Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hmm voi aveti impresia ca suntem mai buni/destepti/tari ca turcii? lmao

eu tare ma indoiesc de asta ... si ma dispera expresia asta "esti turc" etc etc etc ...

uitati-va numa in listele de ban sa vedeti cati romanii isi iau ban saptamanal sau incearca sa faci un guild de romani sa ai niste aspiratii [respect Dracula pentru ce au reusit] da de unde cum sa ai incredere in romani? cand ei sunt primii care asteapta sa te frece?] eu ma uit la troy ... ar fi 50 de romani 80 + cu care sa fac un guild dar ... doar cativa is de treaba : Sp3llForc3 ,Piciu, _Iroi_ ,Xa3ro ,Angel_hex ,Temby,Sayo restu` is niste idioti si impresari

ca bine zici ............ :tiphat:

Link to comment

Greu sa strangi doar romani sa faci treaba....

Pentru ca , romanul e roman frate, nu se dezminte nici pe un joc, pfffff...

Eu, pe Oasis am guild si union,dar nu se poate face treaba numai cu romani...

Exista o tentative,un guild, Empires. Dar,chiar si acolo,max 10 oameni mai vechi pe server care sunt de treaba si intr-adevar joaca...

Asta e,astia suntem,cu asta ne laudam :P

Bafta ! :D

ai perfecta dreptate

Link to comment

pai la noi in DRACULA daca e unu care face vreo fita in sensu ca nu poti sa ai incredere asa acceptabil (cat sai dau spre exemplu tine si mie itemu asta +255 pana nush ce,ca pana sa ii id si pass tre sa bei vreo 10000 de beri cu el)(oricum increderea difera de la player la player) sau face scam in guild in union sau e PROST vb frumos cu el si ii facem cu mana

Link to comment

hai frate care spam frate?

care sro frate? ca aici capitolu a deviat la boti inca de la pagina 5 frate

uite si pt tine

te regasesti?

baieti propun sa incheiem cu domu xspeed sa-l lasam in pace cu teoriile lui asta e botu e ceva accesibil pt toti depinde de tine daca sa folosesti sau nu daca toti vor sa buteze si sa nu fie nevoiti sa stea cu ochii lipiti de monitor nu vad prob ta...

Link to comment
Guest Xspeed

oricum, sp33dy pun pariu ca rupe botu 24/7

fixed si deacord =))

daca toti vor sa buteze si sa nu fie nevoiti sa stea cu ochii lipiti de monitor nu vad prob ta...

ms pt sign :))

poate o sa iti amintesti c inseamna joc online...sau mai bine zis joc pe PC

Link to comment

fixed si deacord =))

ms pt sign :))

poate o sa iti amintesti c inseamna joc online...sau mai bine zis joc pe PC

copilule veziti de viata si scoate semnatura aia sau o sa iei ban iti promit.

1Am jucat sro 8 luni legit cu ochii in monitor 15-18 ore pe zi ca disperatu am ajuns la lv 70 legit no bot no silk

2Mi-am pierdut toata vara trecuta in sro ca sa cresc in lv, si am regretat mult dupa

3Am ales sa butez si sa ma bucur de viata mea decat sa imi pierd timpu intr-un scaun in fata unui monitor

Vb lu salam ca faci lv 90 legit sau botat tot la acelasi rezultat ajungi si iti zic eu ca jocu asta si-a pierdut farmecu de a face lv cel putin pt mine asa ca eu joc pe char pt a ajunge 90 si bun in pvp/job/guild war/fortress war...

Nu vad ce te deranjeaza asa tare pe tine de te iei mereu de noi..

Link to comment
Guest Xspeed

copilule veziti de viata si scoate semnatura aia sau o sa iei ban iti promit.

