Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

am un char cu boe full str tot pe sparta da numai joc pe el am dmg mic....parerea mea ca charurile cu bow sunt cele mai najpa...the Nukeri sunt cei mai buni la mobi :)

bow nu boe daca e char naspa cum zici tu nu ar fi jucat nimenea bow str+ice e cel mai bun da dmg calumea si app am vazut pvp intre un bow lvl 80 si glavier lvl 80 si bow il facea usor pt ca era pe ice dai dmg mai mica pe fier da il ingheti........... esti nukar nu ai sanse in fata unui str mai mic cu 2-3lvl ca tine te face usor

Link to comment

fugicadau are dreptate....si arcul poate face ravagii dar pur si simplu nu este un build pentru 1vs1....este bun la guild war sau job war...in timp ce un blader tine ocupat alt caracter tu cu arcul nu ai nici o treaba ii dai de zace orice build ar fi odata ce nu ajunge la tine iti garantez ca il poti omora...de pvp vs int nici nu mai zic ...arcul va castiga in 80%cazuri dar versus glavie e cu totul alta problema :)

Link to comment

bow nu boe daca e char naspa cum zici tu nu ar fi jucat nimenea bow str+ice e cel mai bun da dmg calumea si app am vazut pvp intre un bow lvl 80 si glavier lvl 80 si bow il facea usor pt ca era pe ice dai dmg mai mica pe fier da il ingheti........... esti nukar nu ai sanse in fata unui str mai mic cu 2-3lvl ca tine te face usor

=)))))) zici de spydy

nuker nu "nukar" , "dmg mai mica".

Bow str acelasi lvl nu face un glavier.Faza cu inghetatu , orice glavier care e pe fire(imbue) are "Shield Emperor" :blink: , deci nu te ingheata nici daca vrei tu + ca exista si pills. :gun:

Link to comment

si cu pills tot iti da stant pana apuca sa iti dea pils tot te mai poate ingheta ce pierzi daca 1 bow de acelas lvl cu un glavier il face pe glavier.......... uitate pe youtube la filmulete.

p.s fa un movi cu tine si cu un bow de acelas lvl sa vedem cine bate la pvp........... cel mai bun din 5 sa ma conving ca asa e cum zici tu ca glavieru e cel mai bun bild (arcasu sa fie str pe ice)

uite aici un movi spuneti cine e mai bun ..................so................

Link to comment

si cu pills tot iti da stant pana apuca sa iti dea pils tot te mai poate ingheta ce pierzi daca 1 bow de acelas lvl cu un glavier il face pe glavier.......... uitate pe youtube la filmulete.

p.s fa un movi cu tine si cu un bow de acelas lvl sa vedem cine bate la pvp........... cel mai bun din 5 sa ma conving ca asa e cum zici tu ca glavieru e cel mai bun bild (arcasu sa fie str pe ice)

uite aici un movi spuneti cine e mai bun ..................so................

=)))))))))))

Daca ma face un arcas iti dau tie accountul meu.

Deocamdata eu nu mai joc sro ... dar te asigur ca nu ma face un arcas + ca nu sunt full farmat.

P.S nu pune dinastia nefarmati , ala cu arc +5 ... sa fie totul egal.

Link to comment

"arkas" ?

Ti-am zis ca eu nu mai joc acum sro , dar este imbosibil ca un archer cu 2-3k + ca eu am si stun.

imposibil lol =)) atunci ala cum de la facut daca e imposibil asa cum ai zis tu si erau acelas lvl nu mai argumenta ca glavieru e bun fara dovezi din 5 pvp intre glavier si bow macar o data tot ti o ei daca nu de mai multe ori esti 1000.000% convins ca nu te face demonstreaza .

Link to comment

bow nu boe daca e char naspa cum zici tu nu ar fi jucat nimenea bow str+ice e cel mai bun da dmg calumea si app am vazut pvp intre un bow lvl 80 si glavier lvl 80 si bow il facea usor pt ca era pe ice dai dmg mai mica pe fier da il ingheti........... esti nukar nu ai sanse in fata unui str mai mic cu 2-3lvl ca tine te face usor

Domn stie tot....am gresit tst daca nu ai observat litera W e langa E si am apasat cu o tasta mai incolo si apropo nici nu ma intereseaza cine castiga la PVP ...cu PVP iti strici bani aiurea.... :blink:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...