Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ce ai avut tu ma? lasa-ne cu am avut aia ,am avut aia. iti zic eu nu ai avut nimic. si acum nici caracterul ala nu il mai ai. SI DA MA BUCUR K AI FOST GOLIT

Link to comment

safe? ce safe mah cn se baga la char sub lvl 60 lol sau se baga sub 60 daca ai multe sosuri milioane asa cum am avut eu lol

orcum caut alt bot nu vreau sa mai pierd noptile jucand

lol

Noptile jucand? #-o

Pana acuma te laudai ca esti mare botter si acuma zici ca ai pierdut noptile jucand.Nici tu nu stii cum sa mai minti.

@razvan nu iti pierzi cheful de sro cand vezi pe linkmania atatea?

Link to comment

ce ai avut tu ma? lasa-ne cu am avut aia ,am avut aia. iti zic eu nu ai avut nimic. si acum nici caracterul ala nu il mai ai. SI DA MA BUCUR K AI FOST GOLIT

pagina 297 parca uitate

@solider pana imi lvl 42 am pierdut notile jucand lol de la 42 plm dormeam si botu juca sunt tare nu?

Link to comment

sunt nebun... al naiba silkroad .... nici nu mai stiu cand am iesit ultima oara cand am iesit in oras cu prieteniii eram prea ocupat sa vad cu.m face botu lvl

in loc sa citesc ceva pe a romana ma uitam la skiluri de la pure int si citesc pe situ oficial this is a shit dam

imi fac rau cand ma uit la pozele cu scorpio al meu fetita mea iubita cn ce o face ea akuma fara stapanu care a crescuto si imbracato numai in haine de firma akum e rapita dam you stupid hackers fuck your mother

o sa o las mai muale lol

recunosti c scrie aici? =))=))

c sa vad la pagina 297???? cum t plageai mai demult k ai fost hackerit?:)) poze vreau sa vad cu "hainele de firma" :banghead:

Link to comment
Guest luci_xxx2007
:banghead::banghead: salut.....cn imi da si mie un program de hackuit.......k sa pot face log on din prima va rog......ceao....va rog scrieti repede va rog...c.eao :cool2: :dontknow: :hair::banghead: :blink:
Link to comment
Guest luci_xxx2007

man....sunt mai vechitut umpik.....da ...are un preten de al meu asemenea program...dar...nu vrea sa mil dea........ :banghead::))

aj vrea sa am aja program.....si....cn ii pe grece si ar epeste 60.....sa ma creasca si pe me?????

yos mik......d 24...dar...sunt full sos...glavie full blue sos +3

Link to comment

man....sunt mai vechitut umpik.....da ...are un preten de al meu asemenea program...dar...nu vrea sa mil dea........ :banghead::))

aj vrea sa am aja program.....si....cn ii pe grece si ar epeste 60.....sa ma creasca si pe me?????

yos mik......d 24...dar...sunt full sos...glavie full blue sos +3

Iti dai seama ce program are prietenu tau daca nu ti-l da...

@andy imi place ce accesorii aveai :))

Link to comment
Guest luci_xxx2007

si yo vrreau program.......sau cv sa intru din prima sau sa fac bany repede sau.....nush ori c......pls....ajutor.....help me.....salvati balenele

cn ma creste si pe me pe greceeeE????????

Link to comment

mey da destept esti :)):)) , eu am 73 si nu am folosit niciodata bot , u cu bot ce ai realizat in jocu asta ? :-?

MUHAHAHAH imi vine s ama pisi cu bot hmmmm.... am gost hack dupa cum stiai sid aca nue ram hack aveam 70+ asa ca tn lol sunt 4 luni de cand am fost hack si aveam lvl 56 lol atunci ce lvll crezi ca aveam akum lol

orcum bot power degaba va spargeti ca degeaba bot bot bot

solidere sincer nu stiu dc aveam doar 2 inele

silkroad rulz

Link to comment

Eu personal daca mi se hackuia contul ma lasam de sro si il si stergeam din pc ....

Ai mare tarie de caracter daca zici ca sro rulz chiar daca te-a hackuit careva....

Cunosc persoane care nici nu folosesc bot si au fost hackuite...asha k...

nu inteleg dc sa se supere k i-a fost furat un char p care practic nu l-a facut el :P

Link to comment
Guest bfnc119

HMM ...

Nu stiu ce sa mai zic :P . Am impresia ca toate se antampla numa noobilor :))

Ce drq facetzi ma de suntetzi hacuitzi asea :))).

Si eu fol bot si am 5 caractere pe 4 servere dar nam fost niciodata hacuit decat atunci cand cu mana ( pardon cu gura mea ) am spus passu si user unui confrate deal nostru .

Deci avetzi grija cui mai spunetzi datele ... cred ca acolo e problema .

A si ... as avea nevoie de ceva playeri activi cu exp. pe Saturn since the new update its comming .

A si ca model de joc nah Saturn open on 6 nov . am lvl 64 in fix 1 luna :P

Pm me daca va hotaratzi Revenger in game or Weblord

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...