Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

deci am lipsit si eu 2-3 sapt si vatzi facut de cap :P

1. taci cu free bot....ii crtici si dupa zici vreau free bot

zici k ocupa loc si dupa vrei bot....stfu

2. nu datzi la totzi astia cu vreau bot k sunt si ei noobi si dupa da si la pretenii lor si tot asa si atunci da full server(ya right, pana o sa acupe Ro un loc esentzial in silk o sa zboare pastrama)

3.cum zic si astia google it

vezi k are malkor un site tare rau

4.koila: zik eu k e rau buildul pt k u bagi la 2 arme la str si str trebe la principala si dupa fire lit

nu zic k nar fi bun dar ori arc ori glavie

5.gold sell/buy

its bull shit, nu prea se merita dar nah, astia din amerik turcia egipt si deobicei copchii cu mucu la nas kre se milogesc de arintzi(repet....deobicei)

cu hakul nu se poate pt k ei k si joymax vor profit nu reclama proasta deci nu vor hekui niciodata (cel putzin firmele cunoscute)

6.e bun k sa terminat faza cu wow-silk-l2

pt k e a doua oara cand ma bag in wow si iara miam dat seama cat de plict e si mam intors la pretenu meu silk

un sfat:nu va apucatzi de wow decat dak chiar vretzi sa statzi pe el si pe servere originale si avetzi prieteni k dak nu e plict rau

deci skilurile cel putzin sunt deprimante

Bafta all si no Flame and No spam

adevarat...dar in wow cont cel mai mult sa iti faci prieteni de lvlul tau...altfel nu faci nik...eu am intrat cu cei din silk asa ca wow is fun:P cyah on darkmoon faire:P

Link to comment

am cautat mah.... dar nam atata timp sunt ls a 8 !!!!!!! a lot de invatzat!

ba da tu cat inveti ma ?u vrei 10 pe linie ?ce naiba cu tot cu invatat tot mai raman vreo 2 3 ore sa joci sro sau sa faci altcava la comp,inclusiv sa cauti sro bot.

Ps si eu sunt in a 8 a da de cand a inceput scoala am jucat numa sro si cs.Dak vrei sa faci teme mai fa si tu in clasa.Mai copiezi etc =))

SRO not SCHOOL !!!

apropo nu vreau sa ma laud da eu in clasa a 7 -a am avut media 9.28 am luat 10 in teza la mate si 9 la romana.Da nu am tocit.In a 7-a ma jucam cata 4 sau 5 ore pe zi

Link to comment

ba da tu cat inveti ma ?u vrei 10 pe linie ?ce naiba cu tot cu invatat tot mai raman vreo 2 3 ore sa joci sro sau sa faci altcava la comp,inclusiv sa cauti sro bot.

Ps si eu sunt in a 8 a da de cand a inceput scoala am jucat numa sro si cs.Dak vrei sa faci teme mai fa si tu in clasa.Mai copiezi etc

SRO not SCHOOL !!!

apropo nu vreau sa ma laud da eu in clasa a 7 -a am avut media 9.28 am luat 10 in teza la mate si 9 la romana.Da nu am tocit.In a 7-a ma jucam cata 4 sau 5 ore pe zi

deci am lipsit si eu 2-3 sapt si vatzi facut de cap

1. taci cu free bot....ii crtici si dupa zici vreau free bot

zici k ocupa loc si dupa vrei bot....stfu

2. nu datzi la totzi astia cu vreau bot k sunt si ei noobi si dupa da si la pretenii lor si tot asa si atunci da full server(ya right, pana o sa acupe Ro un loc esentzial in silk o sa zboare pastrama)

3.cum zic si astia google it

vezi k are malkor un site tare rau

4.koila: zik eu k e rau buildul pt k u bagi la 2 arme la str si str trebe la principala si dupa fire lit

nu zic k nar fi bun dar ori arc ori glavie

5.gold sell/buy

its bull shit, nu prea se merita dar nah, astia din amerik turcia egipt si deobicei copchii cu mucu la nas kre se milogesc de arintzi(repet....deobicei)

cu hakul nu se poate pt k ei k si joymax vor profit nu reclama proasta deci nu vor hekui niciodata (cel putzin firmele cunoscute)

6.e bun k sa terminat faza cu wow-silk-l2

pt k e a doua oara cand ma bag in wow si iara miam dat seama cat de plict e si mam intors la pretenu meu silk

un sfat:nu va apucatzi de wow decat dak chiar vretzi sa statzi pe el si pe servere originale si avetzi prieteni k dak nu e plict rau

deci skilurile cel putzin sunt deprimante

Bafta all si no Flame and No spam

deci nu inteleg d c ma critikati eu nu critik pe nimeni e un forum de silkroad nu de comentari $#$$#&!# 1. da vreau boot fiinka in lok sami pird viatza la calk"""" mai bine imi trayesk viatza deci eu nam de gand sa stau 2 ani pe un jok asha ca LMAO e doar un jok nu merita REAL LIFE man deasta vreu eu boot.

