Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

lol updatu asta e pentru guilde un guild va avea un castel si daca va pierde un war va pierde teritoriu ceva de genu asta nu am aavut timp sa citesc ca am avut de invatat

learn english

tu ce crezi ca eu deaia am intrebat ca nu stiu English :))=)) ...nici eu nu am avut timp sa citesc...ma gandeam ca cineva imi zice pe scurt ce i Fortres War...

Link to comment

Serverele noi sunt si ele crowded :|

Tocmai ca sunt NOI, iar celelalte vechi..sunt populate ca sunt VECHI...

De exemplu mars din prima ora de deschidere a fost FULL.

Raman la ideea cu contul premium...

:blink: mda cum zici u , ceva normal cu premium poti intra , dar eu decat sa-mi iau premium mai bine imi iau un gt si un tichet pt sp , nu vreau sa-i imbogatesc asa tare pe orezari , oricum fac bani garla :-?
Link to comment

lasatzima sa va explic k voi nu cititzi deloc......

deci acesta e un fel de union war in kre pot participa 300 de oameni

150 de o parte si 150 de o parte

ele se bat si cine castiga are dreptul de a stabili cat sa coset transporturile cum ar ci fairy private boats etc

dar itzi dai seama k o sa fie si foarte mult lag pentru k o sa fie 300 de oameni in acelasi loc :P asa k lag si crashuri la greu =))

bafta all

Link to comment

in contul premium intra ticket de xp, de toate....dc sa nu merite ?

si crezi ca ii imbogatesti asa tare cu 20$ ?? :))

decat sa dai 200 silk pt un gt+bonusuri d ...mai bine iti iei gt normal+sp tiket..asta zice flo..si scoti cu gap 0 in jur de un sp pe mob +exp mare...asa dupa tine care e mai convenabil? :P

Link to comment

@am_jucat_srofara suparare prietene dar eram sigur ca te apuci iara e sro din ce inc e mai multi romani folosesc bot dar sa stii ca ai dreptate prin ce ai spus cu traderurile de 20 de thiefid e 70+ care se tineau dupa tn pe la fery de pvp-urile cu prietenii eh.. viatza din sro akum se bazeaaza pe bot(furt) asa cum in real life multi se bazeaza pe furat ca sa traiasca asa si in sro joku asta este cel mai tare mmo si nu ai nici o sansa fara bot

asa ca tias sugera sa iei unu sau sa imi ceri mie fara keyloggere iti spun sigur iti dau forumu mai bn si iti spun ca numai asa le faci fata mie miar place sa vin pe uranus cu tn facem un guild ceva dar daca se baga mai multi desigur cea ce nu cred asa o sa raman la locu me pe saturn

Link to comment

iarasi itzi schibi serverul =))

cand o sa stai si u pe unu singur sa faci lvl??? eu de exemplu am mai multe chare dar am ramas pe zeus am lvl 51 (mia facut delevel botu :( ) cu gap 8 k aveam gap 9 la lvl 52 si farmez oleak ba chiar imi faceam plvl oleak k sa imi fac un rogue de lvl 20 sal fac trader( nu mai am bani :P

Link to comment

cf mah tu?????/ bai omule mai injurat pe mess de mai spurcat ca jok sro ai facut unicii din sro pokemon ca e shitroad ca e un noob game si akum te apuci? lol

scz dar esti un noob care nu stie ce vrea parca era mai tare wow asa ziceai nu?

Ba ratatule , intai invata sa vorbesti ROMANA corect , te injur pe mess ca esti un copil trist , daca arat la lume ce massuri trimiteai , cred ca pica baietii de pe scaun , esti un distrus punct . dovedeste'mi contrariu , da un semn de inteligenta ceva .

Si da Wow nu se poate compara cu Silkroad , wow fiind un game cu monthly fee iar silkroad moca , e o diferenta de la cer la pamant , dar nu are rost sa deschidem subiectul asta , poate ceea ce am vrut sa zic e ca silkroad sucks cu jucatori ca tine =)) in fine , ontopic , da eu eram ala care am dat commentu pe filmuletu tau de 2 bani , doar ca sa te enervez , si nu , nu sunt noob am destula experienta in mmorpg'uri . Si silkroad as juca doar cu oameni de treaba , care poti avea o conversatie in joc , nu doar la gameplay se rezuma un joc , sunt mai multi factori importanti .

Link to comment

ce mah??? sunt un jucator mai bunc a tn si ce masuri dadeam mah aa dupa ce mai injurat eu eram prost sa te las in pace si iti dadeam masuuri numai tie esti noob clar akum joci sro ca nu ai ce face sau ???

odata zici ca e lag ca sunt mobi ca pokemon si akum sunt de vina jucatori

sunt sigur ca eu cu dash si cu gabuz rupem srv daca ne unim

film de 2 bani fa si tu unu cu charu tau de lvl 2

Link to comment

ce mah??? sunt un jucator mai bunc a tn si ce masuri dadeam mah aa dupa ce mai injurat eu eram prost sa te las in pace si iti dadeam masuuri numai tie esti noob clar akum joci sro ca nu ai ce face sau ???

odata zici ca e lag ca sunt mobi ca pokemon si akum sunt de vina jucatori

sunt sigur ca eu cu dash si cu gabuz rupem srv daca ne unim

film de 2 bani fa si tu unu cu charu tau de lvl 2

:rofl1: :rofl1: esti tare mai andy ... pune-ma si pe mine :> am lvl 45 87%

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...