Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

o sa ma abtin sa scot si sa bag chestii in tine...din prima mi s-a parut ceva suspect

moderatorii sa se ocupe de asta... :angry1:

http://img230.imageshack.us/my.php?image=viruszqu5.jpg

Daca ati downloadat careva no-dcul asta format pc+schimbare parola+email daca nu cumva v-a golit deja...

exista si o posibilitate sa nu fi criptat el virusul si probabil ca asa va spune dar nu mai aveti incredere in el

Link to comment

o sa ma abtin sa scot si sa bag chestii in tine...din prima mi s-a parut ceva suspect

moderatorii sa se ocupe de asta... :angry1:

http://img230.imageshack.us/my.php?image=viruszqu5.jpg

Daca ati downloadat careva no-dcul asta format pc+schimbare parola+email daca nu cumva v-a golit deja...

exista si o posibilitate sa nu fi criptat el virusul si probabil ca asa va spune dar nu mai aveti incredere in el

bravo fps doug numa' ca mi-a ramas postul in josul paginii si trebe sai dau up pt ca multi incepatori au luat no-dcul ala

Link to comment

o sa ma abtin sa scot si sa bag chestii in tine...din prima mi s-a parut ceva suspect

moderatorii sa se ocupe de asta... :angry1:

http://img222.imageshack.us/my.php?image=viruszwy5.jpg

Daca ati downloadat careva no-dcul asta format pc+schimbare parola+email daca nu cumva v-a golit deja...

exista si o posibilitate sa nu fi criptat el virusul si probabil ca asa va spune dar nu mai aveti incredere in el

omule si eu am laut no dc asta si kaspersy nu zici nici miau la el si eu am activata trial version pt 30 de zile deci ii k si original 30 de zile.... orcum datimi si mie situ sal scanez pe net dk e asa merik un cick de la linkm naia pe 100 de ani kum mia dat mie pe account aia de la silk

Link to comment

www.virustotal.com

omule si eu am laut no dc asta si kaspersy nu zici nici miau la el si eu am activata trial version pt 30 de zile deci ii k si original 30 de zile.... orcum datimi si mie situ sal scanez pe net dk e asa merik un cick de la linkm naia pe 100 de ani kum mia dat mie pe account aia de la silk

pai e encriptat...nu mi se mai vede poza in care am pus warningul de la antivirus :-?

Link to comment

si treaba cu win32crypted asta este fix ca el face legatura la un http adika face o legatura la un site de intrnet si transmite niste date cum ar fi contu si parola de sro sau poate sa deletezi fisiere de sistem deci virusu ala nu e din intamplare acolo parerea mea

dadysaddy te rog pune si tu rezultatu de la virustotal la treaba cu no.dc

acuma alt bug tampit nu imi intra in joc si am premium plus au scris ca au rezolvat da defapt nu au rezolvat nimika au scris la misto

cine mai are problema aceasta cu conectarea am vauzt ca si salam are aceeasi probleme

SALAM tie tia intrat in joc ?

Link to comment

Antivirus Versiune Ultima actualizare Rezultat

AhnLab-V3 - - -

AntiVir - - -

Authentium - - -

Avast - - -

AVG - - Win32/CryptExe

BitDefender - - -

CAT-QuickHeal - - -

ClamAV - - -

DrWeb - - -

eSafe - - -

eTrust-Vet - - -

Ewido - - -

F-Prot - - W32/Downloader.H.gen!Eldorado

F-Secure - - Suspicious:W32/Malware!Gemini

Fortinet - - -

GData - - -

Ikarus - - -

Kaspersky - - -

McAfee - - -

Microsoft - - -

NOD32v2 - - -

Norman - - -

Panda - - -

Prevx1 - - Malicious Software

Rising - - -

Sophos - - -

Sunbelt - - -

Symantec - - -

TheHacker - - -

VBA32 - - -

VirusBuster - - -

Webwasher-Gateway - - Virus.Win32.FileInfector.gen (suspicious)

cred k are dreptate........ merita o suspendare app dami si mie no/dc-ul tau sper sa fie liber fara companie:P

