Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest EuSiMata

Pacat...pacat ca joci de atat timp si nu ai nici cea mai mica legatura cu SRO...(cipi cipi) cat despre 'postez' nici nu are rost sa mai zic ceva...

Si apropo cipi...in SRO nu poti sa hackuesti ...doar sa fii prost sa dai accept la trade...Eu dorm f linistit cu 3.5mld pe un singur cont..asa ca lasa-ne cu vrajeli fantasmagorice fabricate de o psihoza ascunsa intrunul din colturile capului tau!

P.S. e ultimul mesaj contradictoriu carel postez...daca aveti intrebari dati pm...(inca o data..cipi..se umfla muschii pe tine degeaba ai sa dai in distrofie musculara...cat despre partea cu copii..poti sami spui Tata)

Link to comment

auzi cipi am pusde vreo 3 ori sp calculatorul de pe www.nivlam.com .. daca nu ai fost curios sa vezi cate spur iti trebuiesc pana la lvl 90 sau 100 e treaba ta dar mie imi trebuiesc 1.1 mil sp pana la lvl 100 asa ca m-am conformat...

si ss puteai sa faci dupa ce le aveai in inventar ... acum astept sa imi explici cum le-ai vandut sau nu le mai sau poate te-au hekuit baieti.. deci nu te mai lauda cu ce nu detii...

Link to comment
Guest EuSiMata

ptr intrebarea cu build perfect..

int sau hybrid(1:3/1:4 etc)se foloseste light+cold(pt ca focul in afara de dmgul dat de imbue nu mai prezinta nimic interesant

str build:arma+foc si ceva light pt alergat sau..

ca sa enervezi lumea in pvp arma+cold si ceva light

(combinatia pe cold e cam plictisitoare pt ca avansezi f greu si cu bot si mai ales fara dar prezinta un + pt freeze/frostbite+snow shield)

Ba no1 te salut cu traditionalul AsHaliSalamDaNam

Sa Traem Bahtalo!!^^

Link to comment
Guest EuSiMata

gasi..incearca sa accesezi adresa de la alt pc,de obicei face figuri si la mine,dar atat timp cat detii mailu contului+secret answer+user faci ce vrea muschiu tau

Link to comment
Guest EuSiMata

Nu incercati boti hackuiti /crackuiti/etc.(de obicei contin virusi spion sau ceva de genu(personal am patito unu avea trojan black hole..cred nu mai tin minte)!!

Link to comment

Daca vrei sa iti faci pentru PvP, acasul si glaiverul sunt foarte buni. Mai e posibil sa faci un combo foarte nesimtit, arcas si glavier,in acelasi timp,dar trebuie farmat foarte mult si nu au prea multi asa ceva...

Daca vrei sa iti faci PvE (player vs environment) e cel mai bun nukerul,fie el pur int (sword+shield) fie hibrid (spear si mentii mag balance peste 90%).

Un nuker necesita 500 k full farm. Cam la fel si bladerul...

Oricum,sa iti pregatesti nervi de otel,asta in caz ca vrei sa faci lvl max..

Succes !

eu am avut chinez acum am eropean nu imi toc nervi :tiphat:

Link to comment

black

nu am zis sa mil dai pe ala am zis k tzil dau pe asta gratis

buildul e(nu rade k eram mai noobuletz mai pe atunci :P )

glavier full str lightning si ice....ma pregateam sa scot ice si sa bag fire dar nam avut timp k ma pacalit un prieten si ma golit....deci repet prieten

asa k tzil dau cu cea mai amre placere

Link to comment

Black_Curse,spre cunostiinta ta,sunt din Craiova. Nu am intrat pe acest forum pentru cearta,ci pentru discutii si pentru a ajuta pe altii. Nu eu fac pe atotstiutorul,ci altii de pe aici... Cum sa nu te enervezi cand vezi ca se indruma unii pe altii "du-te la party de 10" sau stiu mai ce sfaturi de builduri si farm,cand ei nu au caractere mai mari de 50,pffff.. Am zis intr-un post antecedent,ca nu am venit aici inainte de a avea cunostinte si documentatie si sustinerea unor fosti moderatori de aici...

EuSiMata sau NO1, care a zis, intr-adevar, in decembrie pana in Craciun avem lvl 90 si un event de sarbatori. Dar de acum pana la urmatorul update,la lvl 100,e mut,nu are rost sa zici ca iti faci planurile cu SP-urile de pe acum...

Eu unul nu imi mai bat capul cu nimeni,am zis-o deja,cine vrea asculta,cine nu nu...

Salutare si respect !

P.S. : careva pe Oasis ? lasati mesaj aici sau pe privat,ajut cu orice pot,am guild si alianta puternica,facem trade run-uri de cate 10-15 traderi cu 40-50 hunteri saptamanal (max la 2 sapt) ... ;)

Link to comment

black

nu am zis sa mil dai pe ala am zis k tzil dau pe asta gratis

buildul e(nu rade k eram mai noobuletz mai pe atunci :P )

glavier full str lightning si ice....ma pregateam sa scot ice si sa bag fire dar nam avut timp k ma pacalit un prieten si ma golit....deci repet prieten

asa k tzil dau cu cea mai amre placere

TheDash , as fi eu interesat de caracteru asta :) daca doresti , ca m-am apucat pe Zeus cu un wizz si vreau sa-l cresc :beer:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...