Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

salut baieti ... nu am intrat dmult ca ... netu asta nu merge aici nu are semnal

btw mogule sunt in paulesti acu ... ca am citit toate posturile .. as vrea si eu sa joc sro .. da nu prea este net aici .. doar vodafonu asta prost ce tot pica ... sper ca in cateva luni sa am si eu net de la rds sau macar telecom ...

deci din posturi nu prea am inteles .. da sa bagat cap 90 ... ?

Link to comment

salut baieti ... nu am intrat dmult ca ... netu asta nu merge aici nu are semnal

btw mogule sunt in paulesti acu ... ca am citit toate posturile .. as vrea si eu sa joc sro .. da nu prea este net aici .. doar vodafonu asta prost ce tot pica ... sper ca in cateva luni sa am si eu net de la rds sau macar telecom ...

deci din posturi nu prea am inteles .. da sa bagat cap 90 ... ?

Nu s a bagat urmeaza in urmatoarele 2 luni

Link to comment

Sunt de acord cu andy ... decat sa stau vara sa fac lvl ca nebunu mai bine ies cu o fata .... mai merg la plaja ....

Las ca sunt ji de ashtia care stau toata ziua in casa ji joaka sro :crazy: :blink: in loc sa iasa p afara sa faca cva folositor.

Link to comment

te duci pe ziua la strand dunare sau ce vrei tu te racoresti si porma seara dupa ce dormi vreo 2 ore bagi la lv :D

lol si cat faci in2 ore? 3% in ritmu asta in 30 de zile faci lvl si nu imi convine ca alti romani de pe srv sa ma intreaca la lvl sau sa imi dea multe lvl in fata

Link to comment

te duci pe ziua la strand dunare sau ce vrei tu te racoresti si porma seara dupa ce dormi vreo 2 ore bagi la lv :D

lol si cat faci in2 ore? 3% in ritmu asta in 30 de zile faci lvl si nu imi convine ca alti romani de pe srv sa ma intreaca la lvl sau sa imi dea multe lvl in fata

daca erai atent a zis dupa ce dormi 2 ore bagi lvl nu a zis ca 2 ore grind:)

Link to comment

chiar asa sa fue oare cum am citit eu in imaginea de la salam

ca sa dat drumu sa pice sun de euro?

cine ia primu sun de euro arma ma refer bine.. si orice item e bun dar in special sa zicem un 2h sword de 64...... e echivalentu la noi PREMIUL CEL MARE LA LOTO 6/49 .....

Link to comment

chiar asa sa fue oare cum am citit eu in imaginea de la salam

ca sa dat drumu sa pice sun de euro?

cine ia primu sun de euro arma ma refer bine.. si orice item e bun dar in special sa zicem un 2h sword de 64...... e echivalentu la noi PREMIUL CEL MARE LA LOTO 6/49 .....

s a dat drumul de marti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...