1Am jucat sro 8 luni legit cu ochii in monitor 15-18 ore pe zi ca disperatu am ajuns la lv 70 legit no bot no silk

2Mi-am pierdut toata vara trecuta in sro ca sa cresc in lv, si am regretat mult dupa

3Am ales sa butez si sa ma bucur de viata mea decat sa imi pierd timpu intr-un scaun in fata unui monitor

Vb lu salam ca faci lv 90 legit sau botat tot la acelasi rezultat ajungi si iti zic eu ca jocu asta si-a pierdut farmecu de a face lv cel putin pt mine asa ca eu joc pe char pt a ajunge 90 si bun in pvp/job/guild war/fortress war...

Nu vad ce te deranjeaza asa tare pe tine de te iei mereu de noi..

1 am inceput sa joc acum 2 ani, erau cateva servere, niciodata pline

2 am ajuns la lvl 54 ( sau pe undeva pe acolo ) si am vazut primu bot de cand am inceput sa joc

3 am avut un guild super, faceam party, haunt, caravane, tot, impreuna

4 au inceput sa apara botii, pt lvl

5 au inceput sa faca toti lvl max, si bineinteles ca acum era nevoie de pvp, si cum in silkroad, pvp se rezuma la cele mai bune iteme, a aparut nevoia de sume mari de gold pt iteme

6 asa au aparut gold boti

7 am inceput sa renuntam rand pe rand, pt ca era prea mult ks, si prea multa indiferenta, si oricum toti eram anti boti

-cam toti jucam 5-6 ore pe zi, nu ne obliga nimeni sa murim in fata monitorului

-nu regret nimic, eu am jucat, nu am botat

nu am nimic special cu voi

da in click pe threadu de cabal sau L2

cand apare unu ca vrea bot, sau intreaba ceva de bot, imediat e sanctionat, si nu e propaganda anti bot pe linkmania...

in threadu de silk, se vorbeste despre

-bot

-setare de bot

-build de bot

-lvl de bot

-tipuri de bot

-iteme de bot

-c lvl mai are botu

-c eroare mai da botu

-cat mai costa botu

-de unde se cumpara botu

-etc

am o repulsie enorma fata de boti, nu fata de silk bots

nu ma ameninta pe mine cu ban, chiar daca forumu asta e pe pc-u tau, eu nu va insult, si nu incalc nici o regula

doar ca pe voi botu nu va invata cums a va descurcati cand cineva face glume cu subanteles la adresa voastra

pe mine ma amuza replay-urile voastre :)

btw: ms pe inca un sign...parca nu era complet

gata va las :))

Link to comment

hai frate care spam frate?

care sro frate? ca aici capitolu a deviat la boti inca de la pagina 5 frate

uite si pt tine

te regasesti?

sa inteleg ca estri legit da? am o intrebare pentru tine esti insurat ai familei ce i zici lu nevastata stai sa joc silkroad si pe urma ma ocup si de tine sau ai folosi bot ? bine sunt si exceptii in care joaca toti din familie silkroad(cunosc o gramada de persoane) cine foloseste bot o face pe propria raspundere nu cred ca e ff inportant ca ala e butar sau nu ia ban asta e nu cred ca ei tu ban...

Link to comment

hey badfist :) , xspeed e but ma nu teai prins =)))))))))

oricum el incearca sa faca ,caterinca de noi si de silk desi si lui ii place jocu

oricum are dreptate ca silk a ajuns rau de tot si asta numa de la goldboti nu de la bot,,,,GOLDBOTS sa fie clar

am intrat azi putin cu djwnekko si mam dus la brain peak in roc mountain si era plin de gooooolllldd botsss fara premium fara pet

******************************************* beep cami iau ban

Link to comment
Guest Xspeed

sa inteleg ca estri legit da? am o intrebare pentru tine esti insurat ai familei ce i zici lu nevastata stai sa joc silkroad si pe urma ma ocup si de tine sau ai folosi bot ? bine sunt si exceptii in care joaca toti din familie silkroad(cunosc o gramada de persoane) cine foloseste bot o face pe propria raspundere nu cred ca e ff inportant ca ala e butar sau nu ia ban asta e nu cred ca ei tu ban...

