Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Hehe ... a trecut o perioada buna de timp de cand nu am mai jucat silk :) Ce mai este nou? ...vad ca pe forum aceleasi certuri despre boti. Bine macar ca au revenit acum cu lvl 90 si cei vechi si cunoscatori. Unii vad ca la fel de ingamfati si atotcunoscatori au ramas, eh nu poti schimba oamenii ... :D

Multa bafta tuturor la lvl si drop-uri... mai ales tie Piciulica :tiphat:

Link to comment

lolz

si dak no sa ai nepotzi pana fac eu 90 dai charul tau?? :))=))

acuma k o sa am cu cine sa fac pty o sa fie mai usor k trebe sa intru de acuma in penon pty si dupa pegs pty :P

app astia din uniune stau in pty la Roky deja :))=))

si pe venus unu din uniune la rupt pe Saitan (e de 72 :))=)) )

Link to comment

ma voi ati vazut dropurile euro kum arata.... dk le pui jos zici k is sos aja au amu cutia k si sos-urile:)))))) samor cand mio cazut un item la penon o dat benga in mine am crezut k ma lovi dumnezeu cu paru in cap(app la voi pe servare exista 9D pe stal network)

Link to comment

ma voi ati vazut dropurile euro kum arata.... dk le pui jos zici k is sos aja au amu cutia k si sos-urile:)))))) samor cand mio cazut un item la penon o dat benga in mine am crezut k ma lovi dumnezeu cu paru in cap(app la voi pe servare exista 9D pe stal network)

am patit si eu faza asta si am cazut de pe scaun, si nu numai la primu drop ci si la al 2 lea.

Link to comment

Tinere tu parca erai unu din tipi care striga sus si tare in campania anti-bot...?!? sper sa nu ma insel ..acum te-ai gadit si tu ce merge sa bagi botu ..ce ai zis imi las 1 silk pe char si nu imi iau ban .. eu bine nu iti vreau raul si chiar iti urez bafta.. :dooh: dar raman la parerea ca intr-o zii cei din urma vor fii cei dintai` si cei dintai` vor fii cei din urma.. asa ca un bot nici odata nu va avea liniste cand se face curat pe server ...

Visez la ziua cat toti veti fii boti(sper sa nu fie asa) ...cine stie poate o sa vorbesc singur pe site pe aici .. sau poate numa cu alexxxx si bil ..

Stiu ca in raport eficienta/ lvl ...cel putin eficienta boti vori fii inaintea mea...nu stiu daca si lvl .. mi-am propus sa fac lvl 90 cel mai repede legit asa ca alexxx te provoc sa ne duet ...

PS: scuzati greselile de ortografie dar am ochii injectati (nu am dormit) si asta ca sa fac cat mai mult % chit ca nu am inca 99 % :|

PS`: nu incep discutii privind botingu mi-am spus si eu pararea doar ca fapt divers :)

Respect all :tiphat:

Si tu piciule mai taci ..si ca sa inteleaga toti ca prea se vb degeaba pe forum(postari de dragu de a posta)...JOYMAX are contract cu firmele de bot si dak lumea boteaza asta e numai vina lor si pt cei care se declara legiti stati frate ca drogatii si bateti toata ziua. Si nu mai ziceti ca nu botati ca sa invatat jocu mai bine. eu botez de la lvl foarte mic si sa nu imi spuna mie cineva ca nam habar de sro ca am facut in silk multe mai multe ca altii

PS: incercati sa mai si ganditi inainte sa scrieti

Link to comment

ma voi ati vazut dropurile euro kum arata.... dk le pui jos zici k is sos aja au amu cutia k si sos-urile:)))))) samor cand mio cazut un item la penon o dat benga in mine am crezut k ma lovi dumnezeu cu paru in cap(app la voi pe servare exista 9D pe stal network)

nu exista inca 9d pe stall net asteptam un update ca e al naibii de naspa sa cauti tot hotanu un bow de 80 de ex care e cel mai rar se pare:))

Link to comment

am schimbat procesorul :)) si eu credeam sa sunt singurul caruia i se par itemele euro ca sosuri...

pt cine are carduri la paypal. am un card de debit si astazi l-am adaugat la paypal. ei au zis ca imi trebuie un numar format din 4 cifre, numar pe care-l voi primi odata cu raportul luna. dar eu nu primesc raport lunar! voi cum ati facut? thnx!

Link to comment

deci ma chinui cu lv am vandut setu si am facut arma +4:)) din prima 4 elixe oricum am si arma 8d...acu astept sunu butu merge...isrobot adica... a aparut vers 1.90 si se telep singur deci pt cei care sperau sa scape de goldbots in rok mountain un mare MAYBE NEXT TIME din partea joymax

unde ai gasit versiunea 1.90 ?

Link to comment

Am o intrebare referitoare la niste builduri de arcash hybrid cu 1:2 str/int

O varianta ar fi 1)pacheon 90 , cold 90 , light 90 , force 30 , sau

2)pacheon 90 , cold 80 , force 90 , light 40

ori 3)pacheon 90 , light 90 ,cold 30, force 90

Care ar fi cea mai buna combinatie ?

Sper sa primesc raspuns

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...