Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest am_jucat_sro

futu-ti pizda mati de copil prost care te-a facut mata. tu stii ce greu faci 6 milioane si un caine pana la lvl 30 ma cacatule? si tu ii primesti moca pe un server nou , dar te muti pe altu? ma idiotule tu ai idee cate ore petrecute in fata calculatorului te costa? si tu te muti pe alt server? imi pare rau jale ca nu i-am dat banii lui dash sau lu` unu din jangan macar. sau cumparam tot din jangan ce nu era sos si faceam multa lume fericita. idiotul pizdei mati. ba cacatule o sa te trezesti ca ai lvl 90 peste o luna-doua facuti cu butu` si nu o sa stii ce sa faci la trade ma cacatule nerecunoscator ce esti. eu te-am transformat intr-un "copil de bani gata" nu le stii valoare banilor pe sro . am facut o greseala, si imi cer scuze dash.... sper sa intelegi.... am incercat sa ofer un nou inceput...

nu postez de pe alt user ca nu vreau ban

p.s. andy... sper sa faci cancer la limba

si se scrie soft mode IDIOTULE

si da..ti-am dat ignore pe messenger in caz de te intrebai.

am niste draci ... imi cer scuze inca odata dash

Link to comment

futu-ti pizda mati de copil prost care te-a facut mata. tu stii ce greu faci 6 milioane si un caine pana la lvl 30 ma cacatule? si tu ii primesti moca pe un server nou , dar te muti pe altu? ma idiotule tu ai idee cate ore petrecute in fata calculatorului te costa? si tu te muti pe alt server? imi pare rau jale ca nu i-am dat banii lui dash sau lu` unu din jangan macar. sau cumparam tot din jangan ce nu era sos si faceam multa lume fericita. idiotul pizdei mati. ba cacatule o sa te trezesti ca ai lvl 90 peste o luna-doua facuti cu butu` si nu o sa stii ce sa faci la trade ma cacatule nerecunoscator ce esti. eu te-am transformat intr-un "copil de bani gata" nu le stii valoare banilor pe sro . am facut o greseala, si imi cer scuze dash.... sper sa intelegi.... am incercat sa ofer un nou inceput...

nu postez de pe alt user ca nu vreau ban

p.s. andy... sper sa faci cancer la limba

da?????????? am facut lvl 27 pe mars si iam spus la unu sa imi faca lvl 30 pe venus care e problema???/ arunc toti banii akum am reusit sa fac 87 de m singur si crezi ca stau la 6m

Link to comment

lol uitatzi oleak....vb asta park miar pasa ce face cu banii lui =))

andy andy: ms ms ca mai injurat pe linkmania

andy andy: stii ce ma doare undeva

vici4ever: eu lol??

vici4ever: eu tziam dat bani??

vici4ever: ala kre tzi a dat

vici4ever: nu gandesti oleak

vici4ever:

andy andy: eid a ma duc si arunc toti baniii akum si tot ma *beep* pe ei

vici4ever: bv

andy andy: si ma *beep* in ei

andy andy: bagamias *beep*

vici4ever: bv

lam cenzurat oleak sa nu floodam prea mult forumul :P

Link to comment
Guest am_jucat_sro

tu nu ai vazut 86 de milioane pe sro decat in poze ........

acum ma gandesc la alta combinatie :

febra musculara abdominala, tuse magareasca, malarie si malarie. asta iti doresc.

si cand minti...incearca sa zici 5-6 milioane sa te creada lumea nu 87....

mai ales ca daca ma uit 7-8 pagini in urma vad ca zicea ca dai cont cu lvl 29 22 14 si 7 pe unu` de lvl 30 . esti penibil

toti care au 80 de milioane cauta un cont de lvl 30...... =)) dash imi pare sincer rau... ma simt ca un idiot, dar am incercat sa ofer un nou inceput. banii aia il duceau pana la lvl 30 in maxim 48 de ore...... (aici includ scoala si somnul)

