Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

;) wehe tot ce pot sa sper e ca o sa-mi bage cat mai rpd netu la casa .. adica romtelecom

nu stiti e buna viteza la el? ;) imi va merge bine sro?

Eu am net de la romtelecom si acasa si la munca si merge foarte bine.

Acasa am banda de 3 mega si nu pot spune ca sunt nemultumit. Sigur are cateodata caderi de viteza dar nu tine mai mult de 2-3 minute. Eu zic ca se merita. Am avut la munca net de la RDS si mergea mult mai slab ca RTC`ul iar ca si service cei de la RDS sunt varza

Link to comment

andy ai zis ca razi 3 wizz dintr-un hit :| ce so intamplat ?

dai incodata dovada ca esti noob........ wizardu omoara si str si int dintrun hit dar daca sunt 3 unu langa altu si dai in unu mor toti 3 la 80 un int are 7k hp il iau dinttrun nuk cu zerku si 2 fara dar si el omoara 3 nukari dintrun hit la 80 nu stiu ce plm nu ai inteles de vreo 7-8 pagini discutam despre asta

Link to comment

Man daca vrei iti poti pune si de 6 mega ... dar eu nu stau prea mult pe acasa asa ca nu avea rost sa platesc mai mult...eu ma multumesc cu 3.

De orasul meu nu cred ca ai auzit ... Roman ... e intre Bacau Iasi si Piatra Neamt .... populatie de 90k conform ultimului recensamant =))

am auzit eu de el akolo locuiesc niste jucatori de sro joaca cu mn pe server

Link to comment

noh ... in general pe aici se joaca Lineage din cate am auzit ...

Si ca si fapt divers ... mi`am calcat pe inima si mi`am cumpart si eu silk bagami`as :)) ... cumparat tiket, cumparat porc pe care eu numit joymax (adik il cumpar azi pe porcul respectiv :P )

hahahahah numai ai cum sa scapi os a bagi bani in sro pana cand faci lvl 80 si arma +7 asa ca mn

dar macar stii ca nu ai baut banii

Link to comment

plm..........deabii ma abtin ca sa nu imi cumpar gold dar cred ca o sa cumpar nu suport sa pierd si vreau sa fiu King_of_Pluto sa nu ma bata nimeni cel putin un timp

Fiecare nas isi are nasul ;) ..... este un pic imposibil sa fii cel mai bun ... poti fi printre cei mai buni dar nu cred ca poti fi cel mai bun :box:

Link to comment

Fiecare nas isi are nasul ;) ..... este un pic imposibil sa fii cel mai bun ... poti fi printre cei mai buni dar nu cred ca poti fi cel mai bun :box:

posibil macar sa fiu cel mai bun pana cand o sa apara unu full sosun cateodata ma intreb cu ce plm ma aleg daca am investiti atatia bani in sro

Link to comment

Cu ce te alegi!?!?!? simplu cu expresii genul " Ce draq a fost in mintea mea cand am bagat milioane in jocul asta gratis!?!?!?"

cel putin mam distrat am fost mult timp cel mai mare roman de pe server akum sunt al 2 traduri pvp fortress la 80 o sa inceapa adevarata distractie

daca ar fi sa numai jok mi-as face un wizard dar adevaratul pvp este china vs china

Link to comment

Dap ... e mai simpatic china vs china pt ca dureaza ..... ca si fapt divers ultimul update de la joymax

Hello. This is Silkroad Online.

To give our users greater fun of playing Silkroad, we will update new items. The new items will be showing after the weekly server inspection on tomorrow.

[Premium Gold Time Plus]

- For 5 hours a day, you can get additional 100% exp.

- Phy. damage/Mag. damage 10% increase.

- Phy. damage/Mag. damage 10% absorption.

- Attack rating 10% increase.

- Parry ratio 10% increase.

- When enchanting items, chance of enchant success rate 5% increase.

- When enhancing items, chance of enhance success rate 10% increase.

- Str, Int stat +10.

- When using stall, avatar stall can be used.

- Premium quest can be proceeded. (additional skill points can be obtained)

[special Bonus] PREFERRED GAME ACCESS (users can log into game during server traffic hours)

* A day is considered as 24 hours from the moment the item is used.

* Unused experience bonus time is valid only for the next day.

* Bonus experience time passes by only during battle. (Battle time refers to the 20 seconds from either attacking or being attacked by a monster.)

Link to comment

Dap ... e mai simpatic china vs china pt ca dureaza ..... ca si fapt divers ultimul update de la joymax

Hello. This is Silkroad Online.

To give our users greater fun of playing Silkroad, we will update new items. The new items will be showing after the weekly server inspection on tomorrow.

[Premium Gold Time Plus]

- For 5 hours a day, you can get additional 100% exp.

- Phy. damage/Mag. damage 10% increase.

- Phy. damage/Mag. damage 10% absorption.

- Attack rating 10% increase.

- Parry ratio 10% increase.

- When enchanting items, chance of enchant success rate 5% increase.

- When enhancing items, chance of enhance success rate 10% increase.

- Str, Int stat +10.

- When using stall, avatar stall can be used.

- Premium quest can be proceeded. (additional skill points can be obtained)

[special Bonus] PREFERRED GAME ACCESS (users can log into game during server traffic hours)

* A day is considered as 24 hours from the moment the item is used.

* Unused experience bonus time is valid only for the next day.

* Bonus experience time passes by only during battle. (Battle time refers to the 20 seconds from either attacking or being attacked by a monster.)

hahhahahah dar premiumu ala bonus o fi tot 200 silk sau mai mult cred ca mai mult de 200

Link to comment

hahahahah numai ai cum sa scapi os a bagi bani in sro pana cand faci lvl 80 si arma +7 asa ca mn

dar macar stii ca nu ai baut banii

Am asigurata glava +7 la lvl 68 si glava +9 la 72 .... trebuie doar sa-mi gasesc o glava buna la lvl 64 dar e greu ca`s scumpe in draci nu stiu ce naiba

Link to comment

Am asigurata glava +7 la lvl 68 si glava +9 la 72 .... trebuie doar sa-mi gasesc o glava buna la lvl 64 dar e greu ca`s scumpe in draci nu stiu ce naiba

bagamias ........... am facut un scut full blue si lam facut +6 si nu am rezistat si amd at +7 dar a dat faild si disparut mm mai am un kkt bani akum

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...