Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

:-?? am eu vaga impresie sau ai fost hackuit dupa ce ai pus poza pe forum?

mai bine tinete la distanta .. ca totusi vede careva ce minunatii aia -_- si kaput :|:|

te incearca pana te gaseste :crybaby:

Dap , a fost dupa ce am pus poza dar nu asta e de vina , joymax isi bate joc de noi (cei care am fost hecked din vina lor , btw rev6 are legatura cu asta).

Link to comment

deci voi chiar nu vatzi prins cu botul si cu banul si vad k nu prea cititzi....nu spun k suntetzi noobi doar nedocumentatzi. lasatzima sa va explic

1.defiler imi pare rau de charul tau dar sa anutnzat k nu se da roll back dak vrei itzi dau si post cum joy max a zis k nu se da roll back pt hackuri k cik e vina ta

2. ei spun k na avut nimic siteul lor dar defapt era un bug cu kre furai un acont numa dak stiai idul(DA DOAR ATAT)

3. ei nu baneaza nici un bot inafara de gold botzi

4. la ori ce sox 0% la orice stat este mai mare deci critul la 0% e mai mare

Pt mai mutle detalii postatzi aici (nu datzi pm k nu prea ma uit in inbox

Link to comment

nu exista dar trebe sa iasa in curand....asa k fii pe faza

as psota ceva kre sa va ajute dar nu ma lasa moderatorii asa k bafta :P

dak ma lasa sami zicetzi si va ajut cu placere

Edit: btw am facut aseara 51 si sper sa fac pana maine 52 cu glavie noua....*in love*

THE DASH te rog trimite ce vrei tu sa postezi pe forum..trimite mi pe mess te rog?dak poti..da mi id tau.te rog..am mare nevoie de prog ala...si acuma sa facut versiunea 1.133..:((acuma caut pentru ver 1.133

Link to comment

deci voi chiar nu vatzi prins cu botul si cu banul si vad k nu prea cititzi....nu spun k suntetzi noobi doar nedocumentatzi. lasatzima sa va explic

1.defiler imi pare rau de charul tau dar sa anutnzat k nu se da roll back dak vrei itzi dau si post cum joy max a zis k nu se da roll back pt hackuri k cik e vina ta

2. ei spun k na avut nimic siteul lor dar defapt era un bug cu kre furai un acont numa dak stiai idul(DA DOAR ATAT)

3. ei nu baneaza nici un bot inafara de gold botzi

4. la ori ce sox 0% la orice stat este mai mare deci critul la 0% e mai mare

Pt mai mutle detalii postatzi aici (nu datzi pm k nu prea ma uit in inbox

@HeX eu cred ca tu te gasesti in punctu 2 daca dash are dreptate....si cum tie iti cunosteau id-ul tot serverul e practic imposibil sa afli cine te-a spart....eu unu mi-as arunca ochii pe nukers_ si pe theworrior...dar nu e bine sa iti faci inima rea fara sa stii sigur cine a fost tipu care te-a spart...ce sa zic imi pare extrem de rau pt tine..si probabil ca cel mai mult dintre toti pt ca tin la tine....

Si asta e chiar tris ...eram o mana de oamneni ...pe troy..de lvl 80` ...si culmea ca fix pe noi ne-a gasit sa ne sparga...vb de noi pt ca si eu poate pe viitor sa o patesc acelas lucru

Daca zici ca a avut legatura cu rev6 ...zine si noua mai detaliat ..ce mama draq ai facut tu pe site-ul ala...ca sa nu facem noi pe viitor...eu unu am intrat acolo si ma uitam de curios cate locuri sunt pe sever,,,nothing more..

Sper intr-o revenire a ta...macar cu un low lvl sa mai tinem si noi legatura ca pe mess nici in rupu` capului nu te gasesc

Link to comment

@HeX eu cred ca tu te gasesti in punctu 2 daca dash are dreptate....si cum tie iti cunosteau id-ul tot serverul e practic imposibil sa afli cine te-a spart....eu unu mi-as arunca ochii pe nukers_ si pe theworrior...dar nu e bine sa iti faci inima rea fara sa stii sigur cine a fost tipu care te-a spart...ce sa zic imi pare extrem de rau pt tine..si probabil ca cel mai mult dintre toti pt ca tin la tine....

