Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Ati vazut asta? Un nou mod de a scoate $ :)

Hello. This is Silkroad Online.

To give our users greater fun of various use of skill and additional skill experience points, we have updated premium items.

Please check the items at the Item Mall and we ask for out users�� continual support.

[Exclusive skill item function description]

- For 3 hours per day, you can get additional 50% skill experience points

during hunting.

- Can be used simultaneously with the Premium Gold/Silver Time

Service Ticket, Gold/Silver Time Service Ticket.

- A day is considered as 24 hours from the moment the item is used.

- Unused skill experience bonus time is valid only till the next day.

- Bonus experience time passes by only during battle.

(Battle time refers to the 20 seconds from either attacking or being

attacked by a monster.)

- When the coupon is clicked, usage begins

- Can be used simultaneously with Gold/Silver Time Service Ticket, but

cannot be used simultaneously with Skill Gold Time Service Ticket.

[item type details]

- 1-Day Skill Silver Time Ticket

(50% of Additional skill experience points during hunting)

- 4-Week Skill Silver Time Ticket

(50% of Additional skill experience points during hunting)

- 1-Day Skill Gold Time Ticket

(100% of Additional skill experience points during hunting)

- 4-Week Skill Gold Time Ticket

(100% of Additional skill experience points during hunting)

Oricum o sa ajute mult la farming

Link to comment

grrr -.- ce sec...faza cu trojanu e adevarat??? imi incetineste calcu etc etc? sau e un virus aiurea??? ca dezactivez antivirusu fac update si il reactivez si mere *SPER* :D:D:D:D

EDIT.OFFTOPIC : silknoob suntem dusmani :D :D :D :D asa scrie la faza aia cu quizzz cu my color is.... aia cu verde si alb is dusmanii mei ^.^ hai ne batem =)))))))

Link to comment

:cool2: norby... vezi k nu e full str e hibird :) si nu e 15% e mai putin al tau :) al tau e doar respectul si increderea pe care tio port[grrrr daca nu luai sos glavie nu mai eram eu 73 acum dupa 2 luni de grind legit]

:angry1: nu ii inteleg pe cei care zic : ahh premium inca un fel de a scoate bani , acum cu skill tiket alta medota, intradevar e o metoda .... pt cei ce au, pt cei ce nu au sau gandit cativa baieti sa faca un emulator, nimeni nu iti ia din buzunar si pune in cont la Joymax.pacat k ei dupa ce bagi si miii de silk tot un nimeni esti pt ei..daca esti hackuit nimic numai vezi inapoi. si regret asta

Link to comment

Titule din cate vad ai inteles gresit ceea ce am vrut eu sa zic... iti propun sa te uiti atent la ceea ce am zis eu :DACA joci silk cateva min/day si DACA vrei performante...si din cate vad eu la tine DACA suna ca si o oblicatie...nu tata stai chill ...eu nu oblig pe nimeni sa bage silk ... ci doar imi exprimam opinia privitoare la metoadele de a face bani de la joymax...si iata ca dovezile de la joymax nu intrazie sa apara...o alta metoda de a face bani ....faza cu ticket-urile pt SP....

Oare de ce nu se modifica/baga o metoda...care jucatorul de zi cu zi sa primeasca mai multa exp/sp si toate cele din item mall sa fie gratis...sau cel putin mult mai ieftine!?!?!...bineinteles aceasta intrebare este retorica..

Dar de ce nu baga europe mai repede?!? cumva ca noi sa cumparam GT fara numar fara numar si sa le dam bani lor fara numa fara numar!!!

Astfel de intrebari nu cred ca isi au sensul ...

Alte sugesti si pareri:

Pt cei care s-au reapucat de silk sau joaca silk cu sau fara ticket..si DORESC performante sau joaca din placere le recomand urmatorul procedeu

Gap 0 de la lvl 0-70 indiferet de ce lvl detine fie el lvl 2,40,55, si explicatia ar fii urmatoarea..

Se prefera folosirea Sp-urilor (acumulate pe parcursul lvl obtinut) in skill-urile de la weapon pe care folosesti, iar din 2 in 2 lvl-uri a se baga la imbue.Garantez ca in acest mod...veti face lvl MULT mai repede si veti scapa de farming...

si un sfat prietenesc pt titu a.k.a adyzaha : lasa farmingul ca ne trebe tanker la war si te ajunge bish din urma !

Ma repet...cele enumerate mai sus de mine sunt parerile mele....ele pot fii eronate sau nu ...ramane de voi sa luati decizia!

R3spect !

Link to comment
Guest Bunnysha

salut....joc si eu iSRO de vreo 4 luni si am 66...si azi am vazut ca este si kSRO....si am incercat sa-mi fac cont....da nu ma lasa...(si sincer nici nu inteleg koreana)...ma poate ajuta cineva....pls... ;;);;);;);;);;)

Link to comment

si un sfat prietenesc pt titu a.k.a adyzaha : lasa farmingul ca ne trebe tanker la war si te ajunge bish din urma !

Piciulika un tanker ne farmat nu ajuta la nimic oricum mai fac 1 sau 2 saptamani de farming si sunt gap 0 pana la 80 full farmed asa ca baga tare ca te ajung din urma :)

Link to comment

grrr -.- ce sec...faza cu trojanu e adevarat??? imi incetineste calcu etc etc? sau e un virus aiurea??? ca dezactivez antivirusu fac update si il reactivez si mere *SPER* :D:D:D:D

EDIT.OFFTOPIC : silknoob suntem dusmani :D :D :D :D asa scrie la faza aia cu quizzz cu my color is.... aia cu verde si alb is dusmanii mei ^.^ hai ne batem =)))))))

neata' ...... ne batem , ne batem :P :P dar eu sunt pe red sea nu pe aege ....oricum ciudata metoda au aia de a-ti determina caracterul

Link to comment

Daca ai costum de trader de 1kk poti sa iei marfa de pe jos? Pt ca in filmuletul

cam asa arata arata. Voi ce parere aveti , poti sa iei marfa de pe jos ?

P.S.cam in min 5:30 ia aia marfa

Ala e toata ziua Thief !!!!! Cu orice costum de Thief sau Trader poti sa iei marfa de pe jos

Link to comment

nu poti sa iei marfa de pe jos deca daca esti thief. daca esit trader si mori, iti cade marfa pe jos, ti-o ia un thief si tu porma il omori, marfa care are numele tau poti sa o iei inapoi. sau daca mori si te intorci unde ai muri si marfa e inca acolo poti sa o iei.

Link to comment
Guest Bunnysha

{JM}Sephiroth am gasit o tastatura koreana...si mi-am instalat si language patch ..... numai ca acuma imi trebuie un cont...:(.......

pt a plati pe silkroad....foloseste billgate....e cel mai sigur...parerea mea.....si ca sa poti plati....intra pe www.techarmy.ro .......ai destule informatii ca sa te descurci.....bafta....:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...