Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

deci ceva mai multe lucruri am de zis..

1.despre pokemon cand l-ai luat v-a scris si data cand va ecloza la mine e 3 may...daca nu ati fost atenti treaba voastra.

2.si pe xian sunt multi romani de 80 mai exact 26 intr-un guild...si mai multi peste 30 in total...intr-adevar uniti putem si noi sa rupem ca orice natie dp pamantul asta.

3.m-am jucat azi cu tg cu arcu skill la lvl 22 maxed:))

http://imageshack.us

Link to comment

razvan da eu am fost .. dar oricum chiar dupa c am fkt guilda .. o picat serveru .. si lam lasat .. ca am stiut ca as ramane .. dar oricum privatu e privat ... nu ava oricum mult de trait ... :-j

stiu ca ai fost suparat da nici de ma lasai sati explic .. da noah iti spun acuma .. cand a aflat un preten dal meu de privat a spus ca vrea neaparat sa avem noi 2 o guilda ... si nu am putut sal refuz ... e cel mai bun preten al meu .... in fine :-j

hf si bafta baieti ... eu sper sa mai apuc sa joc vreodata sro ... :crybaby:

Link to comment

CITAT "am nevoie de o parere cu privire la buildul pe care vreau sa-l fac...eu am lvl 50 deocamdata

Vreau asa : int hibrid 7:1(70 de levele de int si 10 de str) pe spear

Problema e cu mastery-urile ca nush ce sa aleg.Ma gandeam fire 80 pentru ca nukeurile sunt bune,imbue bun si pasivu mi-ar fi folositor pentru phy dmg.Heuskal 80 pentru skilluri de arma,pasiv si cel mai stresant skill pt un nuker..da ati ghicit ala cu mag protection care tine 15 sec.Acum nu stiu ce sa aleg dintre light si cold..Ma gandeam cold 80 ca ice shield ala e bun sa tankez,pasivu,frost nova(mai scapi din incurcaturi la pve si dc nu si la pvp ) si buffu de phy defence si poate nukeul ala de 50 pana imi pun meteoritul.Light-ul pe undeva pe la 52 sa am ceva viteza,,parry ratio si buffu ala de mag atack .Acum mai apare o problema ..,lvl 90 cap...si daca nu creste max masteryes cap sunt ...ma gandeam sa cresc doar fire la 90 si sa scad light la 48 ca buffu de mag atack e in procente si ma ajuta oricum..acum depinde si de skillurile de la 80-90 ma orientez atunci...

Ma gandeam sa aleg protectoarele ca sunt bune pt c vreau eu si sunt secsi

astept idei,pareri,injuraturi...poate o sa mai aleaga cineva buildul asta(creste ff repede si pa pvp bate cam orice chinez..mai sunt probleme cu bladerii dar oricum fata de un pur int rupe )

Am postat asta si pe alt forum si mi-a fost lene sa o mai editez

oricum m-am uitat la o groaza de filmuletze pe youtube(cred k aproape la toate ) cu int hibrid si eu zic ca e bun asta

si inca ceva...am obs ca geo si locko sunt pe sword..oare ar fii mai bn sa fac buildul asta pe sword?? " :)) LOL

Link to comment

CITAT "am nevoie de o parere cu privire la buildul pe care vreau sa-l fac...eu am lvl 50 deocamdata

Vreau asa : int hibrid 7:1(70 de levele de int si 10 de str) pe spear

Problema e cu mastery-urile ca nush ce sa aleg.Ma gandeam fire 80 pentru ca nukeurile sunt bune,imbue bun si pasivu mi-ar fi folositor pentru phy dmg.Heuskal 80 pentru skilluri de arma,pasiv si cel mai stresant skill pt un nuker..da ati ghicit ala cu mag protection care tine 15 sec.Acum nu stiu ce sa aleg dintre light si cold..Ma gandeam cold 80 ca ice shield ala e bun sa tankez,pasivu,frost nova(mai scapi din incurcaturi la pve si dc nu si la pvp ) si buffu de phy defence si poate nukeul ala de 50 pana imi pun meteoritul.Light-ul pe undeva pe la 52 sa am ceva viteza,,parry ratio si buffu ala de mag atack .Acum mai apare o problema ..,lvl 90 cap...si daca nu creste max masteryes cap sunt ...ma gandeam sa cresc doar fire la 90 si sa scad light la 48 ca buffu de mag atack e in procente si ma ajuta oricum..acum depinde si de skillurile de la 80-90 ma orientez atunci...

Ma gandeam sa aleg protectoarele ca sunt bune pt c vreau eu si sunt secsi

astept idei,pareri,injuraturi...poate o sa mai aleaga cineva buildul asta(creste ff repede si pa pvp bate cam orice chinez..mai sunt probleme cu bladerii dar oricum fata de un pur int rupe )

Am postat asta si pe alt forum si mi-a fost lene sa o mai editez

oricum m-am uitat la o groaza de filmuletze pe youtube(cred k aproape la toate ) cu int hibrid si eu zic ca e bun asta

si inca ceva...am obs ca geo si locko sunt pe sword..oare ar fii mai bn sa fac buildul asta pe sword?? " :)) LOL

genul asta de hibrid e bun pe spear...de und ii stii p geo si locko? :crazy:

Link to comment

Daca mi`as face un caracter pe int probabil as merge pe sword prin faptul ca`mi da mai mult defense. E mai greu de intretinut pentru ca trebuie sa`ti cumperi 2 arme. Sigur spear`ul are dmg mai mare dar noh. Din cate am inteles pe forumuri s`ar merge pe lightning imbue si fire sau invers pentru cap 90 .... ma rog...oricum ca si arma iti sugerez sword

Dar nu te lua dupa mine ... eu cunosc mai bine variantele pe str ;)

Link to comment

skorpyo buildul ala nu cumva l-am postat eu ??? macar schimba si tu cuvintele :P

ba da.u lai postat pe forumu guildei tale :P

Mi sa parut amuzant faptul ca vroiai sa renunti la light :))

Oricum atunci aveai lvl 50 park.Si acum ai 60 + si tiai mai schimbat parerea :P

Respect...Cya

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...