Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Merg toate cardurile doar cu o singura conditie ! Trebuie sa sunati la banca de la care aveti cardul sa le spuneti sa va activeze cardul pentru plati pe net . Acestia din urma trebuie sa sune la romcard sa va activeze cardul sau puteti suna chiar voi la ROMCARD. Pentru a cumpara direct cu cardul trebuie sa folositi BillGate

Cel mai simplu este sa va faceti un card la BCR asta merge sigur il folosesc cei mai multi.

P.S. Pentru cei ce vor sa isi cumpere tiket Premium tiket este excelent isi merita bani.

Link to comment
Guest axelserbanescu

ce are acum silk??? ca nu imi intra.... la toate imi scrie CROWNED ... de ce? cand voi putea intra???

Link to comment

Sunt tare curios ce se va intampla cand majoritatea de pe server vor avea premium.....oare reclama lor de pe site va mai fii valabila?!?... adica free 2 play ....din punctu meu de vedere NU ....si cum toate lucrurile sunt trecatoare...oare nu va trece si faza cu premium? eu zic ca DA....iar o sa se gaseaca vreun destept de la joymax sa inventeze vreo noua prostie care sa mai scoata niste banuti din buzunarele impatimitilor...Si iata ca ajungem de unde am plecat.....faptu ca la inceput e free....si apoi mai traziu ajungi sa platesti!...bineinteles...daca joci silkroad...doar pt distractie....adica joci cateva min /day e destul de logic ca nu trebe sa arunci bani pe joc...iar daca vrei performate...gen lvl 70+ incepi sa iti vinzi nizvar iteme de prin casa sa faci rost de silk :whistle:

Multa bafta tuturor!!!

R3spect

Link to comment

Sunt tare curios ce se va intampla cand majoritatea de pe server vor avea premium.....oare reclama lor de pe site va mai fii valabila?!?... adica free 2 play ....din punctu meu de vedere NU ....si cum toate lucrurile sunt trecatoare...oare nu va trece si faza cu premium? eu zic ca DA....iar o sa se gaseaca vreun destept de la joymax sa inventeze vreo noua prostie care sa mai scoata niste banuti din buzunarele impatimitilor...Si iata ca ajungem de unde am plecat.....faptu ca la inceput e free....si apoi mai traziu ajungi sa platesti!...bineinteles...daca joci silkroad...doar pt distractie....adica joci cateva min /day e destul de logic ca nu trebe sa arunci bani pe joc...iar daca vrei performate...gen lvl 70+ incepi sa iti vinzi nizvar iteme de prin casa sa faci rost de silk :whistle:

Multa bafta tuturor!!!

R3spect

Hai ma Piciulika ca exagerezi nu te obliga nimeni sa cumperi tiketul sau celelalte iteme, stii foarte bine ca merge si fara silk dar greu greu greu. Nu trebuie sa ajunga toata lumea lvl max ei prin acele iteme te ajuta sa ajungi mai repede lvl max.

Link to comment

mai eu chiar ii dau dreptate lu` Piciu_black intradevar totul e de sezon(cum la noi a inceput vara :banana: )si sincer nu cred k se merita sa bagi $$ in jocul asta pt k e super de kkt nu au asistentza live , daca ai peste 2000+ silk cumparat pt ei tot un nimeni esti pt k daca vreun fraier de tovaras sau un idiot ce are in minte sa sparga si sa fure ACC de SRO te-a nimeri pe tine asta e :banghead: 2 tovarasi au ramas fara conturi 1 a ramas fara 2 charuri pe venice(botter nu pot zice k nu)si celalalt era legit sarmanu pana in maduva oaselor juca k de la o sala de net.si acum saracu dupa 1 an si ceva a ramas fara char de lvl 70 :angry1:

Link to comment

daca citeati pe site observarti asta :

Hello, this is Silkroad Online.

After today's weekly server inspection, we have received a report that some users found a ??Trojan?? virus from their computer.

Our Silkroad Online machines are everyday proceeding inspection, and after receiving a report regarding ??Trojan" virus we again conducted an inspection, as a result, there is no problem.

We conjectured that the infection can be progressed by using bot program update or visiting a scientific illegal site.

For secure game play, please restrict yourself from using the illegal/bot program, and run an anti-virus program at least once a week.

Also after removing the virus, please change the password for your secure game play.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...