Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ice trophy reprezinta vechiul tiket (cupa aia galbena)

subscrision card din cate situ eu faci rost de el castigand um meci de ctf si daca il activezi ai sansa sa castigi unu din cele 3 sos-uri, 2 som-uri sau un sun la sf eventului pe 26 sept sau cat era

hmmm sa inteleg ca vor fi castigatori de sox-uri la event da?, oare acele sox-uri sunt facute de cei de la joymaX?

daca da apare o problema...se pot "face" iteme?...parca imi seamana a "MU' unde se pot face dupe la iteme,

Brrrr...... imposibil ar disparea mirajul jocului,

P.S. sper sa nu declansez o avalansa de raspunsuri "agitate" era pur si simplu o idee,

10X2OL

Link to comment

bleah 85/87/74/69/48 mai multe...

ah si am si eu o rugamintea...ma rog mai mult o intrebare...ce va f**e grija pe voi ce am eu la avatar si in sig?ce leg are dbz cu cineva...asa am av si sig cu dbz...ok so? :-j i dont get it...daca aveam cu tom si jerry sau cu zana maseluta erati mai fericiti sau cum?hmmm parerea mea...get a life or buy one daca tot sunteti asa bogati.

Link to comment

hmmm sa inteleg ca vor fi castigatori de sox-uri la event da?, oare acele sox-uri sunt facute de cei de la joymaX?

daca da apare o problema...se pot "face" iteme?...parca imi seamana a "MU' unde se pot face dupe la iteme,

Brrrr...... imposibil ar disparea mirajul jocului,

P.S. sper sa nu declansez o avalansa de raspunsuri "agitate" era pur si simplu o idee,

10X2OL

pai da doar ei au jocul deci dau o comanda si apare itemul. dar nu se poate face dupe la iteme. s-a facut odata dupe la gold pe babel si de cand sa dat "timpul inapoi" pe server de atuncea nu s-au mai banat pe acel server decat max 10 gold boti.

edit: daca apare in stanga poti sa o atragi in stre munti dar nu drept pt ca stiu oamenii ca se face lure acolo. pe diagonala in jos ar fi o idee

Link to comment

Again :bananadance2: :bananadance2: http://img225.imageshack.us/my.php?image=sro2008091101472032ys2.jpg

Leaderu imi daduse ban din party -.- , dar tot iam facut ks si lui si la un nuker de 60 :nanana: :nanana: .Critical's ftw :)

EDIT:Referitor la hartile cu ivy , nu e trecut un spawn ala de la evil order , pt k apare mai rar acolo , dar astazi a aparut acolo @ Pacific, deci sa luati in seama si acel spawn :tiphat: peace

Link to comment

Again :bananadance2: :bananadance2: http://img225.imageshack.us/my.php?image=sro2008091101472032ys2.jpg

Leaderu imi daduse ban din party -.- , dar tot iam facut ks si lui si la un nuker de 60 :nanana: :nanana: .Critical's ftw :)

EDIT:Referitor la hartile cu ivy , nu e trecut un spawn ala de la evil order , pt k apare mai rar acolo , dar astazi a aparut acolo @ Pacific, deci sa luati in seama si acel spawn :tiphat: peace

Bravo .. :beer:

EDIT : E inspectie in Silkroad sau e de la netul meu ? :-s

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...