Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

si care parte din "domini prostia" nu ai inteles? :-j ce trebe neaparat sa aibe legatura cu ce ai zis tu ? :-j

DOMNULE.. respect pentru dumneavoasta ... vedeti sa nu picati in CAP .. ca o sa fiti o pierdere pentru societate ..

si da eu chiar cred ca ai dus suferinta la un nou nivel .. :-j

pe o scara de suferinta de la 1 la 10 creka iti dau nota 2 ...

cand o sa umbli pe strada dezbracat si urland in gura mare "omg mainee vine ceausescuu si ne bantuiieee" sau o sa mananci biscuiti cu bitum .. o sa-ti dau 10 din 10 :-j

pana atunci DOMNULE ... multa SANATATE

Link to comment

ma cei care sustineti sau jucati WOW plecati in plm de aici, nu aveti topicu vostru? :-? ce mama draq tot comentati ata de sro va cerut cineva parera (NUUU!!!!) asa ca shhhhh!!! stim noi de ce jucam chinerarie asa cum e,caractere identice ce vreti voi noi jucam intorcetiva la WOW vostru si gata (deja mati inervat ati scris 7 pagini despre ce grozav e WOW fata de sro sau lainage)

Respect pt cei ce joaca sro si gata :tiphat:

Link to comment

am lvl 33 si deja au aparut seturi noi de 4d...

pe ce sa trec

armor/protector/garment ?

ps.rene de ce te agiti asa frate , vrei sa pari ca detii controlu , te inteleg , iti inteleg frustrarea , ca-ti place wow , urasti silkroad , bv frate !

crezi ca un om e prost sau destept doar daca joaca un anumit joc ?

am si eu o intrebare , playerii sro cred ca-mi dau dreptate

daca sro e de cacao si wow e lumina fiecarui jucator , de ce wow server files au fost furate si sunt njdemii de servere de wow pe cand in sro , lumea se chinuie sa fure niste gold si tot degeaba? totu e safe , joymax detin controlu materie de server files

Link to comment

eu iti recomand protector .. eu aia folosesc .. :-j

inca nu sunt 100% sigur de ce .. da am facut un sondaj cu playeri din guilda mea si nukeri in proportie de 60% folosesc prot sau armor pana la lvl mare .. de acolo poti trece linistit pe garment

daca cineva stie are idei mai bune pentru buildul lui .. va rog sa-i ziceti .. :-j

Link to comment

sunt pe spear si merg pe light , am light ca imbue....

fire cold doar nukuri si buffuri.

ps.renegade , toti playeri mari lvl 60-70... au peste 17 ani... ;) nu orice copil il tine sa joace sro ca e greu , in comparatie cu wow ;;)

si fii tu sigur 31 server x 3500 playeri (playeri conectati in momentul de fata) ;) si expansiunea continua ^_^

+ restu playerilor...

Link to comment

ma frate voi tot o continuati pe a voastra hai totusi sa mai scriu ceva

@zs "nu orice copil il tine sa joace sro ca e greu , in comparatie cu wow 5.gif"

pai frate cum faci level in SRO ca questurile sunt boring , repetitive , uh foarte boring chiar

eu vorbesc de leveling si tu ma iei cu triangle conflict

sa fim seriosi

Link to comment

ma frate voi tot o continuati pe a voastra hai totusi sa mai scriu ceva

@zs "nu orice copil il tine sa joace sro ca e greu , in comparatie cu wow 5.gif"

pai frate cum faci level in SRO ca questurile sunt boring , repetitive , uh foarte boring chiar

eu vorbesc de leveling si tu ma iei cu triangle conflict

sa fim seriosi

Daca tot nu-ti place silk dc vb despre el?

Link to comment

Ba... Deci... WOW e tare... Bine sa zicem ca e tare... Lasatine naiba in pace... Bine dak zicem ca WOW e tare ne lasati??? Mai terminati dreaq... Normal ca (, ... MS Aldguth) cui ii place Silkroad-ul zice ca SRO e tare si cui ii place WOW zice ca WOW-ul e cel mai tare! Plecati dp subforum-ul asta! Ducetiva pe forum la topic-ul de WOW si vb acolo despre cat de nasol este SRO! Ok?

:)) First :))=))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...