Link to comment

uitate cu 100d e pagini in urma si sa vezi o gavie de 52 sos care a facut 50 luat de je desigur de m uitate inainte sa vorbesti eram cu alt cont mustar_andy de 300 de posturi pls loook aa da eram noob atuncid ar am invatat acest jok ca la scoala si amr eusit sa fac ceva pacat ca nu am avut parte de lvl 80 ca aveam akum

Link to comment
Guest am_jucat_sro

cineva cu cap se folosea de acei bani sa faca ceva. ce convenabil pt tine.. e banat contul..... ai fost hackerit la contul de sro....... de aceea cautai un cont de lvl 30? care il fac in 24 ore? (nu dorm:P) asta e ultimul meu post cu userul acesta, si pt ca nu vreau sa mai fiu nervos te rog sa nu mai postezi andy.

sau posteaza raspunsul la intrebarea asta pt a-mi dovedi ceva. la lvl 50 cu trade de o stea, cati bani poti cara cu o camila? ma refer bunuri in valoare de cat incap pe o camila la un trade de o stea. sunt curios daca stii.

Link to comment

muhahaha de unde sa stiu ce intrebare muhahahahah sa vad care stie muahahah eram hunter si nu aveamd e unde sa stiu dar ce e forumu taus a nu mai postez?????? dc miai dat ignore pe mess esti las sa vorbim si nu aici da am fost heckuit nu pentru lvl ci pentru bani sincer ma incredeam mult si cand bateam prosti la pvp puneam stal cu itemele mele o sa mai vina vremuri delea ms mult datorita tie os a jok mai mult sro si os a fac un nuker care sa rupa :cool2: nu caut cont doar lam pus pala sa imi faca deoarece iam dat cont de 48 pe persia si sa oferit sa ma ajute :right:

Link to comment

poi cel mai bun build pt wizz e wizzu .. pui tot la clasa de wizzard :-?? -_- eu asa am facut

dar mai este o solutie :) poti sa faci un euro-farm daca ia bani + iteme ... faci sp si te pui pe armor pe la lvl 37 dar nu se prea merita sa farmez asa tot timpu .. fiindca e enervat .. armuriile se iau pe clase diferite :dooh:

Link to comment
Guest am_jucat_sro

am un wizz lvl 42:

te sfatuiesc: wizz pe heavy armor. fire + ice. nici nu trebuie sa farmezi mult. tii 2 lvl gap pana la lvl 30. ai nevoie de ice si heavy armor pt gianti. eu pana am facut lvl 42 am murit 500+ ori :P serios. eram garment si bard....

Link to comment

La force - fire

La skils:toate alea de la heuksal da cele mai bune pt lvl mare sunt urm:

- soul soul spear truth,si soul

- ghost spear prince si mars

- chain spear shura si dragon

- flying dragon cum vrei tu -_-

eu astea le foloseam la lvl mare :) dar ai din ce alege .. si daca unul dintre voi nu e d acord cu mine il rog sa posteze o lista completa poate ma mai lamuresc si eu :)

Link to comment

tu nu ai vazut 86 de milioane pe sro decat in poze ........

acum ma gandesc la alta combinatie :

febra musculara abdominala, tuse magareasca, malarie si malarie. asta iti doresc.

si cand minti...incearca sa zici 5-6 milioane sa te creada lumea nu 87....

mai ales ca daca ma uit 7-8 pagini in urma vad ca zicea ca dai cont cu lvl 29 22 14 si 7 pe unu` de lvl 30 . esti penibil

toti care au 80 de milioane cauta un cont de lvl 30...... =)) dash imi pare sincer rau... ma simt ca un idiot, dar am incercat sa ofer un nou inceput. banii aia il duceau pana la lvl 30 in maxim 48 de ore...... (aici includ scoala si somnul)

ia stai o tzara...rewind.Cum dak ai 6 milioane cum faci 30 intro zi ?Dai bani la altii sati faca lvl sau ce ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...