa fac caracter chinez sau euro?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...