Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

:-j :-j :-j :-j :-j la concluzia ca euro nu e tare stralucit amajuns si eu mai dmult

nu e ceva nou

daca vrei ceva stabil si de durata fati chinez ;) pentru ca la un euro e posibil sa pierzi mult fara sati dai seama daca nu pui bani in joc ... si nici asta nu se merita

acu de joc de placere mai fac 1 lvl 2 ... in rest

nimic

BFT :)

Link to comment

hehe o stiu pe aia cu stallu:P pe ce sv joaca varatu:)) ca daca pe Venice probabil ca eu am fost:))) e o chestie cu ABSENT WINDOWS lu varatu ii ramana itemu in inventar dar nu poate sa-l foloseasca dar arme defapt e la ala! .... dar nu zic cum se face ca dupaia invata tot silkroad-ul...

zi lu varatu sa nu se sperie charul nu pateste nimic dar la primul dc isi ia adio da la item ;)

Link to comment

care imi da is mie loader sau ceva probram pt multiclient

:)) ma faci sa cred ca esti un om cu o rabdare de aur :)) probabil nu stii ce inseamna sa poti intra cu 2 conturi o data pe iSRO ... doar sa ai premium :| eu am premium si am scapat dar inainte ma chinuiam aproape o ora sa pot intra si eu :| plus k mai iei si disconect ( sau eroarea aia care iti arata ce resurse ai la pc :banghead:

Link to comment

Buna all,

am si eu o problema,

am un bot de la BotsMall si de ceva vreme si-au skimbat o gramada de lucruri pe site, asa ca as vrea sa renuntz pt Tbot,

daca este cineva aici pe forum care foloseste Tbot il rog sa ma contacteze pe mess la :

raulbereczki@yahoo.com , dati un buzz sunt prin casa si sa aud cand scrieti,

ms mult si spor la lvl all,

Link to comment

Buna all,

am si eu o problema,

am un bot de la BotsMall si de ceva vreme si-au skimbat o gramada de lucruri pe site, asa ca as vrea sa renuntz pt Tbot,

daca este cineva aici pe forum care foloseste Tbot il rog sa ma contacteze pe mess la :

raulbereczki@yahoo.com , dati un buzz sunt prin casa si sa aud cand scrieti,

ms mult si spor la lvl all,

dac vrei un bot bun iti trecomand Ag Bot ii bunicel numai ca ii pericol de ban si hack!!

nu mai stiu situl til dau cand aflu :)

sa nu uit s ava zis!!!!

am vazut acuma la event unu l cu staff sosun +3 sau 4

deg 9 sure

Link to comment

mai ai timp sa traiesti ? oO

...te asigur ca traiesc f bine si ma simt minunat,am si servici si viata sociala si joc si silkroad legit(e adevarat ca joc cu ticket,maimuta si scroluri,dar banii pt silk sunt ultima grija a mea), daca nu stii cum...e problema ta nu a mea...din pacate...(-si zic din pacate pt ca daca ai lvl de la 70 in sus nu te mai crede nimeni ca tziai facut charul legit-)...mai sunt si unii care joaca legit .

...vanator si salam,arata bine 9D garment dar creq raman la protector,inca nu m-am hotarat daca sa il schimb sau nu si oricum raman cu setul de 8D pana pe la 85,abia atunci incep sa il schimb cu 9D,poate se mai linistesc si preturile un pic pana cand ajung eu la 85, felicitari voua pt level 90 daca am inteles eu bine,nu?

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...