Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

nu se stie o data pentru update...sper ca nu mai curand de o luna k poate reusesc si eu sa fac 80 daca bag premium dinala mare :D

nu ar fi prea rau nici mai rpd ca ink nu mi-am luat ultimu set d8 si nu o sa am nevoie de un set prea bun ca pun primele piese d9 si se compenseaza +ca farmez la 80 cu arma de 80 ^_^

dap la asta inca nu ma gandisem :))

vezi sp33dy nu are rost sa ne grabim punem arma 80 +5 in mana si dai farm ca o sa avem un dmg cau un sun+6

abea astept

:beer: :beer:

lvluiti si poke meu ca moare de foame :P

Link to comment

dap la asta inca nu ma gandisem :))

vezi sp33dy nu are rost sa ne grabim punem arma 80 +5 in mana si dai farm ca o sa avem un dmg cau un sun+6

abea astept

:beer: :beer:

lvluiti si poke meu ca moare de foame :P

na ca ti l-am facut lvl 10 liliacule ...n-ai somn :))

eu altceva ma gandisem....vindem ce avem....ne punem frumos npc cu arma +3 nu cont blue....farmam frumos in party de 4 la monstrii 76~83 si sa vezi cum vin sos-urile de 9d...si dupa ce terminam farm cu arma sos poate si set sos dam 90 si rupem stilu :P

Link to comment

na ca ti l-am facut lvl 10 liliacule ...n-ai somn :))

eu altceva ma gandisem....vindem ce avem....ne punem frumos npc cu arma +3 nu cont blue....farmam frumos in party de 4 la monstrii 76~83 si sa vezi cum vin sos-urile de 9d...si dupa ce terminam farm cu arma sos poate si set sos dam 90 si rupem stilu :P

nush oi trai si oi vedea ...oricum decat sa pun armuri pe mine care nu au str int hp mai bine raman cu astea care le am ca sunt full 100%

oricum arma 80 +5 imi voi pun ...bag in ea pana iese mai ales cu premium plus

Link to comment

hmm m-am mai gandit pt faza cu masterurile pt cap 90 shi nu ar suna mai bn?:

90 fire/light/ice 30bich(sau force)....sunt full int nu dak vreau bich ar terbui sa am un full str...deci ce ziceti?

srry am citit posturile de mai sus cu intarziere...vreau un char tare pt jobbing shi pvp da nu inteleg rostul bich dak ejti nuker....shi fire il fac pt nukuri....tre sa decid intre astea 2 da nush kre X((

Link to comment

hmm m-am mai gandit pt faza cu masterurile pt cap 90 shi nu ar suna mai bn?:

90 fire/light/ice 30bich(sau force)....sunt full int nu dak vreau bich ar terbui sa am un full str...deci ce ziceti?

srry am citit posturile de mai sus cu intarziere...vreau un char tare pt jobbing shi pvp da nu inteleg rostul bich dak ejti nuker....shi fire il fac pt nukuri....tre sa decid intre astea 2 da nush kre X((

la pvp folosesti nukurile rar ca se incarca greu si skilurile de la bichemon sunt mai rapide +pasiva de la bichemon care mareste block ratio

K0misaru rulz

Link to comment

nu inteleg dc vrei asa de mult tu si ceilalti force ca are nukurile elea de kkt? mai bn bagi la heuskal sau fire

mie nu-mi place force in primul rand...un prieten kre joaca de minim 2 ani silk a zis k la lvl 80 sau nush kt ai niste forte care dau stun shi a zis ca ar fi o noutate si ca ar fi bun buildu....mie nu-mi place forceul shi am zis aclo ca 30fire(sau force) pt ress :tiphat:

Link to comment

islamul nu sa anuntzat nici o data pe nici un site. nush de unde va vin voua asta k ar scrie mare dak sar baga o alta rasa.

faza cu bich e foarte simpla(am testat deci dak nu ma credetzi numi pasa). decat sa dai mai multe nukuri cu dmg mai mic mai bine dai nukuri mai putzine cu dmg mai mare pt mastery de la bicheon si chair si heuksal si pacheon (depinde de ce arma fol) itzi da dmg in plus si nu zice nicaieri k itzi da phy doar itzi da dmg in plus la orice atac dak folosesti arma aceea

si da mama uitat pe siteul lor si in csro sa bagat 100 nu in jsro(cel putzin asa cred, nu intzeleg scrisul :P)

bafta la lvl 2 all

eu trag tare acuma k sa fac lvl cat mai mare pana vine lvl 90

app dak e cineva mai nocturn sau dak va plict sa vb la mic k chiar ma plict doar cu uniunea mea pe net :P

Link to comment

islamul nu sa anuntzat nici o data pe nici un site. nush de unde va vin voua asta k ar scrie mare dak sar baga o alta rasa.

faza cu bich e foarte simpla(am testat deci dak nu ma credetzi numi pasa). decat sa dai mai multe nukuri cu dmg mai mic mai bine dai nukuri mai putzine cu dmg mai mare pt mastery de la bicheon si chair si heuksal si pacheon (depinde de ce arma fol) itzi da dmg in plus si nu zice nicaieri k itzi da phy doar itzi da dmg in plus la orice atac dak folosesti arma aceea

si da mama uitat pe siteul lor si in csro sa bagat 100 nu in jsro(cel putzin asa cred, nu intzeleg scrisul :P)

bafta la lvl 2 all

eu trag tare acuma k sa fac lvl cat mai mare pana vine lvl 90

app dak e cineva mai nocturn sau dak va plict sa vb la mic k chiar ma plict doar cu uniunea mea pe net :P

csro are lvl 100 de 4 luni jsro sa bagat ieri

botu meu e foarte nocturn vrei sa vorbesti cu el? j/k:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...