Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Si inca odata " Llewellyn killed Demon Shaitan "

Bravo " Trane " :D

Llewellyn :gun::gun::gun: Demon Shaitan :))

EDIT :

e vreo diferenta intre caracter pe athens i altul ep gaia primesti ami mult exp?

Nu .. Difera numele , playerii , dar sunt aceleasi orase ca pe fiecare server :) De exemplu : nu te poti intalni cu un player de pe Troy daca tu esti pe Gaia :)

Link to comment

in sfarsit ,am stat 1 ora sa citestec toate paginele alea :|

eu joc un nou gen de silk ,munca .

am 20 ani, fac 21

joc solitair ,aveti ceva impotriva.

ascult muzica , -----//----.

ma duc la femei , ----//----.

imi bag edit in wow ,----//----.

of ooff

ne respectati va respectam mucosilor

si cu asta basta la forum ,chiar daca iau ban fac iar cont ce edit

si inca ceva imi bag edit in ala care a inceput discutia wow vs silk aici ,chiar daca e de treaba

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

Toate conturile iti vor fi suspendate pana cand iti trece suspendul de pe acest cont. Ne vedem peste 2 saptamani.

Edited by Mehico
Link to comment

trebuia cineva sa scrie "WoW" in acest topic .. si deja e plin de "WoW-eri" pe care nu i-am vazut niciodata activand pe aici

1. a fost greseala mea ca m-am bagat si eu in seama cu oamenii astia de 20+ ani care .. sunt foarte "WoW-eri"

2. "WoW-eri" astia sunt foarte egoisti si dati draqu

3. mai noi "WoW-eri" astia sunt foarte bagaciosi

4. "WoW-eri" ar face bine sa mai lase desenele pentru "WoW-eri" din cate am inteles eu sunt numa oameni de 20+ ani si mnah ma gandesc ca e naspa sa-l vad pe taicameu cum scrie /mount si se urca pe dragon si face pvp in ceva wonderland :-j

si intrebarea mea: care ii pretu unui sos sword de +3 sau +5 ?

dar am aflat .. multumesc ;)

Link to comment

http://img222.imageshack.us/my.php?image=sro2008091001532284li5.jpg

Woot :P OFFTOPIC:So dat la stiri ceva cu un experiment in elvetia , stiti ceva de asta?

Da....cica o sa murim daca esueaza :)))))....ca fapt divers asa...stie cineva sa faca scriptu la agbot?...LVL 48 pe gaia zuhaha

Link to comment

trebuia cineva sa scrie "WoW" in acest topic .. si deja e plin de "WoW-eri" pe care nu i-am vazut niciodata activand pe aici

1. a fost greseala mea ca m-am bagat si eu in seama cu oamenii astia de 20+ ani care .. sunt foarte "WoW-eri"

2. "WoW-eri" astia sunt foarte egoisti si dati draqu

3. mai noi "WoW-eri" astia sunt foarte bagaciosi

4. "WoW-eri" ar face bine sa mai lase desenele pentru "WoW-eri" din cate am inteles eu sunt numa oameni de 20+ ani si mnah ma gandesc ca e naspa sa-l vad pe taicameu cum scrie /mount si se urca pe dragon si face pvp in ceva wonderland :-j

si intrebarea mea: care ii pretu unui sos sword de +3 sau +5 ?

dar am aflat .. multumesc ;)

lucrez intr-un mediu unde intalnesc f multi jucatori de WoW

si ii detest din toata inima

daca zici ca nu iti place butonu din stanga joc al ecranului te trimite in toata **** ( nu in mod direct )

si niciodata ...am zis NICIODATA nu o sa recunosca ceva de rau la jocu lor

au unii 30 de ani + si nici nu se spala, nici nu dorm nici nu gandesc fara WoW

ii detest ii evit si mi-e scarba de ei

acum sigur o sa se gaseaca un WoWtard care o sa imi zica, cum ca asa sunt toti si unu doi nu fac comunitatea

si eu vreau sa imi arate un retard la 30 de ani care poarta tricou cu L2 sau silkroad si argumenteaza cu oricine / oricand / si pe o singura directie un joc

am fost addicted de wow, mi-a placut si imi place, grafica nu ma intereseaza pt ca nu doar asta apreciez la un joc

dar comunitatea online, si cei pe care ii tot intalnesc ( omg dc exista ) ma scarbesc si nu o sa mai joc vreodata

acum nu sunt asa direct ca salam, da ii trimit pe toti care ma contrazic in locul lor natal, pt ca nici ei nu se intalnesc cu atatia WoWist / zi, si habar nu au cum e

nu lucrez la blizzard

sry de off da chiar azi am discutat despre asta cu colegii de munca ( care nu joaca wow )

