Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pai sa vedem

in silkroad este battleground ? este free pvp ? ai instante ? uniques sunt mai multi ca in sro s0z

la sro iti poti schimba arma ? cine farmeaza atata sp sa scoata skills de la o arma si sa bage la alta ?

ai raid la sro ? you know , party bigger than 8 players ;)

am jucat ambele jocuri si wow e mai bun

oricum lasati ca voi veti pastra grindu + turcii

:beer:

Depidne din ce perspectiva privesti lucrurile....la wow nu sunt eventuri,skilurile de la silk sunt mai misto,nu exista job war,nu exista guild war,fortres,etc...dar nici la silk nu exista un story,raiduri,bosi,etc...

Din punctul meu de vedere ambele jocuri sunt cam egale si depinde de gust.

Dupa parerea mea silku este mai bun....la wow story-ul este ff super...incepe de la warcraft 2 si se continua pana la wow...bla bla bla

Link to comment

Doug no offense dar pvp in wow e retardat , la fel si skilurile , par facute de niste copaci care is batuti de vant , si vorba lu Phunk mai bine joc Bugs Bunny :P.Pacat de wow k are battle systemu asa de crap.BTW grafica din wow e mic copil pe langa sro.Joaca tu sro la maxim daca te tine PC si nu ia foc eventual. si apoi compara cu grafica din wow kre e .... no comment

Link to comment

Probabil daca iti explic ce am facut cu goldu no sa intelegi

Dar uite

www.d2jsp.org , am 1000 forum gold acolo

nu mi`ai raspuns ... ce level ai avut la wow ?;)

Nam jucat wow decat de curiozitate ;) . Cand am vazut animatiile jocului in materie de pvp si de skiluri -.- :comp1: .Trebuie sa recunosti si tu ca la grafica si la pvp sro e peste wow :readthis:

Link to comment

aham , raid de 40 facut de o singura guilda (pre bc) sau de 25 in bc , grafica tot e mai super ca sro imo

pai ar fi culmea sa nu trebuiasca sa fii in fata mobului ca sa il ataci cu melee , nu crezi ?

stai putin tu pana acum cam cati bani ai bagat in jocu' asta (wow) ( numai ca sa joci nu si pt premium etc.) ? grafica e nashpa.in loc de skill-uri charu flendure din sabie. charele arata ca niste broasete/porci mistreti mutanti. si cred ca nu mai are rost sa continuuu lista. si in + sro e mai viu colorat :)) !!!

aici cateva PVP-uri.

http://www.youtube.com/watch?v=ZL8DtAfCquc...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=9TgMbnkIAOk

acum si europeni

asta chiar imi place mai putin mel.

EDIT: arata-ne si tu ceva ''fain'' din wow dak iti sustii punctul de vedere asa de mult!!

Link to comment

FPS ... la urma urmei e doar o chestie de gusturi :) . Tie iti place wow la cei mai multi de aici le place sro. Sincer eu sunt fan al jocului wow in sine. Dar hai sa fim realisti. Grafica sro e peste. La fel cum grafica Lineage este peste sro.

Nu am sa zic ca sro`ul ca si game e peste wow. E ca si cum as zice ca filmul cutare e mai tare decat altul. Cum am mai spus ... totul se rezuma la gusturi ;)

Link to comment

Fiecare ia "apararea" jocului care il joaca

SRO = FREE ! e o chinezarie , ca si electronicile si altele produse de chinezi => sh!Ts

WoW = need some cash => good +ca e jucat de mai multi playeri fata de cat are chinezaria aia

cam da .. dash are dreptate ... jucatori de wow sunt foarte egoisti :-j

nu vor sa lase de la ei nimica .. wow in sus wow in jos ...

mai lasa-ma draqu cu wow ca nu-i minune ... e o "chinezarie" ca toate jocurile ... repet ... toate jocurile sunt chinezari ... :-j

asa ca lasati discutiile astea pro si contra si sa ne intoarcem la topicu nostru de sro :crazy:

Link to comment

Fiecare ia "apararea" jocului care il joaca

SRO = FREE ! e o chinezarie , ca si electronicile si altele produse de chinezi => sh!Ts

WoW = need some cash => good +ca e jucat de mai multi playeri fata de cat are chinezaria aia

ai uitat sa spui despre sro ca e plin de turci

:bump:

Link to comment

Mai o chestie , de ce majoritatea care posteaza aici au in jur de 15 ani ? O spun dupa felul cum postati . Simtiti-va jigniti , face-ti ce vreti . Tot la aia ramn . Go chinezarie.

daca nu iti place jocu .. nu inteleg de ce trebuie tu sa te exprimi aici ? si sa zici ca nu-ti place ... dute frumos in wow si spune-le acolo "ba ce de kkt e sro" si ce? omg de parca jocu ala e mana cereasca ...

repet toate jocurile sunt chinezari ...

inteleg ca fiecare isi apara jocu sau nush ce .. da deja la wow devine egoism si imi provoaca greata ..

"wow is the best .. wow ... WOOOOW" "wow best game ever" "wooow" "wow the best game ever made" "woow" ..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...