Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

nici 10 $ nash da pt jocu asta de tot kktu dupa ce ca e delay de 2 sec si uni au bot free si carduri false care merg mai vor si $ pe bot si pe xp kkt ducetiva ma pe oficial si jucati wow lineage 2 si atatea jocuri mai de calitate ca jocu asta de 2 bani de orezari yo am jkt pan la lvl 30 si era booring nam folosit bot sau chesti dastea. auzi 500 $ sa dai pe caracter de 80 sa fi prea prost sa dai $ pe jocu asta

Link to comment

nici 10 $ nash da pt jocu asta de tot kktu dupa ce ca e delay de 2 sec si uni au bot free si carduri false care merg mai vor si $ pe bot si pe xp kkt ducetiva ma pe oficial si jucati wow lineage 2 si atatea jocuri mai de calitate ca jocu asta de 2 bani de orezari yo am jkt pan la lvl 30 si era booring nam folosit bot sau chesti dastea. auzi 500 $ sa dai pe caracter de 80 sa fi prea prost sa dai $ pe jocu asta

Link to comment
Guest `amigo*/`

lol un caracter de lvl 80 nu se face in 1.5 sau 2 ani cum a zis adyzaha se face in 7-8 luni relax fara boting

in fine e interesat careva?

ps : glavieru a fost curat pana la lvl 72 ( are si reputatie buna )pana cand pur si simplu mam saturat si am inceput sa butez nu e nici o grija de ban am cheltuit destui bani pe el vreau sal dau ca mai am si alte caractere nu am ce face cu el

intu curat pana la lvl 68 tot asa...

charurile sunt cu echipament super bun

glavieru are str 52/55 int 47/55 fara gdf arma +5 80% phy 43% mag full blue cu 100% crt 9

astept oferte

daca chiar va intereseaza ne putem intalni undeva si vil arat

@tene

pai decat sa bag bani in rahatu de wow desenele animate de copilasi fara pic de animatii cat de cat spectaculoase si pvp de rahat

silkroadul e beta se baga updateuri pana se ajunge la versiunea finala

ai jucat vreodata varianta koreeana? acolo au fost introduse toate skillurile noi de lvl 70+ si europa a ajuns la lvl 80 sau 90 parca

Link to comment

nici 10 $ nash da pt jocu asta de tot kktu dupa ce ca e delay de 2 sec si uni au bot free si carduri false care merg mai vor si $ pe bot si pe xp kkt ducetiva ma pe oficial si jucati wow lineage 2 si atatea jocuri mai de calitate ca jocu asta de 2 bani de orezari yo am jkt pan la lvl 30 si era booring nam folosit bot sau chesti dastea. auzi 500 $ sa dai pe caracter de 80 sa fi prea prost sa dai $ pe jocu asta

ma baiatule asta inseamna ca tu nu ai jucat destul SILK ca sa pricepi FUN il el.......eu am lvl 41 fara bot fara item mall si eu nici nu ma joc mult ca am si alte treburi de rezolvat dar e pur si simplu farmecu de a vrea sa fii THE BEST PLAYER EVER sau sa primesti un drop SOSUN sunt chesti care nu le gasesti in WOW sau io stiu in alte jocuri....de exemplu la wow platesti 50ron pe luna dac joci pe server original si nu pe alea pirate.La silk presupun ca cu 50ron iti iei premium+iepurash sau io stiu ce , nu e obligatoriu dar ca sa faci lvl cat mai rpd iti trebe GD sau premium deci concluzie finala:nu sti ce inseamna silkroad si nici nu o sa pricepi.

Heave FUN i the game man :peace:

Link to comment

nu mai comparati wow care are peste 8 mil de jucatori cu silkroad care nu cred ca are nici 1 mil de jucatori...

WOW are 8 mil de conturi nu si de jucatori mai mult de jumatate nu sunt active

BlueNuker daca reusesti sa tii buildul ala asa pana la 80 vei avea un caracter foarte reusit :))

Link to comment

Sal again :D Am luat niste itemuri alchemy ... :/ care cad de la toti monstri ..si am cumparat void rondo parka am deschis fereastra si leam combinat .. si mia dat water ,fire, etc elements .. intrebarea mea este ..ce pot face cu aceste elements ? si a2a intrebare destroyer rondo ce face? multumesc :)

Link to comment

Sal again :D Am luat niste itemuri alchemy ... :/ care cad de la toti monstri ..si am cumparat void rondo parka am deschis fereastra si leam combinat .. si mia dat water ,fire, etc elements .. intrebarea mea este ..ce pot face cu aceste elements ? si a2a intrebare destroyer rondo ce face? multumesc :)

cu acele elemente poti face stonuri depinde de care vrei...pt stone iti trebe tablete EX,tab. of int>>>>la fiecare TAB.scrie de cate elemente ai nev. si ce LVL. trebe sa fie elementu.....si destroye rondon distruge itemele de EX. cu des. rondon 5th distrugi iteme de deg. 5.....sper ca te am ajutat....bafta in continuare

Heave FUN in the game man :peace:

Link to comment

nu orice stone...eu stiam k numa luky stone...asa stiam eu si am mai azuity k de la iteme cu luky ai sanse mai mary...... :cool2:

Edit: ma las de joc....nu prea mai am de ce sa joc...mai totzu kre ii cunosc in joc o sa fie botzi sau au devenit de curant....si nu prea mai am cu cine sa joc.....

app: vand char de 46 70% cu potaie de 44 cu nish iteme destul de bune aproae full farmed.....si guild de 3 si 110% si cu 7.5mil pt lvl la guild....dak vretzi sa vb scrietzi tot pe forrum sau pe mess la vici4ever2

Link to comment
Guest WinterKnight

Am si eu o intrebare.Unii supun ca Silkroad Europe apare pe 8-9 Iulie altii spun pe 18 Iulie altii spun ca nu va aparea nimik decat un update la silkul normal. X-( So cand apare sau cand se face "updateul" (eu nu cred faza cu update deoarece nu are cum sa combine silkul normal cu silkul ala asta ar insemna ca poti incepe de la lvl 1 din doua orase :banghead: si parerea mea ar fi total aiurea.) Apropo m-am documentat si dupa map de la Europe am vazut ca nu e nimik din Silk normal deci nu mai spuneti ca se face update, ca altfel specifica ceva de asta.

Link to comment

Ba se face update!

SilkRoad Europe este un fel alt silkroad deoarece are un alt client din care poti intra, iar aceste client se poate instala doar dupa update. Kit-up de instalare este uploadat deja pe pagin la oficiala de sro si poate fi downloadat, dar nu s instalat.

Ps: update-ul dupa cate am vazut din anuntul lor cam in 10-18 iulie.

Link to comment
Guest `amigo*/`

doamne ma unde naiba vedeti voi ca scrie data cand se va face update?

oi fi eu orb ca eu nu vad nici pe siteu european nici pe silkroad official

updateul va fi sigur intro marti dupa inspectie 10 ,17,24 sau 31

Link to comment

updateul va fi sigur intro marti dupa inspectie 10 ,17,24 sau 31
nu e general valabil....

de ex up date ul la ultimul event a fost vineri......si se mai gasesc exemple......

Am si eu o intrebare cei care joaca ksro au 2 versiuni de client, pt ca akolo exista si europa?

Va fi acelasi client de silk, iar fiindca este un up date de o mare anvergura s a bagat patch, care se va aplica peste versiunea veche de silk......

:tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...