nu am nevasta

am scris mai sus cat jucam

acum nu mai am timp, max o ora pe zi

daca nu am timp, nu joc, nu as folosi bot

am scris mai sus dc nu-mi plac mie boti, in special in sro

de la playeri care au folosit boti, am ajuns la 10000 de gold boti, because max lvl requires good gears, good gears require more gold

salam:), ma bucur ca ai un spirit al observatiei asa dezvoltat :)

compenseaza limbaju'

LE: for salam:)

botii de gold au aparut din cauza ca sunt prea multi playeri boti

nimeni nu a facut ceva impotriva lor

ei au lvl mare si vor iteme

Link to comment

1 am inceput sa joc acum 2 ani, erau cateva servere, niciodata pline

2 am ajuns la lvl 54 ( sau pe undeva pe acolo ) si am vazut primu bot de cand am inceput sa joc

3 am avut un guild super, faceam party, haunt, caravane, tot, impreuna

4 au inceput sa apara botii, pt lvl

5 au inceput sa faca toti lvl max, si bineinteles ca acum era nevoie de pvp, si cum in silkroad, pvp se rezuma la cele mai bune iteme, a aparut nevoia de sume mari de gold pt iteme

6 asa au aparut gold boti

7 am inceput sa renuntam rand pe rand, pt ca era prea mult ks, si prea multa indiferenta, si oricum toti eram anti boti

-cam toti jucam 5-6 ore pe zi, nu ne obliga nimeni sa murim in fata monitorului

-nu regret nimic, eu am jucat, nu am botat

nu am nimic special cu voi

da in click pe threadu de cabal sau L2

cand apare unu ca vrea bot, sau intreaba ceva de bot, imediat e sanctionat, si nu e propaganda anti bot pe linkmania...

in threadu de silk, se vorbeste despre

-bot

-setare de bot

-build de bot

-lvl de bot

-tipuri de bot

-iteme de bot

-c lvl mai are botu

-c eroare mai da botu

-cat mai costa botu

-de unde se cumpara botu

-etc

am o repulsie enorma fata de boti, nu fata de silk bots

nu ma ameninta pe mine cu ban, chiar daca forumu asta e pe pc-u tau, eu nu va insult, si nu incalc nici o regula

doar ca pe voi botu nu va invata cums a va descurcati cand cineva face glume cu subanteles la adresa voastra

pe mine ma amuza replay-urile voastre :)

btw: ms pe inca un sign...parca nu era complet

gata va las :))

hmmm lv 54 in 2 ani mda se vede cat de tare erai=))ca idee DRACULA E UN GUILD SUPER,facem job,guild war,fortress war chiar si pvp war si ne ajutam intre noi cu tot ce putem.Asa deci...pentru informarea ta botii vor exista mereu in silkroad si au existat mereu chiar daca nu erau asa de multi la inceput si ca alta idee pt tine..bot nu inseamna un program care joaca pt tine in timp ce tu nu esti acolo aia sunt goldboti...la lv 80 chiar daca si eu si strainii butam era o armonie super intre noi ne cunosteam toti vorbeam dupa orele de ticket mergeam la thiefing impreuna si tot asa bot nu inseamna BAD=))despre ks ce pot spune....ks a existat mereu pt asta au fost creati nukerii in primu rand=)) zi-le salame=))te legi de equip si de gold zi si mie in wow un joc fara boti nu se bazeaza pvp pe iteme cat mai bune?daca tu nu ai stiut sa iti faci goldu eh asta e problema ta nu a noastra...dar nu poti spune ca din cauza butilor a "aparut" aceasta diferenta=)) intreaba-l pe trane sau pe piciul daca ei legiti 100% nu si-au putut face gold fara sa se bazeze pe bot sau sa cumpere.

Degeaba te lauzi ca tu ai jucat pt ca toti am jucat legit pana la un moment dat dar ca sa afle si persoana ta dupa ce am atins lv 69 cu 90% am luat hack si am pierdut charul tot prin bunavointa unor romani...si atunci mi s-a terminat cheful de a juca legit...

dar pe vinator farmul ca glavier l-am facut de mana si mai multe lvle de la 80~87....

oricum forumul nu o fi al meu dar atata timp cat iti insusesti posturile mele si le pui la semnatura am dreptul sa te reclam acum moderatorii vor decide ce vor face.

