Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest andistoica

de la level mai mare cu gap 9 iei mai mult. plus ca iti trebuie un spot bun, sa bati max din 2 hituri. ala e farm.

OK, dar ce vrei sa spui prin "level mai mare" ???

Fiindca stiam ca se poate face farm foarte bine cu gap mare si la level 16, 24, 32, 42 etc.

Ai dreptate cu spotul bun, dar ca sa fac EU acele 100-200k SP din max. 2 hit-uri MANUAL, inseamna MUNCA nu gluma.

Multumesc oricum

EDIT: Acum am lvl 46, unde imi recomanzi sa fac farm, la ce mobi ???

Link to comment
Guest andistoica

esti sigur? nu ca nu te-as crede dar dak aduk un virus dragii mei parinti m-ar omori :D .

Pai nu ziceai ca ai un antivirus bun??

Si apropo, imi place ce mult iti iubesti parinti. Sa traiesti.

Bafta tuturor

Link to comment

nush cum face-ti lvl dar mie ca sa ajung la 20 imi trebuiesc cam 3 sapt :crazy: :crazy: :crazy: .

btw agbot are virusi (dar numai dak suntetzi siguri si antivirusul cu care a fost vazut bot-u sa fie bit defender, nod32 sau unul bun)

Pai si daca ai fi sa ajungi la 90 cat timp ti-ar trebui :)

Link to comment

mda .. esti cu parinti daia "daca strici calculatoru te bat"

eu cum am primit lapu meu l-am si stricat ... tot eu l-am reparat ... invata si tu unpic de it si nu mai baga frica in ai tai :))

andistoica .. nu cred ca poti ajunge la 200-300k sp de mana pentru ca e prea mult de farmat by hand si o sa mori incet .. la inceput o sa fii entuziasmat .. apoi ajungi pe la 10k cu mare efort si o sa zici .. hai ca scot gapu .. deci .. iti trebe ori bot pentru farm .. sau poti farma la ongi .. da cum ai lvl 46 deja ongi nu te prea ajuta :crazy:

Link to comment

same here cu pcul. mi la cumparata maicamea in cateva saptamani i-am deschis sigiliu (deci sa dus garantia) m-am plimbat cu hdd-ul. lam trantit de pamant mi-am luat altul tot eu l-am upgradat.

@nu te lua dupa elusion ca e usor sa faci farm daca ai pty. pe venus sunt legiti care au farmat 800k in 1 luna. bine ca avea sp tiket nu mai cont dar a farmat. toti astia care spun ca nu se poate de mana nu stiu sa fie legiti pentru ca nu au incercat. daca ar fi jucat mai mult in pty intr-o comunitate de legiti ar sti ca este foarte usor si foarte posibil :P.

la lvl as tias sugera sa te duci la white spiders aia de 47 park, ca ataca cu mag si iti fac putin dmg si ii omori destul de rpd cu nukurile. dupa ce mai fac 48-49 go ishades. dupa sonari sau planari (de preferat sonari). cand ajungi la lvl mai mare zic atucnea unde sa mai mergi :P

sa iti zic si spot bun pt spiders. desupra hotanului este guild storageul cand iesi din hotan pe dreapta mergi drept in sus si deasupra la guild storage este un spot combinat cu flori si spiders. am facu 52 acolo cu glavierul. mera bine ca nu era nimeni. si cu nukerul meu tot acolo am farmat si a mers bine.

Link to comment

mda .. esti cu parinti daia "daca strici calculatoru te bat"

eu cum am primit lapu meu l-am si stricat ... tot eu l-am reparat ... invata si tu unpic de it si nu mai baga frica in ai tai :))

andistoica .. nu cred ca poti ajunge la 200-300k sp de mana pentru ca e prea mult de farmat by hand si o sa mori incet .. la inceput o sa fii entuziasmat .. apoi ajungi pe la 10k cu mare efort si o sa zici .. hai ca scot gapu .. deci .. iti trebe ori bot pentru farm .. sau poti farma la ongi .. da cum ai lvl 46 deja ongi nu te prea ajuta :crazy:

nu ca m-ar bate dar imi ''scot ochii'' nu ma bat dar o luna cel putin asta ar fii tema de discutzii pe langa niste pedepse :D asta inseamna fara calc :( :blink: .si inca ceva eu tot ii cer lu' ''mos craciun'' cam de 2-3 ani un laptop.

dar totusi intrebarea mea e: are virusi?

Link to comment
Guest andistoica

........................ si cu nukerul meu tot acolo am farmat si a mers bine.

Apropo:

1 - poti sa-mi spui ce fel de nuker ai ??? Spear sau s/s ???

2 - ce fel de mastery folosesti ??? Ma intereseaza pentru nukerul meu (spear, cold + lightning) sa stiu daca sa mai pun heuksal, si daca DA, pe care din cele 8 skill-uri de heuksal sa merg.

Stiu ca unii mi-ar propune sa mai citesc inca odata posturile anterioare, dar credeti-ma, sunt fff multe, asa ca nu mi-o luati in nume de rau.

Bafta tuturor

Link to comment

eu cu ala am mers s/s light cold. si merea bine. nu as folosi spear nici sa ma bati prin simplul fapt pentru ca moare mult mai usor. eu unu cu fostu meu glavier ma rugam sa ma intelnesc cu spear la job :)).

daca te mai int ceva posteaza.

si pt qasi www.virustotal.com sa nu zici ca nu team ajutat.

Link to comment

eu cu ala am mers s/s light cold. si merea bine. nu as folosi spear nici sa ma bati prin simplul fapt pentru ca moare mult mai usor. eu unu cu fostu meu glavier ma rugam sa ma intelnesc cu spear la job :)).

daca te mai int ceva posteaza.

si pt qasi www.virustotal.com sa nu zici ca nu team ajutat.

ce e virustotal.com imi umple calcu cu virusi? dak nu ms mult.

Link to comment
Guest andistoica

eu cu ala am mers s/s light cold. si merea bine. nu as folosi spear nici sa ma bati prin simplul fapt pentru ca moare mult mai usor. eu unu cu fostu meu glavier ma rugam sa ma intelnesc cu spear la job :)).

daca te mai int ceva posteaza.

Te inteleg ca nu ai fi mers pe spear, dar am deja 46 si nu vreau sa o iau de la capat.

nukerul care e pe arma in ar trebui pe light si ice

Amandoi mi-ati spus light si cold, dar niciunul nu ati spus ceva de heuksal.

De fapt asta era intrebarea: merita sau nu sa-l pun ca mastery sau nu ???

Retineti: full INT, spear.

Bafta tuturor

Link to comment

dash ziceam si eu sa nu se apuce acuma la lvl lui .. ca poate nu se mai poate face nimica .. oricum si eu am incercat .. 70k facute :-j

m-am plictisit al draqu si-am bagat la plvl :-j

stiu si eu legiti .. pana la urma depinde de vointa

bravo BlooD_SworD eu m-am chinuit al draqu mai mult ca tine da nu conteaza :-j

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...