Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

daca nu iti place jocu .. nu inteleg de ce trebuie tu sa te exprimi aici ? si sa zici ca nu-ti place ... dute frumos in wow si spune-le acolo "ba ce de kkt e sro" si ce? omg de parca jocu ala e mana cereasca ...

repet toate jocurile sunt chinezari ...

inteleg ca fiecare isi apara jocu sau nush ce .. da deja la wow devine egoism si imi provoaca greata ..

"wow is the best .. wow ... WOOOOW" "wow best game ever" "wooow" "wow the best game ever made" "woow" ..

Vroiam doar sa demonstrez cine joaca SRO si cine nu . Dar vad ca nu ai inteles . Deci se adevareste ceea ce am zis in postul anterior.

Link to comment

si ce? daca as avea 15 ani as fi tigan, incult?

vad ca deja nu se mai numeste efect de turma ... se numeste efect de 15 ani ... toata lumea "ba ai 15 ani esti prost"

Go 15 ani.

15 ani rullzzzz :blink:

oricum .. cine joaca sro stie de ce il joaca? nu-i poate schimba nimeni parerea .. asa cum nici tie nu iti baga in cap idei despre sro ..

vine noaptea Trane de ex si iti spune "buhuhuuuu joaca sro .. e cel mai marfa joc"

sper sa se termine discutiile astea Wow vs Sro pentru ca-s inutile si duc la nesfarsit

btw imi zice cineva un pret estimativ la un sos sword 42 +3 sau +5?

Link to comment

ma faci sa-ti dau un raspuns afirmativ la

ma bucur nespus :-j

altceva de adaugat?

cum poti fi retardat mintal la 10 ani .. poti fi si la 40

asa cum poti sa te crezi deasupra tuturor la 10 ani .. te poti crede si la 40 .. chiar daca nu e asa

de ce nu ma opreste nimeni sa-mi fac cont si sa postez pe un forum chiar daca am 15 ani? pentru ca si eu am dreptul sa te judec ca om ... chiar daca am 15 ani .. si o sa judec oameni dupa cum gandesc in continuare pana o sa mor ...

Bafta .. si va rog .. cineva cu pretu ala -_-

Link to comment

Ca si fapt divers am mult peste 15 ani :) .

Jocurile nu sunt chinezarii (sunt facute de coreeni - ma rog ...tot galbeni, mici si ochi ingusti =)) )

Eu am jucat wow ... vreo 3 sapt ... m`am lasat nu m`a dat pe spate :D. Dar oricand joc cu placere wow frozen throne etc.

Cine zicea ca wow si starcraft sunt jocuri sataniste !?!?!? =)) =)) asta e prea tare ...trebuie sa o notez undeva =))

Link to comment

:-j vand in wow un magar bun de arat

un taur de imperecheat

vand un dragon zburator ... asa nu mai trebuie sa folosesti avionu .. o sa scrii /mount, sau cum draqu e, in aer .. si o sa te urci pe el ...

hmm sa ma mai gandesc ... vand elfi cu urechi mari .. sunt foarte buni in loc de caine ... isi fac treaba

hmm altceva? :dontknow:

aa da ... vand vraji la magazinu din colt ...

:-j

aa da si vand un elf de sex feminin are armura de lvl 70 e foarte sexi ... iti dau si manusi+3 in caz ca ai nevoie ... au si speed increase ... ca nu cumva sa te lase la nevoie ...

Link to comment

fratiilor(jucatorii de WoW) noi(jucatorii de Silkroad) venim la voi pe topicul WoW ca sa zicem Sro e mult peste Wow?...eu nu am vazut...so stop this shit ok?...thx

daca va place WoW..ducetiva si jucati WoW nu mai postati aici pe Silkroad Topic...pare inutil

gl & hf (silkroad player's & WoW player's)cu totii sunte gameri

Peace :peace:

Link to comment

In wow nu exista tampenii de genul item enhancement cu fail rate menit sa te faca sa bagi mai multi bani/mai mult timp in joc.

Have fun asian ppls ^_^

aici ai dreptate :cool2:

si mai cum puteti sa comparati un MMO pay to play cu unu free to play ? e clar ca unu P2P e mai bun ca unu F2P

Link to comment

ba gata oricum stim cu toti ca wow e peste .... 10 mil de oameni care joaca ,nota 9.2 pe gamespot (oamenii de la gamespot sunt oameni cu cap deci merita nota ) etc asa ca gata cu ceartaaa

PS: ma voi astia silkroad addicted daca vreti ceva asemanator cu silk incercati l2 e mult mai :cool2:

Link to comment

Fiecare cu gusturile lui .. Chiar ieri vorbeam cu unu despre WoW .. Lui ii place mie nu , deloc . E joc de satanisti :)) Si Starcraft :-j

Asa poti zice si de silkroad ca e joc satanist(acu iau apararea starcraftului :P)...Sa sti ca la starcraft iti folosesti mult gandirea ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...