Link to comment

bine zis sp33dy am fost si noi legiti =)))))))))) wow sami bag pl cum suna (LEGIT,no offence pt cei care inca sunt(abea astept sa ma laud si eu ca sunt legit ,ca miam facut plv la un euro pana la lv 80 si porma ma duc si bat party de 8 5 ore pe zi ,adik ticketu))

eram lv 30 cu 3 charuri si nici nu stiam ce era aia bot ,erau in dracula lv 60 ,lv maxim pe atunci, tin minte ca ma duceam la yeti sa vad cum e pacolo si ma minunam si abea asteptam si eu ,dar (ca tot timpul este un dar firar al dracu) nu mai faceam nimik altceva decat lv ,eram expert ,bateam mai bine ca un bot,pana la urma sa umplut treaba cu boti si nu am mai jucat.

edit: am 5.5 $ pe bux.to la 10 $ iam transferat si imi cumpart isrobot :)) liberty parade in seara asta la cta ,poate ma duc

Link to comment
Guest Xspeed

citeste cu atentie

cand am ajuns lvl 54 am vazut primul bot, doar ca o idee cum era atunci, pana atunci nu vazusem un bot, decat aia de lvl mare aveau bot

stiu ca botii o sa existe, isro e condus de joymax

nu m-ai inteles la faza cu iteme

da oricum, "aca tu nu ai stiut sa iti faci goldu eh asta e problema ta nu a noastra." daca eu 0.0001% din comunitate nu am stiu, inseamna ca gold botii care vand gold au aparut din cauza mea =)) omg deci eu sunt cauza =))

se pare ca f f multi nu au stiut cum sa faca gold pt iteme ( asa ca voi ), si au recurs la gold sites, probabil ca majoritatea erau max lvl, ca dupa atata butat, c sa mai faca, poate gresesc eu...corecteaza c zic

ks e peste tot, corect, da sro nu e un joc asa flexibil, nu e ca L2, nu iti convine aici, te duci in alta parte

e totu' ascendent

lvlu mobilor creste, si cateodata e convenabil sa omori c vrei tu, nu mobi mai mari, nici mai mici

si c faci cand acolo unde poti tu sa omori sunt inca 3 / mob (cu lvl mult mai mare) care buteaza

eh, uite c posturi mari :) cata pierdere de timp

PS: linkmania forum = public forum = posturi publice = pot fi insusite

nu am gasit nici o regula impotriva asta :))

Link to comment

eh am vrut sa cumpar gold ,recunosc , dar am ajuns sa vand =))

cap 90 rulz abea astept cap 100 sa vezi cat o sa butez atunci,,,,ce am butat eu acum doar cu un char

o sa incerc atunci 1 stal 1 bot pe un pc si la fel pe altu

silkroad e afacere nu mai e placere de a juca ,ia zi vi pe xian 100m =80 ron

Link to comment

bine zis sp33dy am fost si noi legiti =)))))))))) wow sami bag pl cum suna (LEGIT,no offence pt cei care inca sunt(abea astept sa ma laud si eu ca sunt legit ,ca miam facut plv la un euro pana la lv 80 si porma ma duc si bat party de 8 5 ore pe zi ,adik ticketu))

eram lv 30 cu 3 charuri si nici nu stiam ce era aia bot ,erau in dracula lv 60 ,lv maxim pe atunci, tin minte ca ma duceam la yeti sa vad cum e pacolo si ma minunam si abea asteptam si eu ,dar (ca tot timpul este un dar firar al dracu) nu mai faceam nimik altceva decat lv ,eram expert ,bateam mai bine ca un bot,pana la urma sa umplut treaba cu boti si nu am mai jucat.

edit: am 5.5 $ pe bux.to la 10 $ iam transferat si imi cumpart isrobot :)) liberty parade in seara asta la cta ,poate ma duc

ma salam dar si noi suntem legiti ma cand facem pvp/job :)) si parerea mea ca sro a devenit dependent de bot..

