Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

intrebare : blader light

sau

glavier ice

sau

bow fire?

intreb pentru fast lvl. china sro. acolo au skilurile de 8x .... pareri?

dintre cele 3 cel mai bun e bow fire..damage bun protectie mare mag(garment+buff fire)..nu strica niste cold la buildul asta desi e bine sa ai lightul mai ridicat pt viteza si ghost-walk(in pvp cu nukerii la 8d ;) )

blader light e varza..cand zic bladerlight ma refer la blader cu imbue de light..nu inteleg dc ai face buildul asta

glavier ice nu pot spune ca e foarte slab dar nici prea stralucit nu e pentru ca imbue-ul de ice da damage mai mic..si frostbitten/freeze nu prea prinzi la 8d la pvp..dai damage cu mult mai mic mai ales daca nu ai deloc fire(pasiva si bufful de phy damage se cunosc)

Link to comment

mogulule imi pare rau satzi zic dar u ma disperi

intotdeuna postezi posturi de cate 2-3 max 4 cuvinte si asta se numeste spam pt posturi X(

pentru faza cu sox a existat de cand a aparut euro pana la deg6 k deg 7 si 8 nu exista dar au inceput sa cada acum 2 saptamani pe nishte servere stabilite si anume : Pacific, Grece. Rome, Babel

au cazut foarte multe sunuri de 2 saptamani

Link to comment

nu exista sosun euro 8D

Altu' #-o

Mogul cam exagerezi cu spamul are dreptate dash..asa ai facut 600 posturi sau cate ai si esti cam pluta..pana acum de la tine nu am vazut decat aprobari si intrebari stupide..

a mai cumparat cineva gold de pe silkroad-gold.com ??ca am cumparat eu si era cam suspect tipul :))

voia sa vada ce level am si mai multe chestii..banii i-am primit dar ...

Link to comment

Altu' #-o

Mogul cam exagerezi cu spamul are dreptate dash..asa ai facut 600 posturi sau cate ai si esti cam pluta..pana acum de la tine nu am vazut decat aprobari si intrebari stupide..

a mai cumparat cineva gold de pe silkroad-gold.com ??ca am cumparat eu si era cam suspect tipul :))

voia sa vada ce level am si mai multe chestii..banii i-am primit dar ...

...pai bro ia si tu si zii cate in luna si in stele dar altceva decat vrea el sa auda...ca ai auzit acu o ora de silkroad...ca cineva din joc tzia recomandat cu caldura siteul lui de unde o te aprovizionezi in mod constant in viitor cu gold si alte goodies...ca abia incepi si ai lvl 3...etc,etc...ca doar nu te dor degetele sa scrii prostii...

si tu nu faci ? ps : ma lingi undeva :)

...mogul, incearca sa folosesti un limbaj civilizat ca nu esti pe maidan aici...iar ca sa stii si tu pe viitor,oamenii civilizati(si sunt sigur ca te pretinzi civilizat)raspund cu ironii nu cu injuraturi.

...sincer sa fiu abia astept sa se dea drumul odata (ca incep sa ma enerveze astia cu anuntul lor)la Rock Mountain si D9 ca macar stiu ca am treaba...asa...numai grind ,numai Takla,cateodata imi vine sa vars numai cand vad cate o gramada de nisip(si lucrez zilnic cu acest material si in real life)

RESPEC"ALL- :tiphat:

Link to comment

Altu' #-o

Mogul cam exagerezi cu spamul are dreptate dash..asa ai facut 600 posturi sau cate ai si esti cam pluta..pana acum de la tine nu am vazut decat aprobari si intrebari stupide..

a mai cumparat cineva gold de pe silkroad-gold.com ??ca am cumparat eu si era cam suspect tipul :))

voia sa vada ce level am si mai multe chestii..banii i-am primit dar ...

e suspect tipu ce treaba are el cu itemele tale etc....

charul meu nou

http://imageshack.us

nu stiu ce au estea...la inceput tot serveru eia de joaca cu china erau arcasi akum toti sunt glavie sau blade lol ( eia de 80 sigur)

Link to comment

:>

blackcurse si-a tras cea mai tare semnatura...na offtopic

aveti grija cu mancarea de pasti sa nu va balonati..

si cu bautura :P

mai vb peste o saptamana,doua..sarbatori fericite

si sa nu para post gen mogul sa bag si un on-topic (ca fapt divers ^_^ ) : am intrebat de skillurile de la heuskal daca se baga ceva interesant..din cate stiu doar o carte de la ghost spear se mai baga si eventual o carte din primu skill p care oricum nu il foloseste nimeni

Link to comment

Auziti, cine se pricepe...

Cu un wizz de maxim 45 pot face power lvl la ong ??

Vreau sa imi farmez un char, bot, premium, ticket ..tot tot :P

nst dak te ajuta postul asta da fie.

Cred ca poti face la lvl 45 pvl la ong da trebe sa ai mare grija la mobii de party champion, giant etc

Mai ales k esti pur int.Eu am lvl 43 aproape da mor rpd dak nu am grija

Numai Bine!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...