Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hai ca mi-am amintit o faza elusion...deci si eu am avut la un moment dat problema ca nu mi se facea update...orice as fi facut.eu am rezolvat problema in felul urmator....am dezistalat tot din add/remove program apoi am dat search si am sters TOT ce era legat de silkroad....am redownloadat clientu si a mers.dar acu faza e ca am facut asta inainte de euro update da na poate merge.

bafta:)

PS-si mie imi place mult noul meu avatar :P

Link to comment

elusion incearca sa intrebi pe cei de la net dak itzi blocheaza ipul de la silkroad. dak tzil blocheza zile sa tzil deblocheze k mi sa intamplat si mie si leam facut gura. dak nu incearca satzi instalezi placa de baza de pe cd si dupa sa bagi ala kre tziam zis in etc

dupa care deschizi siteul si te loghezi. in timp ce esti pe site te duci in folderul cu silk dai dublu click pe exe (sa ai clientul original) si asteptzi dak in 10 sec nutzi apare nimic repeta deschiderea exe'ului pana atzi apare

ar trebui sa mearga.........btw dami idul tau de mess dak nu mere asta te ajut eu cumva (trebe sa ai totala incredere in mine)

Link to comment

elusion incearca sa intrebi pe cei de la net dak itzi blocheaza ipul de la silkroad. dak tzil blocheza zile sa tzil deblocheze k mi sa intamplat si mie si leam facut gura. dak nu incearca satzi instalezi placa de baza de pe cd si dupa sa bagi ala kre tziam zis in etc

dupa care deschizi siteul si te loghezi. in timp ce esti pe site te duci in folderul cu silk dai dublu click pe exe (sa ai clientul original) si asteptzi dak in 10 sec nutzi apare nimic repeta deschiderea exe'ului pana atzi apare

ar trebui sa mearga.........btw dami idul tau de mess dak nu mere asta te ajut eu cumva (trebe sa ai totala incredere in mine)

incearca ce a spus TheDash sau suna la eia de la net si sa iti schimbe ip-ul daca ai ip dinamic sa iti dea unu static

tu ai RDS?

Link to comment

ee faza cu ipu nu merge ... cred ca o sa sun la rds ;)

idul meu e elusion_for_money

edit: trebuie sa las si celalat ip sau il sterg si il bag doar pe ala de la speedy? :|

edit2: si tin sa mentionez ca am router si cam am probleme cu el .. adica nu prea merg siturile inclusiv sro:|

Link to comment

70~80 in functie de cat de mult lasi botu se face aprox intr-o luna.

EDIT:M-am mai uitat odata pe harta cu monstrii din roc mountain si am prins smecheria lor.

ideea e asa la monstrii normali cel mai mare lvl e 87 ce ce va face levelele 88~90 cam greu de facut si farmu mai urat ca asta de acu.pfff si probabil va veni un premium nou de 300-400 silk.

Link to comment

Ce level aveai pe neptune yo inca nu stiu..mi'am facut un 2h cu dash pe zeus am 22 gap 6 dar fara pw farm nu prea poti sa farmezi cu warrioru..

PS poate mai intri si tu pe mess sa mai schimbam niste cuvinte :)

zimi si mie ce pm ai pe zeus k acolo m-am mutat si io dupa ce mio dat si mie si lu varumio ban(de ce oare nea dat dk nam folosit bot?) numele meu este babanu ma lev 25:P ( dk nu aveti guilda va ofer k am un prieten care va si creste

Link to comment

;) wehe tot ce pot sa sper e ca o sa-mi bage cat mai rpd netu la casa .. adica romtelecom

nu stiti e buna viteza la el? ;) imi va merge bine sro?

merge pe draqu eu platesc 250 de mii ca sa jok sro trebuie sa platesti sa iti dea ip static porcarie curata

Link to comment

winu lam reinstalat acu 2 saptamani ... am si router .. si io de cand ma stiu am probleme cu rds .. stau in satu mare ai inafara de rds si romtelecom alte firme de internet nu sunt ... si e suprasolicitat ... si in plus rds e varza .. deci .. ;) ... dupa cum am auzit romtelecom e la fel .. cred ca nu mie dat sa ma mai joc sro :|

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...