Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

alt retard care vine sa se bage in seama date tare ca iara vii cu spamu cu wow. pleaca mah de aici ca iti iei ban :))

numa retardati vin pe ici mah (scuzati cei noi, dar cred ca stiti la ce ma refer)

on: a mers destul de bine azi, nici un dc pana cand am dat sa dl ceva. acuma nu mai pot intra :P

Link to comment

alt retard care vine sa se bage in seama date tare ca iara vii cu spamu cu wow. pleaca mah de aici ca iti iei ban :))

numa retardati vin pe ici mah (scuzati cei noi, dar cred ca stiti la ce ma refer)

on: a mers destul de bine azi, nici un dc pana cand am dat sa dl ceva. acuma nu mai pot intra :P

tu nu vorbi de retarzi baiete, ca nu stii ce vorbesti. citeste putin si tu posturile de pe forum, inclusiv ale tale...sa vezi adevarati "retarzi". si despre acel ban, chiar simti ca ma intereseaza? mare-shef de trib ce esti...dai ban, wow...imbecil, agramat etc.

1. inveti sa vorbesti prina data, apoi sa scrii, dupa care, poate scrii si pe un forum public(te faci de cacat cu fraze de genul : nici nu stiu ce sa citez, tot esti praf)

2. eu nu m-am luat de tine personal, dar se pare ca ai fost primul care a sarit sa latre la mine, deci, no comment.

3. esti praf

Link to comment

well gg copilase

vii sa te lauzi aici ca stii sa scrii si gresesti chiar tu. dute draq de ipocrit, ca numa dinastia apar in ultima vreme. se dau ei mari si tari si cand colo sunt niste copii de 12 ani care abea si-a bagat si el internet si vrea sa se dea "shucar".

on: tot nu am intrat :))=)). e grele rau :P

Link to comment

Program de filmat GameCam program de editat Sony Vegas #-o

DDG... "1. inveti sa vorbesti prina data" mda... cn vorbea :nanana: lol... altu' care isi face account pe linkmania si nu stie cum sa faca sa ia ban rpd...

acela e un typo(greseala de tastare), nu tine de gramatica ;)

dar sincer, nu ma asteptam de la un forum-ist de teapa ta sa inteleaga.

cont pe LinkMania am de cateva luni, de ban am mai zis, nu ma intereseaza. daca nu vreau cont, il sterg si gata. Evident, explicatiile sunt de prisos intr-un mediu rural ca acesta.

Continuati bullshit-uiala, nu ma mai bag ;)

O sa mai trec pe aici peste cateva luni, sa vad daca tot asa sunteti.

Pace

well gg copilase

vii sa te lauzi aici ca stii sa scrii si gresesti chiar tu. dute draq de ipocrit, ca numa dinastia apar in ultima vreme. se dau ei mari si tari si cand colo sunt niste copii de 12 ani care abea si-a bagat si el internet si vrea sa se dea "shucar".

on: tot nu am intrat :))=)). e grele rau :P

te rog, daca stii ce e ala un DEX, cauta in el "abea". sunt sigur ca nu vei gasi nimic.

Macar dupa ce ti-am zis ca nu stii sa vorbesti, incearca sa stai in limitele gramaticale impuse de un anumit vocabular.

Si in legatura cu frustrarea ta de a nu fi major inca, nu iti fa griji, vei ajunge si tu sa poti sa bei o bere la terasa fara sa iti ceara buletinul, asta, daca exista terase/baruri in comuna in care locuiesti.(nu ma refer la carciuma din colt)

Dupa cum spuneam, esti praf. in silkroad si in viata reala de asemenea.

Link to comment

raported to shade. thx for your spam :X. trebuia sa vina gica contra aici sa se dea el mare ca are par la......un apropo micut, aici este un forum nu scoala sa invatam si sa scriem corect. atata timp cat ne intelegem nu vad nici o problema daca scriem altfel, cu abrevieri sau gresit.

on: razvan tu mai intri pe silk? azi nu te-am vazut deloc

Link to comment

nu-i nimic shade, doar ca ma stresa rau ala. incepe sa ne faca tarani si dinastea degeaba. trebuia sa zic si eu ceva :P

oricum multumesc de promtitudine.

crek dak taceai si nu il bagai in seama probabil k se simtzea omu...vedea k nu'l baga nimeni in seama si nu mai comenta nimic...dar noah...sau mai bn i dadeai pm :tiphat:

Link to comment

JV a fost mai tot timpul unu din cei mai buni si am vazut si povestea lui pe 0x33. cand era on 0x33 vorbea destul de mult si a spus toata povestea lui de silkroad. destul de interesant. el a fost prima data blader si bow cu sun shield si blade. rezista mult dar nu prea omora. dupa sa facut pure bow. si intr-un final glavier. lui i-au cazut intr-o saptamana parca vreo 4-5 sun-uri de 8 deg inclusiv glavia care o avea.

Link to comment

JV a fost mai tot timpul unu din cei mai buni si am vazut si povestea lui pe 0x33. cand era on 0x33 vorbea destul de mult si a spus toata povestea lui de silkroad. destul de interesant. el a fost prima data blader si bow cu sun shield si blade. rezista mult dar nu prea omora. dupa sa facut pure bow. si intr-un final glavier. lui i-au cazut intr-o saptamana parca vreo 4-5 sun-uri de 8 deg inclusiv glavia care o avea.

Mda .. Pe blader faci si mai greu level + ca nu prea omori la pvp , dar in general rezista ..

Acum pe bow imi place pentru ca are skilurile ca la glavie , adica , impinge sau da stan , (sau stun , cum se scrie :D ) . Dar la glavie ai acolo ultima forta care iti da HP , si eu zic ca merita foarte mult :) ..

Oricum , Dash , ce e 0x33 ca tot am auzit dar nu am avut curiozitatea sa intreb , asa ca te intreb acum . Mersi anticipat !

L.E. : Goool CFR , probabil ati vazut si voi dar sunt la 100 km de Cluj si imi place echipa + ca e primul meci in Champions League si sper sa fie un scor pozitiv :D:D

Link to comment

Da , trebuie sa stii si cum sa il faci . Oricum da demage mic , dar rezista :) .

:))... cum sa deie dmg mic mah... bn dmg mic normal...ai vazut macar un blader kre sa foloseasca chainurile d 73 k statusurile ce dmg da?? eu bateam la 80 si nuker k snow shield k statusurile..am fost si eu blader dar m-am schimbat p glavie....orikm bladerii acum la 90 is f tari mai ales k 4 stabu si k kd'u nou... k dau kd incontinuu...f tare..

Link to comment

Unul din cei mai tari de pe server la mine e _Gilgamesh_ blade lvl 90 Force. Mai e si Prowd care avea blade +11 in concluzi la 90 CAP bladerul e bun mai ales cu noul skill de damage increase + force = lethal :|.

+1 dar la blader nu prea e necesar force...el are statusuri eu in loc d 90 force as fi pus 90 ice sau 90 in alt weapon mastery ;) dar si k force rupe...orikm dak este un european prin preajma cleric...s-au km dus statusurile lui :kar: :nanana:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...