Link to comment

ooof xspeed de abia se potolisera astia cu postatu desenelor animate de wow si postatsi u :)) ! asa cum a zis si speedy ignorati o sa devina off rau si gata !poate avem noroc si rezolva vreun mod+ problema !

btw ce parere aveti aseara pvp s/s vs 2h/cleric?:D

s/s era hybrid roman si a dat cu 2h de pamant de nu stia ce la lovit :D!

amadoi au cate 2 piese sun :D!

Link to comment

...ufff greu , sincer a fost greu sa citesc atea pagini (peste 10 oare ?) de off topic scrise de niste plangaciosi care au dezertat de pe topicul de \/\/()\/\/,

este o vb " cel mai destept cedeaza" , din toata tarasenia asta care au inceput-o baietii astia buni si destepti cu 20 ani+, cu bani garla sa plateasca pt joc si cu creierul mare (si plat) eu trag o concluzie care ar trebui sa ne dea de gandit noua celor din comunitatea sro, ca nu vor decat sa ne provoace (deja au reusit da numa greatza) ca sa ne luam fiecare warn-u si sa facem oleac de pauza pt a reusii si ei astfel sa mai recupereze din "gapul' care il au la numarul de pagini pe topicul lor,

au reusit intr-o oarecare masura, salam +etc, de aceea cred ca ar trebui sa revenim la ale noastre si sa nu mai raspundem pur si simplu la ironiile lor,

cei mai frustrati trebuie sa se simta tot ei ca doar s-au bagat in seama singuri pe topicul de sro,

asa ca va invit pe toti la un "Ignore" mare si cu dedicatie pt parvenitii de "Inchelijente" astia care probabil sunt printre cei mai izolati la ei in comunitate si au ajuns asa de frustrati incat simt nevoia sa faca, conversatie la cine ii baga in seama, daca e asa hai sa le dam ce merita adica IGNORANTZA,

P.S. am oleac' de scoala si cunosc limba romana asa ca va rog d-lor W0W-isti sa nu va simtiti obligati sa faceti referire la gramatica si "schema" topicului meu asa de dragul de a mai strange posturi,

hai sa revenim la ale noastre si sa uitam de cei care sunt pusi numai pe hartza, bafta all

Link to comment

in sfarsit ,am stat 1 ora sa citestec toate paginele alea :|

eu joc un nou gen de silk ,munca .

am 20 ani, fac 21

joc solitair ,aveti ceva impotriva.

ascult muzica , -----//----.

ma duc la femei , ----//----.

imi bag pula in wow ,----//----.

of ooff

ne respectati va respectam mucosilor

si cu asta basta la forum ,chiar daca iau ban fac iar cont ce plm

si inca ceva imi bag pula in ala care a inceput discutia wow vs silk aici ,chiar daca e de treaba

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

:tiphat:

Well ... eu nu mi`o bag in wow ca s`ar putea sa ma electrocutez =)) .... Una peste alta certurile astea m`au amuzat. Este nostim sa vezi cum fiecare isi apara jocul :D .

Joc silkroad ... am 26 ani ... am un job ... am terminat facultatea (parca as fi la matrimoniale =)) ) . Asta ca sa se vada ca nu doar cei de "15 ani" si fara bani joaca jocul asta. In guilda mea am 2 persoane de peste 40 ani (una lucreaza la consiliul europei - deci nu e falit si altul e profesor in germania si e de origine turca sic)

P.S. "Apocalipsa" se amana pana in octombrie asa ca billy mai ai timp sa o faci pe isy :))

Link to comment

@Speedy imo go watch DBZ si lasane tu , mersi

DBZ e "DRAGON BALL .." E pt copii mici naiba frate... lasati desenele animate... ma rog... eu am 14 ani si am bani de silk :beer: + gold :D am rezolvat problema... ca nu mergea sa bag... trebuia sa sun la bcr sa-mi dea un cod de 4 cifre pt paypal... ma rog... se vede ca esti un imatur wa doug... si mi se pare ca numele asta care-l ai tu il are unu pe silkroadforums.com deci esti un copiator... si ala e lvl 90... ma rog...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...