Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

BA aia cu wow..ce mam drq ma...wow e cel mai tare?teai gandit vreodata de ce topicul dedicat sro are mult mai multe comm decat cel dedicat WOW?teai gandit vreodata de ce srvele la sro sunt full non stop?....tre intreb...u gandesti?

P.S:ce ma wow are 10 mil playeri?pai logik ca in x ani de cand e sau inregistrat 10mil playeri...sa gandit si lumea...moama...wow ia sa vad cum e...multi joaca 30 de min si isi iau viteza de pe wow.....ink o dovada ca Wow is shit?uite aci....sunt sute mii de serv de wow private.....la sro cate? si ce ziceai ca wow nu are botteri?OMG are u a stupid kid? se vede ca nu ai vaz niciodata un site de cumparat bots...scrie MARE....WOW BOT...CLICK TO BUY....si spre deosebire de wow la sro un skil nu inseamna o intindere de brat cu arma in mana.....a da si lasatine drq si postati unde vreti ca sunteti total off topic si poate va luati un warn:)

BTW:WOW SUCKS

Link to comment

Glider e singurul hmm "bot" de wow. Nu prea sunt utilizatori though.

Hug for Scarface who played the trial of a game that isnt out yet. >:D<

yey! TYVM! HUG >:D<

P.S

ROSE ONLINE and RUNESCAPE > all

ba ce drq...dute cu wow tau...pe care joaca "10 mil de ppl" pe drq...de und pariu ca dak din cele 10 mil inregistrate joaca 2 mil e bun....si app vrei sro?uitetate la ksro....care prin intamplare este tinut de....ghici.....Gaymax...uitate acolo sro si apoi comenteaza....that i call a game

Link to comment

Diferenta dintre WoW si SRO e ca in WoW botterii ISI iau ban , comunitatea vorbeste limba engleza (nu turca cum e in cazul SRO)

Serverele privat sunt pentru inaptii ca tine care dupa declara ca WoW sucks si ca au jucat pe ceva server fantoma unde nici skills nu merg cum trebuie

De ce are mai multe posts SRO decat WoW ?

Ca e spamfest aici , si copii de 14-15 ani nu au ce face si scriu aiurea , intreband orice

Aa da aveti si mai multe posturi pentru ca multa lume nu joaca WoW ca e P2P (la 15 ani nu ai bani de WoW )

EDIT:daca tu crezi ca faptu` ca are mai multe pagini ca WoW il face un joc bun , atunci chiar te rog ramai la SRO

Link to comment

mda ....ca de obicei moderatorii linkmania arata ca sunt cul ca au muschi mari si dang dang dang eu sunt legea fraiere...ignoratil...o sa-i doara mai mult sa nu le dati atentie la copilasii astia de 12 ani le dau eu la minte...dude grow up...eu am 17 ani...silkroad este jucat si de pers de 55 de ani...si femei de 45...cunosc 2 ex...asa ca LASA-NE LASA-NE.asta a fost singura mea replica...acum puteti sa comentati cat doriti nu va bag in seama.

@dash cu shade nu cred ca rez nimic...mehico rulzzzzzzzzzzzzzzz

@doug am bani sa te cumpar si pe tine...pur si simplu nu ma atrage wow...skills de sro sunt mult mai atractive...altceva?daca nu ms si bft.

Link to comment

cu riscul de a lua warn sau mai stiu eu ce.....

BHAAA,copiii pacii duceti-va fratilor si postati in topic-ul de WoW,lasati-ne sa discutam aici despre teme legate de jocul numit Silkroad.

vreti sa comparati jocuri? este topic de gaming general,pfff. RETARDS , go away ! thx !

de rahat sau nu,asta e jocul,asta e locul nostru. pa,la revedere !

Link to comment

mda ....ca de obicei moderatorii linkmania arata ca sunt cul ca au muschi mari si dang dang dang eu sunt legea fraiere...ignoratil...o sa-i doara mai mult sa nu le dati atentie la copilasii astia de 12 ani le dau eu la minte...dude grow up...eu am 17 ani...silkroad este jucat si de pers de 55 de ani...si femei de 45...cunosc 2 ex...asa ca LASA-NE LASA-NE.asta a fost singura mea replica...acum puteti sa comentati cat doriti nu va bag in seama.

@dash cu shade nu cred ca rez nimic...mehico rulzzzzzzzzzzzzzzz

@doug am bani sa te cumpar si pe tine...pur si simplu nu ma atrage wow...skills de sro sunt mult mai atractive...altceva?daca nu ms si bft.

eu nu-s moderator . sunt doar un asistent si atat .

btw , degebea il lingi pe mehico ca nu iei moderator . Btw ,daca zici ca si aia de 55 joaca SRO e clan . No lifer . Probabil au esuat la lucru si s-au refugiat in SRO . Aha..

Link to comment

Diferenta dintre WoW si SRO e ca in WoW botterii ISI iau ban , comunitatea vorbeste limba engleza (nu turca cum e in cazul SRO)

Serverele privat sunt pentru inaptii ca tine care dupa declara ca WoW sucks si ca au jucat pe ceva server fantoma unde nici skills nu merg cum trebuie

De ce are mai multe posts SRO decat WoW ?

Ca e spamfest aici , si copii de 14-15 ani nu au ce face si scriu aiurea , intreband orice

Aa da aveti si mai multe posturi pentru ca multa lume nu joaca WoW ca e P2P (la 15 ani nu ai bani de WoW )

EDIT:daca tu crezi ca faptu` ca are mai multe pagini ca WoW il face un joc bun , atunci chiar te rog ramai la SRO

doar un copil de 15 ani ar crede ca sai zici unuia:"ba copil de 15 ani" este o insulta

Link to comment

inca o intrebare

ce credeti ca e mai bun nuker pe spear sau nuker s/s aici ma refer si la pve si pvp...

m-as face pe s/s ca si asa am doar 2 skilluri la glavie si o groaza de potiuni pt skill point reallocate ?

deci:

merita sa ma fac nuker pe s/s ? sau raman pe spear?

pe spear pentru pve, pe s/s pentru pvp

pe spear faci hibrid 5:1 , pe s/s faci pure int.

bafta !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...