Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Ma bucur ca au inceput sa dea ban la gold boti sau gold sellers cum ii spuneti voi , am intrat acum cateva zile si nu am putut sa vorbesc cu prietenii prin pm ca nu vedeam ce scrie din cauza lor + ca sunt stresanti rau.

vezi ca de cand nu ai mai jucat au mai bagat astia cateva chestii noi, printre care si block-chat ... apesi U, te duci la blocare si ii blochezi, mama lor, sa nu te mai streseze ... ii pui in lista la a doua categorie, ca se salveaza pe calculatorul tau si nu esti limitat la 20 ca in cazul celor pe care ii blochezi doar sa te whisper-easca ... dupa ce iti faci lista cu spammer-ii sa ai grija sa nu iesi din joc cu eroare sau ceva ... ci cu log-out ca sa se pastreze :)

RESPECT :tiphat:

Link to comment
Guest Nemessis90

Cel mai frumos mi se pare sa fii thief , si hunter e frumos dar cand jucam eu erau multi traderi care dupa ce ajungeau in oras dadeau leave party sau imi dadea banish :)) cred ca si acum e la fel.

@Birchoff : ms ca m-ai anuntat...nu stiam de chestia asta.

@Salam : tare bow mai ales parantezele...doar din curiorizate cam cat costa unu pe Xian ?

:beer:

Link to comment

Cel mai frumos mi se pare sa fii thief , si hunter e frumos dar cand jucam eu erau multi traderi care dupa ce ajungeau in oras dadeau leave party sau imi dadea banish :)) cred ca si acum e la fel.

@Birchoff : ms ca m-ai anuntat...nu stiam de chestia asta.

@Salam : tare bow mai ales parantezele...doar din curiorizate cam cat costa unu pe Xian ?

:beer:

unu ca ala sare de 600

am plecat la liberty parade va pun poze dimineatza

Link to comment

sa incepem :P

1. cleric este foarte bun si in pty si in solo. pt str e bun ca ai recovery division si nu folosesti asa de multe pots si te poate salva mult la fel ca si bless spell.

pentru int mai ales wizz e super bun la solo pt ca poti bate si gianti cu bless si la fel si recovery division si mai poti sa di glunt healing care ignora armura mobului/playerului (in caz de war, pvp etc.)

2. e la fel bun ina amandoua pentru ca ai tambur-urile care te ajuta si este ca un snow shild. de asemenea daca ai 2 barzi in pty dai si dansurile si e perfect. faza e ca poate si sa atace in timp ce da bufurile astea (daca e int desigur), si daca este str nu te deranjeza asa de mult daca bagi in bufurile astea ba chiar te ajuta sa intri in pty (cel putin asa este pe venus)

3. billy sry sa te contrazic dar nu stii de axe asa de multe :P. axul este super bun daca stii sa joci cu el plus daca vrei sa joci cu cineva care face si oleaca de dmg si sa aibe si defence. este o combinatie dintre 2h si 1h. si cu statusurile alea faci dmg cat un 2h. plus ca ai 3 stunuri. inca un avantaj este ca este imun la warlock (cel putin aproape ca are pasiva). inca un avantaj este ca el poate sa tancheze la fel de bine ca un 1h si daca poarta robe pentru ca are pasiva de def. si ultimul (cel putin din cate stiu eu :P) el va da intotdeauna partea mai mare a dmg-ului weponului pentru ca are pasiva de attac rating.

Cred ca atat am avut de zis. daca mai aveti nelamuriri pls dati replay.

Cya :tiphat:

Link to comment

Daca m`as reapuca de silkroad, pe ce server considerati ca ar fii bine sa joc si daca ar fii asa, se ofera cineva sa ma duca pana pe la lvl 40 ? xD free :)) ca va dati seama ca nu am gold :-s .

I played 2 years ago, i stopped 1 year ago. ( Lvl 67 on Alps MegaStar, lvl 62 on Alps HeavenCloser ) Both of them soled out xD.

So ?! ;;)

Link to comment
Guest Nemessis90

voi ce parere aveti de 2h la 9d (pvp cu tot cu mana skin si iron) ???

ah ...daca mai e si 90 si are skillu' Dare Devil ...cred ca rupe tot ...am vazut filmulet in care un 2h le facea fata lunui glavier si unui bower ...daca mai baga si bless spell -> :box:

@Salam sunt frumoase pozele :P

@Trane lol cate poate bardul , si billy spune ca e bun solo...bard cred ca e facut pt party

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...