Si asta e chiar tris ...eram o mana de oamneni ...pe troy..de lvl 80` ...si culmea ca fix pe noi ne-a gasit sa ne sparga...vb de noi pt ca si eu poate pe viitor sa o patesc acelas lucru

Daca zici ca a avut legatura cu rev6 ...zine si noua mai detaliat ..ce mama draq ai facut tu pe site-ul ala...ca sa nu facem noi pe viitor...eu unu am intrat acolo si ma uitam de curios cate locuri sunt pe sever,,,nothing more..

Sper intr-o revenire a ta...macar cu un low lvl sa mai tinem si noi legatura ca pe mess nici in rupu` capului nu te gasesc

Nu are rost sa ma iau de cineva...cine la luat sa fie sanatos. Singura mea sansa era roll back care sa anutat ca nu se da.

Chiar nu mai merita sa incep iar de la 0 , si eu ma oftic dar asta este.

Pe rev6 n-am intrat , doar au anutat ei ca sau razbunat pe joymax pentru nush ce prostie.

Eu totusi cred ca sun`ul a atras atentia pentru heck.

Btw sunt pe mess daca vrei sa vb mai multe :)

Link to comment

Nu are rost sa ma iau de cineva...cine la luat sa fie sanatos. Singura mea sansa era roll back care sa anutat ca nu se da.

Chiar nu mai merita sa incep iar de la 0 , si eu ma oftic dar asta este.

Pe rev6 n-am intrat , doar au anutat ei ca sau razbunat pe joymax pentru nush ce prostie.

Eu totusi cred ca sun`ul a atras atentia pentru heck.

Btw sunt pe mess daca vrei sa vb mai multe :)

da mi si mie te rog id tau?angel hex?

Link to comment

deci defiler cei de la rev6 nu sunt de vine

ei au anuntzat joymaxul de bug si pe joy max ia durut in p**a

abea dupa ce au psotat mii de jucatori k au fost hekuitzi au rezolvat

uitatzi ce a zis managerul joymax:

This was stated from the manager.

He stated:

1. It is a free game

2. Any item lost due to hacking mentioned in the terms and condition will not be recovered.

3. Lost of account is the users fault.

4. We do not help users with hacking issues.

5. We do not roll back data because of hacking.

Sorry guys there is nothing we can do I wish you guys luck in the game as this is my final farewell.

What we should do is spread this to all the sites to make people aware of what has happened and whats going on. I have wasted 2 years on this game and thats a lot of time imagine 3 hours a day 365 days a year thats more than 1000 hours. If that time was used for work then imagine how much money it is. They do not read the forums morningdrew have left the company, GM Crayon have also left etc ever since the company have gone from bad to worse.

dak mai vretzi detalii va mai dau

Edit: am vaz la un psot k tot sererul ii stia idul

deci ei putau hekui doar dak ii stiau ID-ul nu NICK nameul

facetzi duferentza

Link to comment

deci defiler cei de la rev6 nu sunt de vine

ei au anuntzat joymaxul de bug si pe joy max ia durut in p**a

abea dupa ce au psotat mii de jucatori k au fost hekuitzi au rezolvat

uitatzi ce a zis managerul joymax:

This was stated from the manager.

He stated:

1. It is a free game

2. Any item lost due to hacking mentioned in the terms and condition will not be recovered.

3. Lost of account is the users fault.

4. We do not help users with hacking issues.

5. We do not roll back data because of hacking.

Sorry guys there is nothing we can do I wish you guys luck in the game as this is my final farewell.

What we should do is spread this to all the sites to make people aware of what has happened and whats going on. I have wasted 2 years on this game and thats a lot of time imagine 3 hours a day 365 days a year thats more than 1000 hours. If that time was used for work then imagine how much money it is. They do not read the forums morningdrew have left the company, GM Crayon have also left etc ever since the company have gone from bad to worse.

dak mai vretzi detalii va mai dau

da mi te rog id tau THe dash

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...