Link to comment

deci criptul nu trimite informatzii la siteuri ci doar cripteaza ceva si blocheaza sa nu poata fi scos sorce codeul

asa este si la 0x33 softmod x33.dll asa imi face si mie la x33.dll

si mi se pare k rumata a facut faza cu nodc intratzi pe elitepvpers si scanatzi ala original

Link to comment

deci criptul nu trimite informatzii la siteuri ci doar cripteaza ceva si blocheaza sa nu poata fi scos sorce codeul

asa este si la 0x33 softmod x33.dll asa imi face si mie la x33.dll

si mi se pare k rumata a facut faza cu nodc intratzi pe elitepvpers si scanatzi ala original

criptarea inseamna codarea datelor si se foloseste si la troieni pt a fi mai greu depistabili...daca te uiti atent vei obs ca av de pe VT gasesc downloader si altea chestii doar avgul a gasit crypt.

Link to comment

CA SA AI EMBLEMA LA GUIDA TREBUIE SA FIE DE MINIM LVL4?

.........SI DE CE UNII AU EMBLEMA MAI MARE DECAT ALTII (X2)....

poza mica e de la guilda ji dak facetzi uniune potzi sa completezi poza sau sa mai pui inca o poza langa ea..deci dak ai uniune potzi avea poza mare(X2)

Link to comment

...salut la toata lumea...

,cum am mai precizat si alte dati eu sunt varza la charurile Euro deci vreau un sfat...daca fac un warlock cu cleric e bun de ceva?sau sa fac warlock cu altceva?astept niste opinii si mai tarliu voi trage linie si o concluzie singur...multumesc anticipat :tiphat:

@Uscat...am "prostul obicei" sa fac posturi destul de lungi cand am ceva de zis :nanana: iar acel post nu e in nici un caz cel mai lung al meu...am altele mai lungi...asa ca bafta la "romane fluviu" :))

RESPEC"ALL :tiphat:

Link to comment

...salut la toata lumea...

,cum am mai precizat si alte dati eu sunt varza la charurile Euro deci vreau un sfat...daca fac un warlock cu cleric e bun de ceva?sau sa fac warlock cu altceva?astept niste opinii si mai tarliu voi trage linie si o concluzie singur...multumesc anticipat :tiphat:

@Uscat...am "prostul obicei" sa fac posturi destul de lungi cand am ceva de zis :nanana: iar acel post nu e in nici un caz cel mai lung al meu...am altele mai lungi...asa ca bafta la "romane fluviu" :))

RESPEC"ALL :tiphat:

deci cleric cu warlock rupe te buffezi cu alea de cleric dai statusuri cu warlocku bagi un offering si ai spart tot:)

Link to comment

warlockul rupe mai bine pe str...daca e cleric+warlock tre' sa fie full int si nu prea merge ca nu apuci sa ii pui curse...prea mari sansele sa mori

cele mai bune rogue+warlock

warrior+warlock

ladrq:lasi nukeru?

deci la warlock tre sa bag punctele la strg?

rogue + warlock e pe strg sau pe int?

...nu las nukerul man,dar cateodata ma plictisesc pur si simplu de grind cu el si vreau sa imi mai aduc aminte de zilele de demult cand eram mic si amarat si era intradevar o placere sa joci silk si cand ma ia cateodata damblaua asta vreau sa incep un euro pe care cand o sa fac 90 cu nukerul si full farming cu el sa il cresc sa il fac mare si sa fie ceva de capul lui nu sa il fac numai asa de amorul artei!!!

...apropo nici mie nu imi intra in silk ...imi zice ca nu poate din cauza traficului adik exact ca si cum nu as avea ticket...se mai intampla la careva???...

RESPEC"ALL :tiphat:

Link to comment
Guest Darkdevil.

ce ar fi mai bine sa-mi fac dintre bower pure str cold + fire , glavier pure str fire si s/s pure int fire+cold+light ??

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...