Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ai 15 posturisi deja te dai mare?

la cate buguri sunt in joku asta merita sa botezi

daca nai bot nu te pance aici

probleme cu tastatura rahatule

bah malacca am spus doar adevarul....ce doare?

dak e asa plin de buguri jocul de ce draq il joci?lasa pe alti sa joace,unii care muncesc la un char, nu care baga bot si se duc in baie si se masturbeaza.nu mai continui ca nu are rost,cya latter looser :bananadance2:

Link to comment

cn moare mah daca sunt 5 mobi pe el ma duc sa strang 5 mobi pe mn sa vezi rahat

cine moare..tu mori cand vin pe tine 4-5 mobi o sugi in buda...cu set +0 :))=))....cine draq te crezi aici ai lvl 50+ si cerzi ca esti foarte tare mai invata sa joci bei retardule....nu imi pierd timpu cu copii disperati...am lucruri mai importante de rezolvat...sa te inghita apele si betear canalele...iti doresc numa ghinion in silk :nanana:

Link to comment

Silvestro...nu se merita ;)

@deathrazor & andy: deoarece amandoi sunteti botteri pot fi absolut sigur ca silvestro a realizat mult mai multe in sro decat voi.Tipul este full legit (69) asa ca nu prea are nevoie de lectii mai ales de la unul ca andy(poate andy de la el).Andy imi place ca te iei dupa numarul de posturi...poate din cauza faci tu spam sa vada lumea ca ai posturi multe si ca esti "expert" !?

P.S. Deathrazor daca ai botat ce?Iti spun eu ce inseamna...ca orice copchil poate bota si dupaia se lauda ca e mare in silkroad si defapt nu stie nimica despre ce reprezinta el.

Primul si ultimul meu post in aceasta cearta.Bafta legitilor!

Link to comment

_Andy_ daca te crezi asa de destepti intre atatia prosti, cautati te rog locul pe alte forumuri sau controleaza-ti limbajul pentru ca exista multe alte maniere de a vorbi si ma refer la cel civilizat.

Ca nu iti place o anumita clasa, ok... dar nu incepe si injura pe tema asta. Sau ma adresez unui copil de 12 ani ce altceva decat un pc(jocuri) nu a vazut ?

Controlati-va oameni buni ca nu sunteti la colt de bloc spargand seminte! :banghead: :dooh:

Link to comment

iai ziso bine...el a arata cand a murit la isy si nea aratat dupa k are full set sosun =))

nici cu un sg pot nas putea sa mor xD int noob sa mor de nu xD xD xD =))

si ce zicea andy despre xbow se vede k na trecut de lvl 20 cu un euro pardon lvl 16 k dak trecea de lvl 20 se indragostea

andy nu mai da in sf k te face un rogue cu 8 lvl mai mici si u zici k faci un rogue cu 1 lvl mai mare?? hai ma.....sf sf arata dovada xD

:)):))

kum poti sa faci noob pe unu de 80 cu set sun cand u ai level 50+..pff

omu a muncit pt setu ala ..sau a furat(si pt asta trebe cap :P)..si pana o sa ajungi ca el mai e

Link to comment

cine moare..tu mori cand vin pe tine 4-5 mobi o sugi in buda...cu set +0 :))=))....cine draq te crezi aici ai lvl 50+ si cerzi ca esti foarte tare mai invata sa joci bei retardule....nu imi pierd timpu cu copii disperati...am lucruri mai importante de rezolvat...sa te inghita apele si betear canalele...iti doresc numa ghinion in silk :nanana:

e srv nou mancamias.... nu ca sparta 50 de ani

Link to comment

doamen ce noob

e si normal sa-l faci pe primul doar e din uniune de la tine si tea lasat si la al 2lea si al 3lea nu vezi mah k nu mai avea pots?? doamne ce noob tzias da si cu juma din dmgul meu 1 hit

fa un film sa vad.....atunci ai dovada

cine stie cate milioane iai dat lu ala sa te lase sal faci =)) xD noob

dadsdy ala care a bot nu prea imi pasa eu am ala de 52 nebotat si e full str deci mere greu lvl si eu nam cumparat silks dar el full bot si full sosun si moare la isy =)) xD

Link to comment

Silvestro...nu se merita

@deathrazor & andy: deoarece amandoi sunteti botteri pot fi absolut sigur ca silvestro a realizat mult mai multe in sro decat voi.Tipul este full legit (69) asa ca nu prea are nevoie de lectii mai ales de la unul ca andy(poate andy de la el).Andy imi place ca te iei dupa numarul de posturi...poate din cauza faci tu spam sa vada lumea ca ai posturi multe si ca esti "expert" !?

