Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

:kar: sunt lvl 30 unde sa farmez si eu? :((:((:((:((:((:gun: :kar:

dak esti nuker stai pe garment , (fi atent sa ai toate cele trei nukuri ) si te bati cu taoishtii si cu earth ghost din earth ghost canion.

DAk esti full str bow , bagate pe garm si incearca aceasi figura da nus sigur dak va fi la fel de eficient

Dak esti blader , sau glaivier, habarnam.

Fir intins!

Pan la craciun va pregatesc o surpriza :P (dak imi ies pasesntzele ) in materie de screenshoturi :P

Link to comment

dak esti nuker stai pe garment , (fi atent sa ai toate cele trei nukuri ) si te bati cu taoishtii si cu earth ghost din earth ghost canion.

DAk esti full str bow , bagate pe garm si incearca aceasi figura da nus sigur dak va fi la fel de eficient

Dak esti blader , sau glaivier, habarnam.

Fir intins!

Pan la craciun va pregatesc o surpriza :P (dak imi ies pasesntzele ) in materie de screenshoturi :P

nuker pe garmant doar la lvl mare cand bagi + si blue-uri ca nu cred ca acum ai bani sa iti faci itemele +4 si full blue sa nu mori din 5 in 5 minute

Link to comment

eeh, nu e kiar asa nashpa sa farmezi la lvl mare,

de exemplu eu la lv 66 aveam 9 lv gap si am farmat pana la 250k SP, cred ca mai mult nici nu trebuie

apoi am scos gapu pana la gap 3 si astfel cu tiket+ reusesc sa merg foarte eficient catre 90, adun sp de la lvl la lvl + bonusul de SP de la tiket si e ok, nu cred ca am sa ajung la 90 FF dar am sa afrmez la 90./..ca am timp pana la cap 100

iar avantajul pe care il fad la farmingul de la 80+incolo pana la 90 este ca farmezi la mobi de lv tau si cel mai ok e ca prinzi item dropuri de un lvl la care lumea sare sa le cumpere mai bine decat pe alea pana la 9D, sau pur si simplu le folosesti u daca is pt tine :), ca sincer pana la aceste nivel nu merita sa bagi bani in iteme, si de aici incolo lumea si-a starns sau isi strang bani pt seturi frumoase si se merita sa bagi bani sa faci iteme full blue si arme tari ca sa le folosesti sau sa le vinzi,

asta e strategia pe care vreau sa o aplic pt caracterul meu,

Este o simpla parere personala

Sper ca nu se va simti cineva atacat si sa bage strambe, fiecare face cum il taie capul,

10X2OL

Link to comment

cate elixire tia trebuit?

ai premium?

dc imi da C10 cand incerc cu tbot iar cu loader nu

Mi-au trebuit vreo 10m... Din care 2m 2 lucky 8d...

Nu am premium si nu am avut niciodata :P Doar monkey ^^

deathrazor.. sau ma rog... imi e suficient ^^ ...

Apropo 25k sp ^^ e prima data cand farmez de cand joc eu Silkroad adik de 1 an si mi se pare foarte greu :D 25k sp intr-o luna :( si vreau 100k sp :D pt full farm lvl 65 ...

PS: Uitati cum am procedat... joi la ora 15:00 am incercat +5... pt ca arma era deja +4... failed... la ora 18 era iar +4(adik am facut-o iar +4) ... Am incercat +5... failed... la ora 23 era iar +4... si vineri la ora 11... am incercat +5... si am reusit...

MS tutoror pt felicitari :)) si ... cred ca prima data nu ati mai vazut pozele ca era ultimu post dp pagina 181...

Link to comment

Apropo 25k sp ^^ e prima data cand farmez de cand joc eu Silkroad adik de 1 an si mi se pare foarte greu :D 25k sp intr-o luna :( si vreau 100k sp :D pt full farm lvl 65 ...

PS: Uitati cum am procedat... joi la ora 15:00 am incercat +5... pt ca arma era deja +4... failed... la ora 18 era iar +4(adik am facut-o iar +4) ... Am incercat +5... failed... la ora 23 era iar +4... si vineri la ora 11... am incercat +5... si am reusit...

MS tutoror pt felicitari :)) si ... cred ca prima data nu ati mai vazut pozele ca era ultimu post dp pagina 181...

am 69 si vreau 100 pt full farm70

am 53k

Link to comment
Guest andistoica

...................................

sa iti zic si spot bun pt spiders. desupra hotanului este guild storageul cand iesi din hotan pe dreapta mergi drept in sus si deasupra la guild storage este un spot combinat cu flori si spiders. am facu 52 acolo cu glavierul. mera bine ca nu era nimeni. si cu nukerul meu tot acolo am farmat si a mers bine.

SUPER spotul :) :) :) Merge de minune. MULTUMESC

@andistoica

nici nu trebuie sa o iei de la capat. daca esti nuker ataci doar cu nukuri si in timp ce farmezi scoti din heuksal si bagi in s/s

PAI, intrebarea veche era daca PE LANGA cold si lightning sa MAI PUN si heuksal.

Asadar, in momentul acesta NU AM heuksal ca sa scot. Oricum, poate imi poti detalia trecerea aceasta !!!

Inca odata MULTUMESC

Bafta tuturor

Link to comment

@andistoica deci tu ai numai cold si light?? pai daca e sa mai bagi bagi direct in bicheon. ce detalii mai vrei ca nu prea inteleg :P

@Trane, tare poza....chiar ca SUNny days :P mai bine zis: They are SO-SUNny :P

PD1 e aproape full sun :) are accesory sun 1h sun, 2h sun hmm parti de armura sun T.T vreau si eu

Link to comment

Eeeee

Imagine IPB

Imagine IPB

forte frumost ia uite si eu am reusit la +5 2iteme acuma xDxD

Ma bucur pentru tine ;)

http://imageshack.us

http://g.imageshack.us/img185/sro2008091223344631zi7.jpg/1/

http://imageshack.us

http://g.imageshack.us/img155/sro2008091223311136kv6.jpg/1/

PS:shieldu l-am facut de vrajeala sa vad daca am noroc azi xD

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...