Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

scorpio....dak ai bot, nush dc dar am presimtzirea k no sa mai ai acont asa k bucurate cat mai potzi....de fapt u ala antybot sa aiba bot?? incredibil......oricum......tot nu cred eu k o sa mai ai acont :P

Joaca atata lume cu bot, iar joymax nu face nimic. De ce ar lua tocmai el ban ?

Link to comment
Guest Darkoniq

Soldier niciodata nu ai sa vezi bot pe contul meu pentru ca am muncit foarte mult la el... Vroiam doar sa il intreb daca foloseste dala gold sau dala moka gasit pe vrun site.Pt ca el a zis ca e platit.

Link to comment

sa ma ....pe ei de germani prosti pe Pluto au ajuns mai tari ca turcii

siau facut o uniune de rup toti au aceasi emblema nu sunt toti nemtii da majoritatea si masteru sunt nemti

guilde gen

Scorpions

DNS

MOONEmipre

0x33 estea sunt cei mai corciti la ei vroiam sa intru

ZakonFlixa

etc

etc

nici nu te baga in seama rup totu nau cu cn sa se bata la fortess deh se pare ca nu numai turcii fac legea

bot dal in spanac jucam si fara

Link to comment

Dupa parerea mea, germanii sunt cei mai buni in jocu asta, cumpara foarte mult gold si la salariile lor isi permit.Pe athens nemtii fac legea, majoritatea au set sun cel putin +5.

poi cam da au un union puternic vreo 5-6 guilde dar bn sunt mixed guildele dar majoritatea sunt nemti

mai sunt si thiefi

aseara adika azi-dimneata ne alergau de neau capiat dar nah

cand te gandesti la silkroad automat te gandesti la bani daca platesti te distrezi daca nu te distrezi si asa da mai putin

Link to comment

Dupa parerea mea, germanii sunt cei mai buni in jocu asta, cumpara foarte mult gold si la salariile lor isi permit.Pe athens nemtii fac legea, majoritatea au set sun cel putin +5.

poi cam da au un union puternic vreo 5-6 guilde dar bn sunt mixed guildele dar majoritatea sunt nemti

mai sunt si thiefi

aseara adika azi-dimneata ne alergau de neau capiat dar nah

cand te gandesti la silkroad automat te gandesti la bani daca platesti te distrezi daca nu te distrezi si asa da mai putin

Dupa parerea mea, germanii sunt cei mai buni in jocu asta, cumpara foarte mult gold si la salariile lor isi permit.Pe athens nemtii fac legea, majoritatea au set sun cel putin +5.

poi cam da au un union puternic vreo 5-6 guilde dar bn sunt mixed guildele dar majoritatea sunt nemti

mai sunt si thiefi

aseara adika azi-dimneata ne alergau de neau capiat dar nah

cand te gandesti la silkroad automat te gandesti la bani daca platesti te distrezi daca nu te distrezi si asa da mai putin

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...