Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pff...pls ajutati-ma.Azi am jucat sro ca de obicei....am facut lvl 22...am m-am mai frecat prin jangan si apoi am plecat iar la mobi.Si acum dak apas pe orice tasta de la 1-9 nu se mai activeaza skilurile din bara F1 ,ci alea din patratele alea imputite...si nst ce sa fac...

Imagine IPB

da si tu options si da default jos acolo.

si vezi sa tii apasat pe space cand faci aia ca alea se folosesc tinand apasat pe space + tastele de la 1 la 9.

altceva nu stiu ce ar putea avea.

Link to comment
Guest luci_xxx2007

cn ma ajuta cu cv??.......jtie cnv .....c castigi....k....exista eventu ista de crraciun....??....k habar nam .....cei cu el:))

si cn imi da un bot bunicel???

Link to comment

nu cred odata ce au bagt bani in premium si alte eal nu cred ca mai pleaca ma inteleg bn cu masteru lor kuwait asa il cheama si mau rugat sa ma duc la ei si cred ca ma duc si mai e unu CHINEASE1334 ceva de genu asta

au party de cate 12 pe la mobi de 30 full numai cu membri deai lor

se vede k nu joci p grecia sa stii c obsedati sunt aia..sunt zeci d arabeti din kuwait de lev 80 full sun..sunuri cumparate cu bani adevarati d la gm (Asa am auzit :D) sau furate :))

si crezi k ii face p ei un premium? :blink:

btw nu cred k a plecat nimeni k vedeam sute d globale (in general urale k ne-am scapat de ei :D)

Link to comment
Guest ElliteKiller

Ma stiti cm sta treaba intre wizzz si tanker echilibrul e identic.unu da dmg mare altu rezista la dmg mare nui nici o diferenta.dar pune fata`n fata un wizz 80 full farmed si un rogue full farmed sa vezic are bate.......printrun singur skilll rogue are deja 75% dmg in plus si sa nu mai vb ca iti da si atak o gramada.chestia naspa e cati scade hp`u 50%si pshii def 45% dar mag deff ramane....si un rogue full str farmed are viata 50% la lvl 80 cat are un wizz la lvl 80 fara life control

asa ca eu zic ca un rogue bate intrun duel uun wizzzz in special ca are si STELTH +stelth extension.......

si ca job [Thif] un rogue poate fura un transport de 2*sau mai mult oricund cu stelth ca nusi permite un jucator sa dea la fiecare 15 sec cu potiunii care te demascheaza.....

Oricum Toti sunt bunii in felul lor.......Astept un Comment sa vedem ce ziceti ;))

Link to comment

Acum trag milioane de oameni (nu chiar milioane) jocul, asa ca o sa aveti o viteza de ... kkt...aveti ce sta..

Totusi va recomand sa downloadati cu torrent.

si..in ce consta eventul asta de craciun ? ce boxuri cad ? sau ce ?

mie imi merge cu 1.3 - 1.4 mb :)) nu ma plang :D ... in 5 minute lam scos :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...