Link to comment

citeste cu atentie

cand am ajuns lvl 54 am vazut primul bot, doar ca o idee cum era atunci, pana atunci nu vazusem un bot, decat aia de lvl mare aveau bot

stiu ca botii o sa existe, isro e condus de joymax

nu m-ai inteles la faza cu iteme

da oricum, "aca tu nu ai stiut sa iti faci goldu eh asta e problema ta nu a noastra." daca eu 0.0001% din comunitate nu am stiu, inseamna ca gold botii care vand gold au aparut din cauza mea =)) omg deci eu sunt cauza =))

se pare ca f f multi nu au stiut cum sa faca gold pt iteme ( asa ca voi ), si au recurs la gold sites, probabil ca majoritatea erau max lvl, ca dupa atata butat, c sa mai faca, poate gresesc eu...corecteaza c zic

ks e peste tot, corect, da sro nu e un joc asa flexibil, nu e ca L2, nu iti convine aici, te duci in alta parte

e totu' ascendent

lvlu mobilor creste, si cateodata e convenabil sa omori c vrei tu, nu mobi mai mari, nici mai mici

si c faci cand acolo unde poti tu sa omori sunt inca 3 / mob (cu lvl mult mai mare) care buteaza

eh, uite c posturi mari :) cata pierdere de timp

PS: linkmania forum = public forum = posturi publice = pot fi insusite

nu am gasit nici o regula impotriva asta :))

bn sincer nu ma interes ce lv ai avut max...

isro e condus de joymax logic=)) toti stim asta isrobot nu...poate bot369 nush si nu ma interes.

ca sa iti explic ce am vrut sa zic cu faza cu goldu...nu din cauza ca "cum in silkroad pvp dep de cele mai bune items" ci din cauza ca silkroad online a fost un joc menit sa stoarca bani playerilor nu pt distractie ca na trebe si koreenii sa traiasca nu?si cum strainii au bani nu ca romanii logic ca decat sa se chinuie cu stall isi cumpara bilionu si is smecheri...oricum la faza cu ks e adevarat ca e enervanta oriunde te duci ks mai ales la aia de 85-87 dar de asta s-au inventat pty de 8...si oricum mai nou in fiecare sapt sunt banati goldbots...asa ca daca nu-ti convine nu juca.

Si inca ceva pana acuma te-ai legat DOAR de goldbots nush atunci ce te **** grija de noi care nu facem ks(eu cel putin) nu dam scam, nu cumparam gold si ne descurcam pe puterile noastre...

Link to comment

Dependent de bot.. asta e motivul principal pt. care m-am lasat de SRO si m-am apucat de WoW, acolo macar nu ai ce buta...

Anyway, good luck la full sun de 9D +13 la toti ^^, si sa ajungeti cei mai tari de pe serverele voastre :) :cool2:

Link to comment

Ma baieti...

Am citit toate post-urile voastre...

Acum,fara nici o suparare, am zis de pe la primele si a mai zis careva pe aici..

In Silkroad,botul a devenit parte a jocului. Cine vrea foloseste, cine nu vrea, gata....

In forumul asta,inaintea voastra au mai fost N-shpe mii de discutii ca asta...

Nimic nu s-a schimbat. Fiecare face ce vrea.

Haideti sa ne rezumam la discutiile constructive si folositoare,eventual distractive :D

Parerea mea :P Dar daca voi vreti sa continuati sa va certati,enjoy :P pana cand se gaseste careva sa va dea warn,sau va opriti voi din proprie initiativa,ca v-ati plictisit : ))

ResteCp :))

Link to comment

Ce va enervati atata? acesta este forum de silkroad, se discuta despre silkroad, botul apartine tot de silkroad (isrobor) si prin nume deci se poate discuta . Cititi mesajele care vreti, voi nu sunteti obligati sa le cititi pe cele despre boti.

PS cei care vor sa zica ceva despre bot sa scrie si titlu "BOT" ca sa nu fie cititi de cei care nu vor sa auda de boti.

sar'mana :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...