Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

iara a inceput ala cu botu

taci mah, nu ai vazut ce a scris shade??

cauta si nu mai da duble post k devii exasperant

Cum zice malkor " Just fucking google it"

1. e un forum tu nai nici un drept sami zici mie taci

2. eu nu sunt " ala" cand oi numi eu pe cineva " ala" atunci sami vb asha

3.miam cerut scuze dar unii nu stiu sa citeaska

3.da stiu ce sa fac.

4. #@&W@& ya asta ca pe o injuratura

5. cine te crezi demi vorbesti asha ?!

Link to comment

saracii moderatori.

PS:

Aldguth ...las'o balta ca nu o scoti la capat.

seby , bine ai venit pe adevaratul topic silkroad .

andy , chiar m'ar amuza ,chiar mai mult decat atat poate, sa iei interdictie pe linkmania.s'a avertizat,nu ai respectat :) .nu dau degeaba, ca asa le sare lor mustarul.

Link to comment

drace!!!!!!!! shi eu de nde puii mei mai yau bootu aku

da kum puii mei indraznesz sati dea ban shi sa stearga linku cine puii mei sunt e o lume libera vedavash in mormant de comunisti.

adika asta se numeste forum sau inchisoare daka injura omu sau ceva mai ziceam dar ce a fakut a pus un link cu un boot 80 % dink silkroad = boot sau ce nea deranjat pe noi restu?!

1. exista niste reguli care trebuie sa fie respectate.

2. unde i lege nu i ..........

3.boot ul este ilegal ca si program, deci nu se dau link uri la programe ilegale........

4.majoritatea covarsitoare (80%) nu dau sau nu hotarasc "adevarata valoare"...........

5. libera exprimare si celelate drepturi pe care le ai (sau care crezi ca le ai) nu trebuie sa ingradeasca sau sa lezeze drepturile ceorlati.

6. exista privat msg, skype etc.

:naughty:

Link to comment

drace!!!!!!!! shi eu de nde puii mei mai yau bootu aku :P

da kum puii mei indraznesz sati dea ban shi sa stearga linku cine puii mei sunt e o lume libera vedavash in mormant de comunisti.

adika asta se numeste forum sau inchisoare daka injura omu sau ceva mai ziceam dar ce a fakut a pus un link cu un boot 80 % dink silkroad = boot sau ce nea deranjat pe noi restu?!

pot veni in casa la tine si sa dau muzica la maxim ,sa incep sa'ti bat membrii familiei si sa'ti arunc in aer tv-ul ?

vorbesti aiurea.dupa cum este obiceiul ...ce studii ai ? vreau sa subliniez ca daca esti intrebat asta si minti..chiar ca esti prost..am vazut si din astea.

Link to comment

ah ce ma seaca sro asta adica compu meu mia dat dc la 95.64 % la lvl 19.Debia mam chinuit sa intru si iar dc :(( si mai sunt si **tii aia bagamias **** in ei kre fac ks in continuu.Debia un jucator mai cu obraz dak te vedea ca dai intrun moob pleca si se ducea la altu.Nu ca altii gramada la acelasi mob

Din kte am observat in sro nu prea poti vb cu nimeni.Nui nici unu mai social.Nu poti sa legi vreo discutie.Ori auzi "my english is bad" sau nu zic nimik.Vrei sa dai party aia dau denny.Ma knd jucam pe xian ba era klumea kit k eram noob da faceam pt mare la chanjki, mai puteam sa leg o discutie interesanta.Mai iti dadea unu de lvl mare pt.Da acum sa cam dus totu de rapa.Noroc ca am gasit guild de ro pe mercury da nici aia nu prea sunt on.Totusi norocu meu e ca am convins vreo 2 din clasa de la mine sa joace sro.Si e mai tare asha oricum...SRO nu mai e la fel ca la inceput.

Si apropo numai dati linkuri pt bot sau alte kkturi.Dak vrei lasati idu de mess sau altceva nu link de bot.Cel mai bine are fi k botii sa nu mai fie.

Link to comment

1. sa inventat dreptu la exprimare

2. LMAO!!!!!!!!! forum idiot plin de muisti <cu mici exceptii>

3.dute shi inpuscate zik ce vreau

4.da poti veni sa faci toate alea ca shi eu pot sa yau un cutit sami omor toti cunosctii URMARILE CONTEAZA!

5. haideti datimi ban forum labagiu

daka asta numitzi voi forum de silkrad eu sunt gargaritza

mai cresti si mai educa te...............

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...