Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

fain :cool2:

ma andy ma ajuti putin sa ma hotarasc dintre blade archer sau glavie!!! ce sa aleg? si imi poti spune si un build la aia care ai aleso?plssss

Bleaky inceteaza cu spam-ul,de o pagina incoace numai asta faci.

@mogul:ce e cu rogue?Daca vrei sa intrebi de rogue/bard eu zic ca merita deoarece rogue e facut mai mult pentru 1-2hit/kill deci nu prea se merita sa tanchezi cu el.Cat despre "si apropo pt ce e cleric la worrior ?":cu cleric iti poti da bless,recovery division si inca 1-2 skilluri care te ajuta foarte mult in lupta...acestea marind defense,adaugand constant hp si unul dintre skilluri te face chiar imun la debuffs de la warlock.

Link to comment

Joaca cineva pe serverul uranus?...am o intrebare mica...e prima data cand joc pe arcas....sunt full strengt normal..pe fire....cam pe la ce lvl sa ma apuc sa farmez?...si cam ce gap sa las?pe langa fire ce sa mai adaug?

pai iti sugerez pe langa fire ,sa bagi cold(parerea mea).despre farm....poti farma la 16,32,45,52,64,80 akuma depinde de tine :P

Link to comment

uite asa mogul face masterat de gaming...spameza posturi de 2-3 cuvinte uneoir chiar una

@atentat fatzi full str pacheon 90 fire 90 lightning 90 cold 30 (pt cold shild)

gap ar fi sugerat pe la lvl 16 la banditzi cu gap 9 si dupa sa mai farmezi pe la lvl 52 cu gap 9 la penons si dak nu tzia ajuns la lvl 80-9-(depinde cat de curand se baga degree 9)tot gap 8 si aici alegi u unde sa farmezi

@Andreas_good pai bagi in soul spear series adik seria de stunuri si in in skilul ala cu soul spear patel prince si mars (mai pe itnzelesul tuturor ala kre se invarte si face splash dmg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...