Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

elusion eu zic sa ai grije la domnu y

mdah inca un "Copil care se crede mare scammer" cuvintele lui DaddySaddy .. de ai vedea ce aberatii domnu x .... imi cere mie passu .. si acc .. si imi promite cai rupe pe toti .. si ... prea de tot .. tre sa fii noob .. da si de mar hackarii .. nam ce pierde .. poate somu ..dal in **** mam lasat de sro ... bft la toti ;)

Link to comment

muhahahahaa numai asa ma pot bate

europa este pierdere de timp

nu pot sa cred cat de smecher si increzut poti sa fi...oricare build/rasa are avantaje/dezavantaje nu cred ca INT este invincibil si eu am avut si nu este...rogue rupe tot ce i sta in cale asa e si INT numa are viata mai putina si si DMG mai mic....vrei sa zici ca un rogue nu te face fara invizibiliti asta nu te cred un jucator cu experianta stie sa te faca fara probleme...INT i bun dar ROGUE ownes you fara suparare

Link to comment

parerea mea si sunt 100% sigur k e adevarat k andi na jucat deloc cu euro si dak a jucat na ajuns mai departe de lvl 16

deci andy un euro incepe sa rupa de la lvl 20 si de la 40 e ownage mai alex pt dager cand are prikul (unul din cele mai bune skiluri ai rogului pe dager)

Eu sunt full farm lvl 41 aproape 42 acuma si am si la xbow si la dagere bagat si am si lvl 30 la cleric si stiu ce poate si ce nu paote un rogue......dau 1 hit la mobi cu 6 lvl mai mari si sa nu mai zic k dak dau si crit ii fac muci :P

andy sa mor dak fak rost de bot imi fac un char pe serverul tau un rogue si te rup cu ala de la lvl 42 si u o sa fii lvl 55 max dak nai bot, sa nu mai zik k dak ajung lvl 48 u potzi sa fii si lvl 64 k tot 1-2 hit te fac

Link to comment

muhahahaha muhahahahaha vai ce am ras la postu tau thedash si a lua rugo\ue

am jcaut cu rogue la lv 35are skilu ala si iti ia din vatza si daca ii fut un nuk lu rogue ala ii sar muci

thedash am bot

nai sanse sa ma ajungi

2.sunt prea bun

3.pure int power we are the best

si dash credema nu ma face un rahat de rogue am facut deai cu lvl mai mare

nu ma mai luati de prost ca nus

Link to comment

muhahahaha muhahahahaha vai ce am ras la postu tau thedash si a lua rugo\ue

am jcaut cu rogue la lv 35are skilu ala si iti ia din vatza si daca ii fut un nuk lu rogue ala ii sar muci

thedash am bot

nai sanse sa ma ajungi

2.sunt prea bun

3.pure int power we are the best

si dash credema nu ma face un rahat de rogue am facut deai cu lvl mai mare

nu ma mai luati de prost ca nus

un 2 h sword euro full str te face de lvl tau ;)

Link to comment

muhahahaha muhahahahaha vai ce am ras la postu tau thedash si a lua rugo\ue

am jcaut cu rogue la lv 35are skilu ala si iti ia din vatza si daca ii fut un nuk lu rogue ala ii sar muci

thedash am bot

nai sanse sa ma ajungi

2.sunt prea bun

3.pure int power we are the best

si dash credema nu ma face un rahat de rogue am facut deai cu lvl mai mare

nu ma mai luati de prost ca nus

ce?? int power we are the best :))...un int dak nu are set bine pus la punct il bate si un blader...sa nu mai zic de rogue care iti da 1 hit si te baga in lumea viselor...sau poate ai set sun si noi nu stim

Link to comment

Chiar ma intrebam unde s-a mutat generatia asta noua de genii de pe mu.La cum scriu unii pe aici ..cred ca am aflat raspunsul..

PS Jocul asta vad ca scoate shaolinii din voi

=)) nu am mai ras asa de mult ; citind acest post plin de adevaruri universale mi ai binedispus ziua.....

multzam :tiphat:

Link to comment

poi andy nu vreau sa fac flame si nici sa supar pe careva dar din experienta iti zic asa...atm la lvl mare...ma refer 80 full int da...e tare...vreo 2 min cat are snow shield...dupa il ard din emperor....(soul spear emperor)...marea mea problema la pvp sunt hybrizii 70% balance phy 70% balance mag care folos spear si skill heuksal lvl 80...poi frate...aia au un dmg...rup dau cu emperoru cu 1k mai mult ca mine fiindca au spear si combine fire imbue cu phy dmg dp skill...si cat timp au snow shieldu nu poti sa-i invingi...zic asta pt ca un hybrid d-asta are 14~17k hp...si pana ii dai jos atat hp esti dead...bafta in continuare la ce builduri vreti voi..

PS-pt cei interesati de un astfel de build hybrid ..v-am zis 70% phy 70% mag si 80 fire 80 heuksal 50 cold 70 light.....asta ca sa aveti mastery si de cap 90:P

Link to comment

faci nukar de 56??????????? te batt de faci pe tn mah

adevaratii jucatori isi fac pure int care

daca nai iteme bune? eu nam iteme bune si crezi ca mor nu mor mah

nuakru e mai pretentios da ii rupe daca ai cap

badfist esti unghie

pe mn ma batut un glavier doar cu critical si cu snow si fara snow

majoritatea serverelor sunt dominte de hibryzi si pure int asa ca shut up

Link to comment

ma carei pe serveru alexander? stiti k mai demult acuma prin septembrie erau gildele alea de romani RO_Angels_RO , obivion si inca una. Io eram in R0ckCaffe si era alianta tare intre gilde da akm am intrst pe caru ala de pe lexander si alianta nu mai i si nici in rock nu i mai nimeni online. Dak este cineva pe alexander si stie ceva despre gildele sau macar una di gildele astea sau alte gilde de romani sami spuie pls v rog :pray: ^77.gif

ce ziceti i bun un dual axer?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...