Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

clar int hibrid rupe..

eu imi fac 7:1 heuskal cold/light

dak se da drumu la mastery(slabe sanse)..incerc cv mai special;)

weapon switcher..bag si bicheon

rupe capu la pvp :D

trantesti,injunghii schimbi pe spear ->una bucata spear in cap+invarteala ..mort :))

nu sunt in joc si dinaia nu am dat numele la skilluri(sa nu le imbarlig ;) )

LE:gg speedy

ete na int hibrid la pvp (weapon switcher) http://www.youtube.com/watch?v=OW8tK_Kmnjg :P

MLE: lol acum am reazlizat ca e pur int :) asta din film..dar are set sun :P

Link to comment

ce zici de asta ?

80 fire, 80 spear, 69 light, 68 ice

merge dar cand se baga d9 e problema..

7:1 int hybrids pwn man you can get these mastery levels:

Fire 80 Light 80 Hueksal/Bicheon 80 ice 60 (Most Offence)

Fire 80 Light 70 Hueksal/Bicheon 80 ice 70 (Balance)

Fire 80 Light 80 Hueksal/Bicheon 70 ice 70 (Balance)

Fire 80 Light 60 Hueksal/Bicheon 80 ice 80 (Most Defence)

If you wear garms go with the ice 80 or 70 but not 60:

If you wear Protector go with the Balanced:

If you wear armor go with Balance or Most Offence:

But also if you have s/s you can wear pretty much wear garms/pro/armor but if your spear pro/armor is alot better

msg de la unu p youtube :))

doar ca la d9 ...

las k poate se crese masteryul

:(

clar hybryd bun de nimik

singuru hybryd care e bun de geva e str hybryd pe bow si nu spun eu majoritatea de pe alte forumuri straine

str sau int

dak nu stii nu te baga :P

-> aici xmat il capaceste p FiRARiST .asa-zisul king of greece =))
Link to comment

creste mai rpd iti spun eu joci la monstri cu 4 lv mai mari si iei exp mai mare ca int deoarece nukaru moare rpd la mobi cu 4 lvl mai mari

vezi sa nu moara :))

inseamna ca nu ai avut..

eu p la lev 54 dak nu ma insel am fost pana la mobi de 68 si am batut..2 nukuri dadeam sau 2 nukeuri si lion shout nu mai stiu..bn am murit recunosc dar oricum am batut cativa..dute u cu glavieru ca pana dai 7 skilluri te omoara aia de 15 ori

Link to comment

vezi sa nu moara :))

inseamna ca nu ai avut..

eu p la lev 54 dak nu ma insel am fost pana la mobi de 68 si am batut..2 nukuri dadeam sau 2 nukeuri si lion shout nu mai stiu..bn am murit recunosc dar oricum am batut cativa..dute u cu glavieru ca pana dai 7 skilluri te omoara aia de 15 ori

:)):)) mah discutiile astea is de noobi , da na .. am batut si eu la 52 un general cu zerg :bananadance2:

Link to comment
Guest spiridon01

apropo de discutiile cu durann si ceilalti dspr bot eu joc de aproape 2ani si 5 luni si am fost hackat cand imi era mai draga lumea int s/s lvl 78 almost 79 am gasit sun ring lam facut +5 full blue 100% aveam set pro +5 full blue 100% acc la fel si am fost hackat de catre un lenes de german si numi pare rau mam apucat din nou si in 5 luni miam facut un pure str 80 full garm +5 glavie +5 acc +5 si am pst 500 mill asa ca folositi botul cat puteti cei care nul folosesc = they dont have live bafta all :nanana:

Link to comment

apropo de discutiile cu durann si ceilalti dspr bot eu joc de aproape 2ani si 5 luni si am fost hackat cand imi era mai draga lumea int s/s lvl 78 almost 79 am gasit sun ring lam facut +5 full blue 100% aveam set pro +5 full blue 100% acc la fel si am fost hackat de catre un lenes de german si numi pare rau mam apucat din nou si in 5 luni miam facut un pure str 80 full garm +5 glavie +5 acc +5 si am pst 500 mill asa ca folositi botul cat puteti cei care nul folosesc = they dont have live bafta all :nanana:

bv mai joaca 1 an te hackuieste iara si tineo tot asa ;) ,apropo parka se zice life in fine spor la botat :-j

Link to comment

lol, imi zice cineva ce se intampla cand te hackuieste cineva ? pierzi iteme, in rest ce mai pierzi ?? level ?

Pai pierzi tot ce vrea ala care ti-a spart contul.In general te goleste de tot si te face murder.

@daddysady: #-o ce spear aveai tu cand vanai mobi de 68?som?sun?

Link to comment

lol, imi zice cineva ce se intampla cand te hackuieste cineva ? pierzi iteme, in rest ce mai pierzi ?? level ?

pe mina la lvl 35 mo hackat , mio furat cam 11 mil gold , un set sos 6 D armor , si mo facut murderer ... si cam lvl 27

am inceput unu , i will never give up

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...