Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

gz, zerk scroll FTW :P ca oricum nu cred ca il iei dintrun zerk si iti mai si ramane o bulina ..sau daca resesc atuncea ejti chiar "za best" :)

n-am folosit niciodata zerk scrolls data asta avea defensul scos de aia mi-a ramas zerk a murit in mai putin de 30 de secunode :)

Link to comment

hmm...stii cumva si un site..un server ceva unde poti juca?k jocul l-am luat

Iti recomand sa joci pe ecsro (Privat Server SIlkroad) Adevarat voi din romania intrati putin mai greu dar am facut un topic unde poti vedea tutorialul cum sa imi faci account sa bagi jocu si toate chestiile etc............ cauta la MMO ECSRO (Silkroad Privat Server si vei gasti e super server nu boti sau chestii dinalea ca pe sro ratele sunt de 10x la ex de 10x la sp si de 10x la gold) :beer: GOOD LUCK

Link to comment

Iti recomand sa joci pe ecsro (Privat Server SIlkroad) Adevarat voi din romania intrati putin mai greu dar am facut un topic unde poti vedea tutorialul cum sa imi faci account sa bagi jocu si toate chestiile etc............ cauta la MMO ECSRO (Silkroad Privat Server si vei gasti e super server nu boti sau chestii dinalea ca pe sro ratele sunt de 10x la ex de 10x la sp si de 10x la gold) :beer: GOOD LUCK

cum ti-a fost recomandat si in celalat topic ia niste lectii de gramatica...

toti din lume intra greu ca sa stii...se numeste server trafic si nu tine cont de tara...

rata de exp e 7x....restu nu mai stiu... totusi ecsro are o comunitate de ...hai sa zicem medie de varsta 14 ani cu generozitate... nu prea mi-a placut oricum fiecare cu gusturile lui...bft.

PS-Trane e superb clown mai ales female i love Jooa =))

Link to comment

cum ti-a fost recomandat si in celalat topic ia niste lectii de gramatica...

toti din lume intra greu ca sa stii...se numeste server trafic si nu tine cont de tara...

rata de exp e 7x....restu nu mai stiu... totusi ecsro are o comunitate de ...hai sa zicem medie de varsta 14 ani cu generozitate... nu prea mi-a placut oricum fiecare cu gusturile lui...bft.

PS-Trane e superb clown mai ales female i love Jooa =))

HHHMMMM desteptul lumi mie nu mia fost recomandat nimica de nimenia pe acest site si dak joci pe sro si tu pe ecsro nu cred ca sti mai multe ca mine despre sro si ecsro iar la ecsro dak chiar vrei sa sti rata e de 10x nu de 7x asa ca SSSSSSSHHHHHHHHHH................... :gun:

Link to comment

aha si :blink:

la inceput am crezut si eu ca e raiul pe pamant , dar pe urma m-am lasat de ecsro , trafic mereu , acolo nesimitirea e mai mare in comparatie cu boti de pe isro.

1x :-? 10x , daca stii sa joci , ai un prieten ceva totul merge bine

cat despre

si dak joci pe sro si tu pe ecsro nu cred ca sti mai multe ca mine despre sro

ecsro nu are euro update , nu cred ca ai vazut forrest war ;) new items , new skills ,deci :-j

Link to comment

bai dute tare de aici ca e topic de SRO nu privat server. nu vezi ce romana de balta ai?? 1 intri super greu. 2 lag. 3 a fost hack-uit de deep blue. 4. e plictisitor ca faci imediat level. nu este nici un chalange. dute si impusca-te

edit: uitasi sa zic. no boti?? BUHAHAHAHAHAHA :))=)) xD voi il auziti?? :))=))

si cum zice si sandu. toti de aici stim mai multe decat tine despre sro. dute tare copil fara viitor :))

Link to comment

Mie nu imi merge loader-ul nou... :P Cand treb sa apara aia cu Loading... Da eroare cu semne chinezesti!

Poate imi spuneti dak la voi mere! In fine...

SUMMER :tiphat:

Imagine IPB

Luata cu 20M +2... :cool2: :

Imagine IPB

Hehe ai facut Summer :)

Doar 20 de mil .. hmm .. de mai pui ceva blue pe ea si incerci +4 sau chiar +5 , o dai bine :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...