Link to comment

Decat sa bagi bot pana la 40 si apoi sa joci tu, mai bine cresti singur pana la 40 si apoi folosesti bot. Sau chiar deloc. E bine sa vezi ce iti poate oferi jocul, nu sa treci prin el ca voda prin loboda, si sa nu ramai cu nimic.

dar tu cu ce ai ramas mestere? daca nu ma inseala memoria ai fostul unul de pe lista banatilor de joymax pt booting.................si acuma apar fraze gen : "mai bine cresti singur pana la 40 si apoi folosesti bot. Sau chiar deloc. E bine sa vezi ce iti poate oferi jocul, nu sa treci prin el ca voda prin loboda, si sa nu ramai cu nimic".......... =))

Link to comment

dar tu cu ce ai ramas mestere? daca nu ma inseala memoria ai fostul unul de pe lista banatilor de joymax pt booting.................si acuma apar fraze gen : "mai bine cresti singur pana la 40 si apoi folosesti bot. Sau chiar deloc. E bine sa vezi ce iti poate oferi jocul, nu sa treci prin el ca voda prin loboda, si sa nu ramai cu nimic".......... =))

:D :D pai si-a dat omu' seama ca a gresit

sau nu vrea ca altii sa boteze mai mult ca el lol

Link to comment

ppl...dupa ce am petrecut mult timp in sro ...si am experimentat tot...handgirnd bot,scam,hack,silkmod,zoomhack,etc am ajuns la concluzia ca desi in aparenta e un joc misto...sro e un mmo distrus...ajuns la limita...nu mai este un joc pt legiti...chiar si cei mai infocati legiti acum buteaza...e lag permanent,unique kill...ce sa mai zic...iti vine sa spargi pc cand vezi ca botu ala de ieri care se dadea cu capu de toti peretii o ia pe isy de ex,de turci nici nu mai zic...pt ca nu sunt asa doar in joc...am fost in Turcia si la fel...nici cea mai mica cunostinta de engleza dezordonati,indiferenti blablabla...Concluzia mea este ca sro este un joc terminat...iar joymax o companie care nu stie ce e ala respect fata de cel care baga bani in jocul lor...Recomand cu caldura wow celor dp acest forum...stiu ca este un joc platit...dar faceti un calcul...tot ce iti trebe in wow pe o luna duce pe la 500 silk=50$=1.250.000/luna repet pe cand wow=1.200.000/2 luni...exista respect fata de clienti oamenii care joaca sunt mai bine crescuti nu toate gunoaiele...ai un buton sa vb cu gm direct...si multe multe altele...voi decideti...bafta :tiphat:

Link to comment

ma fratilor ce este in ultimu timp cu voi...OFF TOPIC tot...eu dupa parerea Silk este un joc ok pentru un mmo free...chiar daca nu o sa ajungi la lvl 80 sau nu o sa ai un sun drop tot mijto ramane....eu am fo hacuit pe un car full farmat la lvl 44 si cu o arma beton in mana...dac pici te ridici....acuma fratiilor jucati ca pana joci ai toate sansele la SOS , moon,sun...fara bot e mai sigur zic eu dac prinzi un keylogger ti sa dus tot....eu asa zic jucati si savurati...bafta all

PS:WOW E UN JOC BETON DE LA BLIZZARD FIND O FIRMA CUNOSCUTA...DAR FIECARE CU PAREREA LUI

Link to comment

@flo17 heheheh imi aduc aminte cu drag cand am facut primele 300 milioane cu aceasta metoda ca voi exista ca sutele va respect

@SroFan tiam raspuns pretene sper sa reusesti succes

@BillyTalent omule este o mare diferenta intre boti dp elitepvp deepblue si restul forumurilor free isro robotzel... :P eu am butat cu SM crackuit dupa aceea cu bot cu Credite (32 atat mai avea lam primit cadou) acum sunt fan SM from 0x33 cu 4$ pt 8 zile, cei care au fost hackuiti au facut ei singuri greseli.. de exemplu au schimbat parola cand rula botu si sunt multe altele..

Nu va urez decat succes la butat si daca nu cotizezi nu ai sanse sa treci de 80 si daca o faci esti norocos dar nu mai repeta aceasta isprava.

Respect tuturor celor care au cap si scot real $ din SRO sau au +3k silk in acest joc .... :) ma laud si eu un pic :right:

Link to comment

dar tu cu ce ai ramas mestere? daca nu ma inseala memoria ai fostul unul de pe lista banatilor de joymax pt booting.................si acuma apar fraze gen : "mai bine cresti singur pana la 40 si apoi folosesti bot. Sau chiar deloc. E bine sa vezi ce iti poate oferi jocul, nu sa treci prin el ca voda prin loboda, si sa nu ramai cu nimic".......... =))

Mi-am mai justificat odata actiunile, nu o voi face din nou. Spre dezamagirea ta, am ramas cu mai mult decat ai putea crede tu vreodata. Daca tu crezi ca atunci cand am inceput sa joc silkroad am si inceput sa botez te inseli. Nu a fost primul si nici ultimul meu caracter (server, cont sau versiune). Nu voi incepe o noua discutie despre botting, au fost destule, vad ca nu te inseala memoria, le sti pe toate. O vorba buna este intotdeauna binevenita. Daca vrei sa demonstrezi contrariul spuselor mele esti liber sa o faci.

Daca nu, ai putea tine pentru tine afirmatiile idioate, nu sa le faci public (ms) sfat

Link to comment

@flo17 heheheh imi aduc aminte cu drag cand am facut primele 300 milioane cu aceasta metoda ca voi exista ca sutele va respect

@SroFan tiam raspuns pretene sper sa reusesti succes

@BillyTalent omule este o mare diferenta intre boti dp elitepvp deepblue si restul forumurilor free isro robotzel... :P eu am butat cu SM crackuit dupa aceea cu bot cu Credite (32 atat mai avea lam primit cadou) acum sunt fan SM from 0x33 cu 4$ pt 8 zile, cei care au fost hackuiti au facut ei singuri greseli.. de exemplu au schimbat parola cand rula botu si sunt multe altele..

Nu va urez decat succes la butat si daca nu cotizezi nu ai sanse sa treci de 80 si daca o faci esti norocos dar nu mai repeta aceasta isprava.

Respect tuturor celor care au cap si scot real $ din SRO sau au +3k silk in acest joc .... :) ma laud si eu un pic :right:

thx man bafta in continuare :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...