Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

asta e mai rau ca andy :))

andy009 si mustar_andy sunt 2 persoane diferite :P

aurolacule ti se potriveste numele :))

banc :)))))))))))) 2 gameri jucau Wow in noaptea de paste...unu ii zice celuilalt:"Hristos a inviat" la cre celalalt:"Ce Lvl Are?".... )))

=))

Link to comment

...am fost si eu un ...alien de ala de care pomenesti cand am intrat in silk prima data in viata mea cu cativa ani in urma cand erau servere sa le numeri doar pe degetele de la o mana la vremea aia si am fo in Dracula dar pe la lvl 43 am fo hackuit si am plecat pe Greece dupa aia unde sunt si in momentul de fata.

pff pacat ca nu ai ramas:) ce nume aveai sa vb cu mihvtxx sau cu manyxxxx,cerbul,etc:)) (toti aia vechi mai joaca) ca ei au facut guildu deci sigur te stiau:)

... o chestie e, dar nu ma intereseaza sa studiez problema oricum, din principiu... dar de ce zic ca o chestie e ? pentru ca au fost cativa care au tot incercat sa ma faca sa merg in afara orasului si sa pun in stall (cu network stall) itemi pe care, cica, or sa mi-i dublez =)) ...

bineinteles ca dublarea unui item e teoretic imposibila pe un client in care bazele de date sunt pastrate pe server ... oricum imi place sa rad de scameri asa ca le dadeam sperante ca ma las pacalit si daca eram prin oras mergeam dupa ei, ii faceam sa creada ca voi face tot ce-mi spun si le radeam in fata in ultimul moment ...

dar au fost mai multi care au incercat cu multa lume chestia asta ... cu deschiderea unui stall network in afara orasului ... asa ca banuiesc ca o smecherie este ... dar care nu ma intereseaza ... am postat despre acest subiect doar ca sa ii dau credit celui ce a spus ca i-a disparut itemul ...

ma gandesc ca o fi dezvoltat cineva un third party program care profita de vreo bresa in sistemul de trading la stall din afara orasului... si trimite informatii eronate serverului ca ar fi platit, cand de fapt "cumparatorul" ia itemul fara sa plateasca ... ar fi singura explicatie logica .... :-??

faza cu sa-ti ia itemu fara sa plateasca e una...da sa-ti dea scam stall net ati mai auzit?=)))))

eu mi-am luat mai demult nush ce elemente am platit si nu mi-au mai aparut in inventory...dar banii dusi au fost=)))

Link to comment
Guest Ghilgames

mah dar am vazut o chestie.....miam facut un warrior cleric si knd am luat blessingul de str am vazut k nul poti da pe tn :banghead: ...dar credeam k poti...poate cnv sami explice si mie chestia asta? :(

Link to comment

suuuper da num i place mizica:D

inca un banc fain

Cica se intalnesc pe strada 2 gameri(jucatori de SRO) Unu plangea la celalalt,ala il intreaba : Ce-ai mha? ...Celalalt zice : Mi-a murit mama ... La care celalalt : A scazut in lvl?

mda ff fain filmuletzu..mie-mi place ji muzik..:D ce banc =))

Link to comment

desprea asta e vb in silkroad pana la urma

trade hunter thief

dar acum e naspa ca sta un cacanar care nu are job pe el si da buff si ress....chiar stresant

pk :) cum fac eu cu outside bufferi :tiphat: rofl am omorat-o si eu pe isy in sf :)

Link to comment

pk :) cum fac eu cu outside bufferi :tiphat: rofl am omorat-o si eu pe isy in sf :)

lasa-ma ca am facut odata pk si eu eram job thief si am impresia ca daca ai job si faci pk ai penalizare mare rau am pierdut 5 % nu mai fac in viatza pk cand sunt job

Link to comment
Guest Xspeed

am auzit ca au banat iar boti, si momentan e mai liber traficu'....nu le dau mai mult de 2 zile pana e iar full

pe voi cand va baneaza ? :D

Link to comment

lasa-ma ca am facut odata pk si eu eram job thief si am impresia ca daca ai job si faci pk ai penalizare mare rau am pierdut 5 % nu mai fac in viatza pk cand sunt job

cate o data e bug cineva de la mine dein alianta de lvl 88 omora la antilope sau cum le cheama si a lasat botu si a plecat 5 min sa ia un pachet de tigari si cand sa intors era pk lvl 9 si nu era nici 1 player pe langa el si a pierdut 1 lvl doar

la cata ciuda am pe turci cand i vad cu stalu le dau d/c :))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...