Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

deci am si eu o intrebare

Eu nu am folosit nicodata multi client sau no dc client ... asa ca va intreb pot sa botez si in acelasi timp sa am un char cu care tin stall .... daca da ... cum fac mi-aar prinde bine un pic de ajutor ... pt ca sunt plin de elixire si toate kkturile

da poti daca ai net bun.. intri in joc cu botu mai intai apoi intri in al 2 silrkoad din loader

Link to comment

deci intru mai intai cu botu ... asa si dupa aia ? imi trebuie inca un silk in comp neiontalat sau cum sa inteleg .. sunt newbie

Deci...ai salvat jocul intr-o partitie...si dupa il copiezi in alta partitie...si intri cu botul dupa o partitie si cu ala legit de pe cealalta...

Link to comment

Iti trebuie un "multiclient" dupa ce ai intrat cu botu mai dai odata pe sro_client.exe si iti mai intra un "silk".

ok va multumesc amandurora ... am un multi client mai vechi ... dar nu l-am incercat niciodata acum trebuie sa iau alt versiune ???

Link to comment

spui ma batea si pe mine de park erai cel mai bun de pe server :))=))

btw salame congratz de 84

mc dash

si dupa cu.m spuneam ca il astept pe yarkan

Imagine IPB

nu a fost in arena ...a fost la bone

si cu asta ma opresc ;tre sa setezi tbotu ca au scos vers noua si porma somn de voie

Link to comment

@ladraqu am luat dc...ti-am zis net din conceni :)

nush daca mai reusesc sa intru si nu cred ca mai vin acolo..voi sunteti mai mari :P

...pai man eu nu sunt mare,ai vazut si tu,tot 81 si abia 30 % ca stii ca joc de la sala si legit si numai 2-3 ore pe zi,dar na...mai bine tragi la generali parerea mea...

ziceai ca ai fost on cand a inceput insp...te-ai uitat pe site zicea ceva de 9d in stall net? ca ma dispera fara.

cap 100 vara sau iarna anului 2009.

...cred ca ai uitat un 1 in fata lui 9 adik mai exact 2019... :))

Cum ies dintr`o guilda ?

Si unde e mai bine sa fac lvl ? La euro sau pe partea chinezilor ?

...cel mai bine e sa te dea Guild Masterul afara cand nu esti on pt ca daca te duci la npc-ul care se ocupa de guilde si renunti de bunavoie la guild iti trebuie 7 zile pauza pana sa poti intra in alt guild(parca asa stiam eu)...& btw,npc-ii care se ocupa de guilde sunt aceia unde este si Guild Storageul totodata,ai acolo in meniul principal optiunea de renuntare la guild de bunavoie,dar dupa cum am mai zis,dureaza pana intri in alta....bafta...

RESPEC"ALL :tiphat:

Link to comment

da poti daca ai net bun.. intri in joc cu botu mai intai apoi intri in al 2 silrkoad din loader

daca ai rasnita de pc la ce te ajuta netu?:)) trebe ceva resurse:)

ok va multumesc amandurora ... am un multi client mai vechi ... dar nu l-am incercat niciodata acum trebuie sa iau alt versiune ???

deci iei multiclient pe vers care e acuma si pe alta partitie copiezi folderu Silkroad si acolo dai paste la ce ai in zipu cu multiclient. si intri cu but frumos apoi deschizi un alt client cu loader.exe

Help pls :D

la guild dai leave si ai penalty 3 zile sau rogi pe cineva din guild sa-ti dea withdraw cand esti offline ca sa nu mai astepti 3 zile.

PS-ma bucur ca am mai lansat o moda silkroad Forums Xian,Troy etc:))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...