Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pai pt blader sunt importante kd, stab si combouri si dak nu se incark destul de rpd astea si mai trebe ceva sa nu dai in gol dai ala kre da o bucata cu dmg "mare"

Edit: gratz mah...frumoasa glavie....drowl :P....im in love =))

azi dim facea fitzel silkul si nu mere si puteam sa fac lvl 51 pana acuma dar nuuuuu...trebea sa fak el fitze...oricum

am zinteles k est full farm gg si colo....acuma strange sp cu gap 0 :P pt lvl 81 82 etc :P

Link to comment

pai pt blader sunt importante kd, stab si combouri si dak nu se incark destul de rpd astea si mai trebe ceva sa nu dai in gol dai ala kre da o bucata cu dmg "mare"

Edit: gratz mah...frumoasa glavie....drowl :P....im in love =))

azi dim facea fitzel silkul si nu mere si puteam sa fac lvl 51 pana acuma dar nuuuuu...trebea sa fak el fitze...oricum

am zinteles k est full farm gg si colo....acuma strange sp cu gap 0 :P pt lvl 81 82 etc :P

Cand o sa dea drumu la 90 o sa scot light inapoi la 60 si am sp ptr lvl mastery. ^_^

Link to comment

Ce mai faci man? pan la urma am iesit si eu din x cu bish si temby si am reintrat in tech_army........

mai vb si tot respectul pt sun si sa mi l arati si mie :tiphat:

Am auzit...stii prea bine ca eu am iesit inainte sa ia foc toti :P Imi pare rau ca ne-am despartit iar , dar asta e romanul. Vb noi mai multe ingame. ^_^

Link to comment

as vrea sa fac schimb de conturi.. am un nuker de 52... full +3 ( inele NU ) ... shield +5 full blue ... fara sword... si fara pantaloni... 1 mil 500 pe el... porc in storage ( MORT ) ... PURE INT NICI 1 STR NU AM PUS!!! lvl 50 fire 50 lighting 48 ice... 1000 SP ( nu ma injurati stiu ca e putin ) ... as vrea un cont pe un alt server! sa fie 50+! multumesc de intelegere pt mai multe informatii intrebati! iar daca vrea careva sa acem schimbu pm sau adaugat id-ul norby_boy2006 sa vb :) fara scammeri !!! sau n00bi ...

EDIT: contu asta ii pe olympus... si are nick-ul sPiriT_Ro....

EDIT2: serveru pe care sa fie celalalt CONT sa fie cat mai nou... si build-ul contului si fie PURE STR SAU INT!!! nu HIBRID!

Multumesc de intelegere si respect !

Link to comment

as vrea sa fac schimb de conturi.. am un nuker de 52... full +3 ( inele NU ) ... shield +5 full blue ... fara sword... si fara pantaloni... 1 mil 500 pe el... porc in storage ( MORT ) ... PURE INT NICI 1 STR NU AM PUS!!! lvl 50 fire 50 lighting 48 ice... 1000 SP ( nu ma injurati stiu ca e putin ) ... as vrea un cont pe un alt server! sa fie 50+! multumesc de intelegere pt mai multe informatii intrebati! iar daca vrea careva sa acem schimbu pm sau adaugat id-ul norby_boy2006 sa vb :) fara scammeri !!! sau n00bi ...

EDIT: contu asta ii pe olympus... si are nick-ul sPiriT_Ro....

EDIT2: serveru pe care sa fie celalalt CONT sa fie cat mai nou... si build-ul contului si fie PURE STR SAU INT!!! nu HIBRID!

Multumesc de intelegere si respect !

M-am razgandit... nu mai vreau schimb :D ... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...