Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Intr-o luna jumate doar 1 lvl ai facut man? :(...cat am invatat eu pt bac si am facut pauza, credeam k deja sunteti 90 :)

Eu intr-o 6 zile mi-am crescut un Rogue la 49 :P...si va creste, prin PWRLvling facut de 1st char...pana pe la 70-72 (dar nu pe Pluto...ci pe Troy)

ce lvl ca nam mai jucat de 3-4 luni nam mai jcaut cu k0misaru si de 2 luni sau chiar 3 numai joc deloc

Link to comment

da am bagat silk de pe cardul de alocatii si nu a trebuit sa fac nimik la banca inafara dupa ce am pus mana pe el.. doar mama dus acasa si am bagat datele si o mers fara probleme si de chestia sa primesti bani nu stiu dar cred k merge k e k si un card objnuit nu e special adik card junior sau de debit sa uchesti dinaste e un simplu car pe care bagi bani sau iti baga alti banii e el..Visa Electron

omule am specificat cu atenti sa bifeze optiune securitate 3D optiunea asta este special facuta k dupa o cumparare online nimeni sa nu aiba acesc la cardul tau :P te poti interesa si la banca si tipul cardului sa vie visa elecron adik pt cumparari onlin nu master card sau altceva k acelea nu au codul acela dn 3 numere de pe spate :beer:

spune exact ce fel de card ai ... ca as vrea si eu sa-mi iau silk cu ala de alocatie .. (taikmeu nu ma mai lasa sa iau cu al lui)

al meu e de la BRD si anume Cirrus ..

Link to comment

spune exact ce fel de card ai ... ca as vrea si eu sa-mi iau silk cu ala de alocatie .. (taikmeu nu ma mai lasa sa iau cu al lui)

al meu e de la BRD si anume Cirrus ..

e un card VisaElectron un card simplu pe care il faci numa sa copletezi foaia accea pe care ei to dau si la faza k raman cu curu gol stiu dar lam foloit pe asta k alocatia oricum oi bag pe card si cemi baga ei 40 lei nici nu se complica ala sami falifice cardu iti zic eu:)))))))))))) am facut un pot mai demul in care specificam exact ce si cum trebuie sa faci sa nu fie cel de SALARIU k atunci chiar k ramai..pt prosti dinastea iti tre un card gol adik dk vrei sa iei ceva te duci la banca iti bagi banii pe sl si cumperi nu sa ti bani pe el.. deci cardu meu e unu obijunuit nush ce ce vrei sa te referi cu tipul cardului :-?? acolo cand o sa completezi foaia sa bifezi optiunile astea 2 viza electron sa nu fie master card sau alte alea si 3d security

Link to comment

'

Pai ce man? Gata....nu mai joci DELOC ? Te-ai lasat definitiv? :( Sau doar o mica pauza dupa atatea saptamani de jucat :P

nu cred ca mai joc vroiam sa ma reapuc pe gaia sa il ownez pe the dash dar e un jucator slab si daca servaru apare vara asta nu mai joc deloc...

Plec in vacanta etc nu am chef de silk :hello:

Link to comment
Guest smutzy

salut lome :) , vreau si eu sa stiu pe ce servere jukati dmneavoastra si daca e vreun loc liber prin^vreun guild k vreau sa ma apuc din nou de sro ...da mi s-a ,,bulit" guildu rau si ma plictisesc de mor singur :)) sa mai vb-im peacol sa alunge plictiseala ;) . Nu cont serveru , daca e troy e si mai bne ( nu tre sa-mi fac caraceter nou :D )

Deci plz niste nume si servere ... mkar asa k friends ;)

Link to comment

Cu tot cu 3D Secure al tau, ti se fura datele cardului....si te vei trezi ca atunci cand iti e lumea mai buna, nu mai ai bani pe el.

Ai auzit de CC-uri ? (CeCeURI) ....echivalentul cardului FURAT.

...am auzit si chiar am trait CC-urile adik CC al PCR ( Comitetul Central al Partidului Comunist Roman) si aia furau tata nu se jucau cu banii de pe un amarat de card...

...ho,usurel nu sariti la vena mea ca vreau sa mi-o las lunga...doar am glumit...si da Black are dreptate, se fac extraordinar de multe furturi de date d p cardurile pe care le folositi sa cumparati silk si gold asa ca mare atentie ce card folositi,faceti unul numai pt tranzactii de acest gen si il umpleti numai cu exact suma pe care o folositi in aceeasi zi cu umplerea cardului pe cat posibil...

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

...am auzit si chiar am trait CC-urile adik CC al PCR ( Comitetul Central al Partidului Comunist Roman) si aia furau tata nu se jucau cu banii de pe un amarat de card...

...ho,usurel nu sariti la vena mea ca vreau sa mi-o las lunga...doar am glumit...si da Black are dreptate, se fac extraordinar de multe furturi de date d p cardurile pe care le folositi sa cumparati silk si gold asa ca mare atentie ce card folositi,faceti unul numai pt tranzactii de acest gen si il umpleti numai cu exact suma pe care o folositi in aceeasi zi cu umplerea cardului pe cat posibil...

RESPEC"ALL

:tiphat:

Majoritatea care iau silk sunt tinerei(cam 70%) si nu au bani sa puna mai mult :)..Chiar daca ar avea mi se pare aiurea sa pui bani pe card gandindu-te ca iei peste 3 luni silk cu ei..Eu nu conosc pe nimeni care a fost furat incercand sa cumpere gold,dar poate or fi...

Link to comment

cine imi poate zice si mie kum sa scap de mesajul ala cu help si cu fereastra de la academye k mi se deschid mereu dupa fiecare telport sau cand intru in joc(mi se intampla pe u caracter mai mic) si la fiecatre lev trecut imi da help ce sa fac cand face up adik kum sa bag punctele sau zerku cand se incarca apare semnul intrebarii in stanga...imediat vin cu o imagine

Link to comment

bv ... ador pe cei ca tine ... care parasesc team-ul in ultimul moment sa ia toata experienta sau itemii :cool2:

respect :tiphat:

nu am iesit din party pt xp...erau numa turci in afara de mine si de un german la german i-am dat pM ca este aici si restu sa beleasca :))..orcum ms

Link to comment

nu cont k a iesit k multzi fac asa :P

a, si daca "multi fac asa" e o scuza sa facem la fel .... uite ca nu stiam asta :P

... dar cat traieste omul invata :)

respect :tiphat:

P.S. n-am nimik cu Billy... postam si eu ca sa imi citesc singur posturile :happy1:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...