Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Tin sa anunt cu parere de rau ca am inceput si eu sa folosesc bot =(( C'est la vie...

Proasta alegere....m-ai socat cand am vazut...man nu stiu cine te-a prostit sa bagi bot...dar din cate vad nici nu stii ce bot folosesti si asta e grav... pacat de caracteru` ala facut cu sudoare...din punctu meu de vedere ar fii indicat sa renunti cat mai repede la el ..pana nu e prea tarziu ...mai bine te bucuri de 3-5 % exp cinstit decat 50 % facut cu bot...oare la inspectie nu iti vor tremura bucile? si asta pt ce? e prea mare lacomia tata...multumeste-te cu ce tii s-a dat..nu multi au 2 bil in silk ..tie greu sa faci 80 pana vine capu de 90? care e problema ca tot nu inteleg... in fine...cand o sa revin in silk nu imi ramane sa zic..Saluty tradatorule :sef: ...cu toate astea I still love you :right:

Link to comment

Proasta alegere....m-ai socat cand am vazut...man nu stiu cine te-a prostit sa bagi bot...dar din cate vad nici nu stii ce bot folosesti si asta e grav... pacat de caracteru` ala facut cu sudoare...din punctu meu de vedere ar fii indicat sa renunti cat mai repede la el ..pana nu e prea tarziu ...mai bine te bucuri de 3-5 % exp cinstit decat 50 % facut cu bot...oare la inspectie nu iti vor tremura bucile? si asta pt ce? e prea mare lacomia tata...multumeste-te cu ce tii s-a dat..nu multi au 2 bil in silk ..tie greu sa faci 80 pana vine capu de 90? care e problema ca tot nu inteleg... in fine...cand o sa revin in silk nu imi ramane sa zic..Saluty tradatorule :sef: ...cu toate astea I still love you :right:

dar tu mai joci pe troy ?

Link to comment

Proasta alegere....m-ai socat cand am vazut...man nu stiu cine te-a prostit sa bagi bot...dar din cate vad nici nu stii ce bot folosesti si asta e grav... pacat de caracteru` ala facut cu sudoare...din punctu meu de vedere ar fii indicat sa renunti cat mai repede la el ..pana nu e prea tarziu ...mai bine te bucuri de 3-5 % exp cinstit decat 50 % facut cu bot...oare la inspectie nu iti vor tremura bucile? si asta pt ce? e prea mare lacomia tata...multumeste-te cu ce tii s-a dat..nu multi au 2 bil in silk ..tie greu sa faci 80 pana vine capu de 90? care e problema ca tot nu inteleg... in fine...cand o sa revin in silk nu imi ramane sa zic..Saluty tradatorule ...cu toate astea I still love you

Stiu ca am socat multa lume, si chiar ma simt tradator :dooh: , daca ar fi silk o obtiune as merge numai cu capul in jos...........incep sa cred ca voi renunta la silk in cele din urama...............mult respect si bafta tie si celorlalti....

:tiphat:

Link to comment

@deat- Tata...jucator ca Zmeul nu o sa mai nasca vreodata nici in 15.000 de ani ..tinand cont ca asta nu e primu lui acc....si daca le-as pune toate de la cap la coada...(zamo-zmeu,fostu-actualul acc)ii privea de sus pe acei jucatoru cu golzi in valoare de 5 bil....si deat...fratica..eu ma refer 2 bil facuti din STALL si nu cumparati sau botati ...asta e diferenta pe care nu o intelegi tu poate...si tocmai de asta imi pare rau ca s-a prostit cu botu ..pt ca e pacat pt calitatile si bulanu pe care il are in silk ...

@mogul- Muncesc deocamdata si nu am timp ...mai ales ca iti i-a minute bune pentru a te conecta la server...asa ca dupa 8 ore de munca nu stiu daca iti convine sa vii sa incerci 30`-1 h sa te connectezi si cand intri prinzi acelas lag si aceias boti si spammaeri si lista continua :)

@scorpyo : fain build frate..nu te-ai saturat inca? :-?? o intrebare pt tine daca tot studiezi buildurile atat de mult...dupa parerea ta ...care e buildu care iti aduce cel mai mult profit, daca nu ai inteles intrebare voi incerca sa o reformulez :)

PS:felicitari speedy pt unique si war ...also merci pt pozele tale cu,care ma delectez de fiecare data cand am timp :)

Ma inclin cu Respect :tiphat:

Link to comment

@deat- Tata...jucator ca Zmeul nu o sa mai nasca vreodata nici in 15.000 de ani ..tinand cont ca asta nu e primu lui acc....si daca le-as pune toate de la cap la coada...(zamo-zmeu,fostu-actualul acc)ii privea de sus pe acei jucatoru cu golzi in valoare de 5 bil....si deat...fratica..eu ma refer 2 bil facuti din STALL si nu cumparati sau botati ...asta e diferenta pe care nu o intelegi tu poate...si tocmai de asta imi pare rau ca s-a prostit cu botu ..pt ca e pacat pt calitatile si bulanu pe care il are in silk ...