P.S. Deathrazor daca ai botat ce?Iti spun eu ce inseamna...ca orice copchil poate bota si dupaia se lauda ca e mare in silkroad si defapt nu stie nimica despre ce reprezinta el.

........subscriu :tiphat:

Link to comment

muhahah aa zicea ca nare pots ca ii era necaz ca llam batut aveti dovada clara in fata si nu va dat seama

asta e va credeti mari jcuatori daca jucati cu euro si nu este asa

o sa il intreb pe komisarul de pe rome de tine dar creka nu stie nimik

daca el nu este full sosun nu stiu cum ai putea fi tu

Link to comment

Chear te rog sal intrebi ca charu e la el in guild in Xces :)) te rog sal intrebi sau sal intrebi si pe BrutalAng3L te rog frumos sau pe Slaya te rog charu e lvl 75 te rog... sa vezi ce zice o sa intre o fata sa joace pe el cred in curand sau o sa joace cu mm pe Venus si nu mi ai raspuns la intrebare dece warlocu e cel mai bun char.

nu stiu dc e cel mai bun char?

ca moare rpd :))))))))))))))))))))

Link to comment

Andy ai probleme cu personalitatea, esti foarte complexat si incerci sa arati prin lvl tau "mare" din joc, numarul de post-uri , felul in care faci pvp , ss-uri care nu arata mai nimic , ca esti superior tuturor...

eu am lvl 26 pe neptune , heuksal , aproape pure str ( am mai bagat si la int cand eram lvl mic ) , si fac zilnic pvp cu diferite charactere aproape de lvl meu sau putin peste , am facut pvp si cu warlock si cu rogue si cu wizz , si am constatat ca rogue si warlock sunt cei mai buni la pvp de la euro , wizz mi se pare slab rau , am batut unu de lvl 29 , dar eram langa el si i-am prins 2 lovituri dintre care 1 critical :P...

mi-am facut rogue in dimineata asta, am zis sa incerc sa vad cum e , sunt impresionat de puterea lui insa ma deranjeaza putin attack rating-ul , e cam mic. in rest nu am gasit alte dezavantaje :)

Andy ar trebui sa mai stai cate 10 minute pe zi pe alte forumuri , sa citesti sa te documentezi , poate pana la urma te schimbi si tu si ajungi sa intelegi defapt ce ai scris in post-urile tale .

hai numai bine si cat mai multe skill points

L.E. : la cum vad ca faci tu pvp , printre o gramada de 20 de oameni , e si normal sa poti sa omori un rogue / warlock , pentru ca mai primeste 2-3 hituri si de la altii

Link to comment

Andy ai probleme cu personalitatea, esti foarte complexat si incerci sa arati prin lvl tau "mare" din joc, numarul de post-uri , felul in care faci pvp , ss-uri care nu arata mai nimic , ca esti superior tuturor...

eu am lvl 26 pe neptune , heuksal , aproape pure str ( am mai bagat si la int cand eram lvl mic ) , si fac zilnic pvp cu diferite charactere aproape de lvl meu sau putin peste , am facut pvp si cu warlock si cu rogue si cu wizz , si am constatat ca rogue si warlock sunt cei mai buni la pvp de la euro , wizz mi se pare slab rau , am batut unu de lvl 29 , dar eram langa el si i-am prins 2 lovituri dintre care 1 critical :P...

mi-am facut rogue in dimineata asta, am zis sa incerc sa vad cum e , sunt impresionat de puterea lui insa ma deranjeaza putin attack rating-ul , e cam mic. in rest nu am gasit alte dezavantaje :)

Andy ar trebui sa mai stai cate 10 minute pe zi pe alte forumuri , sa citesti sa te documentezi , poate pana la urma te schimbi si tu si ajungi sa intelegi defapt ce ai scris in post-urile tale .

hai numai bine si cat mai multe skill points

L.E. : la cum vad ca faci tu pvp , printre o gramada de 20 de oameni , e si normal sa poti sa omori un rogue / warlock , pentru ca mai primeste 2-3 hituri si de la altii

in primu rand wizzardu nu prinde criticaluri

in al doilea rand nu ma intereseaza ce scriu alti

pvp la gramada? eia se macelerau nu ii interesau nu ave cn sa dea in el daca ii dau un nuk e mort ala mia dat un bock si iam dato

daca voi imi spuneti mie ca ma bate unu cu 8 lv mai mici inseamna ca va bate si pe voi asai?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...