@mogul- Muncesc deocamdata si nu am timp ...mai ales ca iti i-a minute bune pentru a te conecta la server...asa ca dupa 8 ore de munca nu stiu daca iti convine sa vii sa incerci 30`-1 h sa te connectezi si cand intri prinzi acelas lag si aceias boti si spammaeri si lista continua :)

@scorpyo : fain build frate..nu te-ai saturat inca? :-?? o intrebare pt tine daca tot studiezi buildurile atat de mult...dupa parerea ta ...care e buildu care iti aduce cel mai mult profit, daca nu ai inteles intrebare voi incerca sa o reformulez :)

PS:felicitari speedy pt unique si war ...also merci pt pozele tale cu,care ma delectez de fiecare data cand am timp :)

Ma inclin cu Respect :tiphat:

Eu chiar nu te inteleg, daca omul este atat de ocupat incat nu vrea sa mai joace manual....care e problema? Bravo lui ca si-a dat seama ca oricum ai da-o oricum ai lua-o tot trebuie sa folosesti in SRO acest bot (gratis sau nu)

ce tre sa intelegi tu piciule....este ca pe vreama cand eu tu si malkor ne-am apucat de sro erau foarte multi playeri...nu prea erau boti doar goldboti si nici aia foarte multi...toti erau revoltati de boti si playerii care foloseau nu isi permiteau sa dea globale ca da domne eu butez ce o sa-mi faceti...si pe atunci joymax chiar bana botii....acuma ce sa mai faci....na peste tot numa boti full de goldboti...in guilde daca nu folosesti bot cica esti tzaran (am auzit asta in fosta guilda) si acuma cel putin pe xian astia se lauda in globale mereu ca eu bot si faze d-astea....daca ar mai fi silkroad-ul cum a fost cand ne-am apucat noi...sunt convins ca ar detrona wow la nr de playeri avand o grafica mult mai buna si multe activitati de facut.Dar acum....slabe sanse din rau in mai rau...toti se apuca de botting.

Respect. :tiphat:

Link to comment

Eu chiar nu te inteleg, daca omul este atat de ocupat incat nu vrea sa mai joace manual....care e problema? Bravo lui ca si-a dat seama ca oricum ai da-o oricum ai lua-o tot trebuie sa folosesti in SRO acest bot (gratis sau nu)

Tu nu m-ai inteles niciodata...nici cand ti-am zis ca nu botez ..doar din prisma faptului ca nu am dat reform la party timp de 5-10 minute fiind concetrant la joc...si imediat ai luat foc..m-ai injurat mi-ai injurat prietenii (care nu aveau nici o vina) dar toate astea poate ca din cauza ca v-a parasit drakov(daca nu ma insel) si atunci TechArmy picase..asta apartine de trecut ..eu unu am uitat in mare parte ceea ce s-a intamplat si am sters cu buretele(faza aia)Dar nici in ziua de azi nu am inteles de ce m-ai omorat atunci cand eram PK (murderer)?!? faptu ca omorasem 1 turc bot te-a impis la gesturi incuiate..ai venit tu si ai facut dreptate ...macar daca era o lupta cinstita...dar m-ai luat pe la spate si cu zerk + ca erai mai mare ca mine(parca) intrebare pe care mi-o pun este ...ce ti-am facut? cu ce te-am deranjat?nu ai avut loc de mine sau ce? ! ! !De atunci mi-am dat seama ce persoana esti ..si am incercat sa evit orice contact cu tine..cu ocazia asta poate aflu si niste raspunsuri

PS: cat despre zmeu nu mai am ce sa zic..eu i-am vrut binele...putea sa fi la fel de puternic si fara bot cum si alti playeri pot sper ca povestea asta sa aibe un final fericit desi e cam greu de crezut.. :crybaby:

Ps`: dovada ca nu o dau in basme http://img174.imageshack.us/my.php?image=sro2006120111285246gy0.jpg

Link to comment

Tu nu m-ai inteles niciodata...nici cand ti-am zis ca nu botez ..doar din prisma faptului ca nu am dat reform la party timp de 5-10 minute fiind concetrant la joc...si imediat ai luat foc..m-ai injurat mi-ai injurat prietenii (care nu aveau nici o vina) dar toate astea poate ca din cauza ca v-a parasit drakov(daca nu ma insel) si atunci TechArmy picase..asta apartine de trecut ..eu unu am uitat in mare parte ceea ce s-a intamplat si am sters cu buretele(faza aia)Dar nici in ziua de azi nu am inteles de ce m-ai omorat atunci cand eram PK (murderer)?!? faptu ca omorasem 1 turc bot te-a impis la gesturi incuiate..ai venit tu si ai facut dreptate ...macar daca era o lupta cinstita...dar m-ai luat pe la spate si cu zerk + ca erai mai mare ca mine(parca) intrebare pe care mi-o pun este ...ce ti-am facut? cu ce te-am deranjat?nu ai avut loc de mine sau ce? ! ! !De atunci mi-am dat seama ce persoana esti ..si am incercat sa evit orice contact cu tine..cu ocazia asta poate aflu si niste raspunsuri

PS: cat despre zmeu nu mai am ce sa zic..eu i-am vrut binele...putea sa fi la fel de puternic si fara bot cum si alti playeri pot sper ca povestea asta sa aibe un final fericit desi e cam greu de crezut..

Ps`: dovada ca nu o dau in basme http://img174.imageshack.us/my.php?image=s...11285246gy0.jpg

sry piciule ca te am dezamagit pe tine si pe altii =(( adevarul e ca niodata nu am avut parte de fun in silk :trade uri, pvp uri etc. ............cand eram la serv faceam stall, cand ma intorceam faceam gring pana imi amorteau degetele pe taste.....si tot tp eram in urma, akuma la serv stau peste program ca na tre sa inchit anul in contabilitate, sa fac bilanturi, declaratii etc. si ajung tarziu........daca ma pun pe silk femeia imi zice ca o neglijez, ca pun silk ul mai presus de ea, etc, akuma mai am si pregatiri de nunta pt la vara, sunt dat peste cap cu toate.........nu caut scuze pt ce am facut, nu tin partea botilor, nu ma face sa ma simt bine sau fericit si nici macar multumit........as vrea sa iau ban akuma..........

PS: si nu ti fa probleme, tre sa existe oameni si oameni, fac viata mai colorata si mai diversificata.......si tre sa existe un echilibru, daca unii sunt buni sau incearca sa fie atunci tre sa existe si reversul medaliei, oameni gen blackcurse sau altii...........cum imi place mie sa zic : c'est la vie........

:tiphat:

Link to comment

blackcurse...nusht da pur si simplu nu-mi place de tine...care e problema ca unii vor sa joace manual?De acord cu but faci 80 in 3 luni...pica sun esti tare...esti sigur?avem playeri pe xian 5 charuri 80 full sun ...alte 10 charuri de 80 la vanzare...si sunt vai de mama lor abia se descurca la pvp job war sau alte chestii simple...butand nu prea inveti multe despre joc...si ar trebui sa punem accentu pe cuvantul JOC ...definitii din dex:

JOC, jocuri, s.n. 1. Acţiunea de a se juca (1) şi rezultatul ei; activitate distractivă (mai ales la copii)

JOC ~uri n. 1) Activitate fizică sau mintală desfăşurată din plăcere.

joc (-curi), s.n. ? 1. Acţiunea de a se juca, activitate distractivă

Ei bine eu in bot nu vad distractia asta?!?!?jocurile sunt facute sa te distrezi nu sa te dai smecher ca ai 80 si esti praf... ideea e ca mai bn e sa ai lvl 50 si sa te distrezi in fiec zi trade-uri,pvp,guild war ,job war,scroll event si multe alte eventuri daca ai imaginatie decat sa fi 80 doar sa intri si stai acolo ori cu stall ori doar afk sa te lauzi cu sunurile tale...ma rog...acuma fiecare cu parerea lui.

Respect. :tiphat:

Link to comment

Tu trebuia sa fi in Tech_Army, sa te iei de mana cu restul de acolo, cu adinutza si alte fetiscane cu conceptii "interesante" si sa faceti o hora.

Later:

Nu ma incalzeste cu nimic, daca tie titi place de mine sau nu. :-??

hmmm nu se merita sa ma contrazic cu tine...bafta la sun si la botat sa ajungi primu pe server daca asa te distrezi tu...

Link to comment

vad ca vati incins putin pe aici :))dar totusi eu cred ca malkor a facut o alegere inteleapta

Malkor cum ai zis si tu dc sa iti neglijezi nevasta pentru un jok?ce conteaza ce cred altii? sa nu uitam ca inafara acestui jok toti avem o viatza... relatii care trebuie intretinute....nu le putem lasa balta doar pentru acest fenomen numit (SILKROAD) dc sa mint am facut un char 42 fara bot si dupaia am botat ope fiecare char pe care lam avut asa ca Malkor ai facut o alegere inteleapta cu botu... lasi pc-u aprins si tu iti vezi de viatza ta..... sa nu uitam ca ai lvl 77 si esti blader si creste cam foarte greu

Piciule respectele mele pentru lvl 80 al tau fara bot dar tu ai facut lvl 80 intrun an poate ma insel eu am lvl 70 facut in 2 luni si jumatate dc sa imi belesc ochii in pc toata ziua?crezi ca numai de asta am timp? plm :))

Mai bn nu va certati si mergem sa BEM :))

eu zic vinator ca bine ai facut ca teai pus pe bow ;)

daca vrei sa vorbesti cu vinator ii dai pm in jok pe forum este Sp33dyz :))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...